Forum FiestaKlubPolska -

Blacharstwo / Lakiernictwo / Kosmetyka samochodowa - [Lakiernictwo] Ford Fiesta MK7 rysa na drzwiach.

stik7894 - 27 Kwi 2015, 19:15
Temat postu: [Lakiernictwo] Ford Fiesta MK7 rysa na drzwiach.
Witam. Jak myślicie, co mogę zrobić z taką rysą? Sorki za słabe zdjęcia, ale nie miałem jak zrobić lepiej. Rysa nie jest głęboka. Na zdjęciu za bardzo tego nie widać, ale nadkole jest mocno porysowane. Taki specyfik da rade?
http://www.ford-esklep.pl...talik-FORD/2274




Freeman - 27 Kwi 2015, 19:29

Szwagier kupił taki specyfik i gówno dał. Zaufałbym tylko temu co testował AdBuster. Tamten faktycznie poprawił.
stik7894 - 27 Kwi 2015, 19:38

myślę, że mazak odpada. Rysa nie jest strasznie głęboka, ale nie jest to zwykła ryska od klucza, tylko większa szrama ;/
DeeDee - 21 Maj 2015, 12:58

używałem tego specyfiku co masz i jest w porządku ALE.. no właśnie , wszystko jest kwestią przygotowania lakieru i później spolerowania tego , jeżeli nie robiłeś kiedyś takich rzeczy to nie próbuj sam lepiej oddać to firmie która się tym zajmuje takie rzeczy nie są drogie , jeżeli chcesz usunąć trochę rysy w domowych warunkach kup po prostu jakąś pastę lekko ścierną i zasuwaj szmatką :)
Jondi - 21 Maj 2015, 23:30

poszukaj firm z branży detailingu w swoich rejonach :) jak lakier bezbarwny nie jest przycięty to to wyprowadzą :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group