Forum FiestaKlubPolska -

Mechanika ogólna - Prawe lusterko-problem z ustawieniem

silspaw - 6 Gru 2014, 00:08
Temat postu: Prawe lusterko-problem z ustawieniem
Witam, od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem Fiestki z 2004 roku i jestem tu nowy na forum, a to jest mój pierwszy post. Do rzeczy. Mam lusterka manualne i problem tyczy sie lustra od strony pasażera. Otóż ma ono mały wychył w poziomie-do środka i na zewnątrz. Jestem dość wysoką osobą i dość daleko odsuwam fotel, a i tak nie widzę nawet skrawka auta- za mały wychył do środka. Mam wrażenie, że lewe lusterko pod tym względem ma większą tolerancję. Czy to jakaś przekładka z anglika? Czy da się to jakoś poprawić? Pozdrawiam.
Parzych - 6 Gru 2014, 03:19

W MK6 obudowy lusterek są symetryczne, czyli w lewym łatwo jest ustawić "widoczność" swojej Fiesty a w prawym trudno, tyle że problem może dotyczyć niskich osób, siedzących blisko kierownicy... Nie wypowiem się odnośnie przekładki, ale ja lusterka ZAWSZE ustawiam tak, że auta nie widzę bez wychylenia głowy w stronę, która mnie interesuje, bo po co mi widzieć, że już ktoś mi dupę obciera? Wolę zobaczyć go wcześniej... Czyli Twój "problem" jest dla mnie zaletą... :ok:
silspaw - 6 Gru 2014, 16:41

Ja wolę jednak widzieć dosłownie kawalątko tyłu swojego auta, ale no cóż :) każdy ma już jakieś swoje utarte przyzwyczajenia w tej kwestii, czyli rozumiem że nic nie można z tym zrobić i pozostaje jedynie przywyknąć do zaistniałej sytuacji ??

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group