Forum FiestaKlubPolska -

Mechanika ogólna - Dołożenie regulacji fotela pasażera

RedBool - 26 Maj 2015, 17:30
Temat postu: Dołożenie regulacji fotela pasażera
Witam serdecznie wszystkich, jest to mój pierwszy post na tym forum więc proszę choć o trochę wyrozumiałości :-P

Moja przygoda z ogólnie z Fordem dopiero się zaczyna więc postanowiłem zacząć od Fiesty :rotfl:

Z racji tego że sam nie konfigurowałem auta to brak w nim regulacji fotela pasażera co mnie bardzo irytuje, w związku z tym chciałbym przerobić mój fotel i tu pytanie do posiadaczy czy ktoś dokonywał takiej modyfikacji?

Będę bardzo wdzięczny za jakiekolwiek info na ten temat, mogę kupić sam stelaż fotela ale nie wiem czy da się przełożyć sam spód czyli prowadnice z tą regulacją, nie chciałbym pruć mojego fotela i przekładać wszystkiego na ten nowy stelaż, rozglądałem się za całym fotelem ale nie znalazłem takiego z taka tapicerką jak u mnie.

Może ktoś ma możliwość wstawienia zdjęć instruktażowych np z jakiegoś programu serwisowego Forda np Etis.

Pozdrawiam

Parzych - 26 Maj 2015, 18:25

RedBool napisał/a:
brak w nim regulacji fotela pasażera co mnie bardzo irytuje
Jeśli chodzi Ci o regulację wysokości, to chyba tylko fotel z anglika wchodzi w grę (nie jestem pewien czy w MK7 w ogóle była taka regulacja dla pasażera, ale w MK6 nie było jej nawet w opcji)... :9:
RedBool - 26 Maj 2015, 19:21

Regulacja fotela pasażera jest dostępna jako opcja (bynajmniej w Danii).
Na zdjęciu zaznaczone ptaszkiem


FFDriver - 24 Cze 2015, 20:14

U nas też jest to dostępne za dopłatą, chyba 450pln.
To od niedawna jest, jak ja kupowałem to nie było takiej opcji.

lukaszs - 1 Lip 2015, 07:47

Sam szukam opcji modyfikacji fotela kierowcy bo jest ono strasznie nie wygodne. Po trasach 500KM nabawilem sie ostego bolu ledzwi i do teraz nie moge soe go pozbyc. Juz nawet myslalem o wymianie foteli na poliftowe.

Ogolnie szukam opcji na poprawienie komfortu.

srs - 2 Lip 2015, 22:10
Temat postu: Re: Dołożenie regulacji fotela pasażera
8A61-A62227-AA - oparcie lędźwi regulowane w ASO 197 zł plus do tego gałka do regulacji 8A61-A62578-AA38T3 - 73 zł i masz regulację zrobiłem u siebie i fotel stał się o wiele wygodniejszy , a i godzinka roboty nie spiesząc się bardzo
Kruszon - 3 Lip 2015, 14:49
Temat postu: Re: Dołożenie regulacji fotela pasażera
No prosze, ale jak to dołoyżc do fotela? Trzeba jakos rozciąc tapicerke?
srs - 3 Lip 2015, 23:28
Temat postu: Re: Dołożenie regulacji fotela pasażera
zdejmujesz tapicerkę oparcia zakładasz lędźwie , mechanizm pokrętła przykręcasz do stelaża oparcia i robisz tylko w tapicerce nieduży otwór na trzpień mechanizmu reg. lędźwi potem zakładasz gałkę i dziurki w tapicerce nie widać

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group