Forum FiestaKlubPolska -

Nasze auta - [INNY] BlueMotion by Mi³y

Mi³y - 11 Lip 2015, 18:26
Temat postu: [INNY] BlueMotion by Mi³y
1. NICK: Mi³y
2. IMIÊ: Mi³osz
3. MODEL: Volkswagen Passat
4. WERSJA: Comfortline + doposa¿enie
5. ROCZNIK: B6 2008 r
6. SILNIK: 1.9 TDi 105 KM
7. OPIS AUTA: Szukanie auta to by³a masakra... Wpierw mia³o byæ Audi A4 mniej wiêcej 2003r... I na nim siê skupi³em... Szuka³em, je¼dzi³em, ogl±da³em - nic ciekawego... Niestety ¶rodki pieniê¿ne nie pozwoli³y na rozgl±danie siê za czym¶ nowszym... Pewnego dnia z ciekawo¶ci zajrza³em do Passatów i znalaz³em jego - ¶liczne, niebieskie (Shadow Blue) wozide³ko, które wcale nie by³o okazj± - otó¿ w porównaniu do innych modeli chodz±cych po 26-27 ty¶. ten kosztowa³ 31800 PLN... Cena wysoka, ale wyposa¿enie ³adne: navi, DVD, zmieniarka CD w schowku, parktronic przód/ty³, kamera cofania, dwustrefowa klimatyzacja, MFA+ (szkoda, ¿e nie FIS ale daje radê), pe³na elektryka, bi-xenon, do¶wietlanie zakrêtów, kierownica wielofunkcyjna... Ogólnie jest to wersja Comfortline (czyli ¶rednia) z dokupionym wyposa¿eniem dodatkowym... Auto znajdowa³o siê w Gnie¼nie, od prywatnego w³a¶ciciela... Sprowadzony w 2013 roku, zrobione 183 ty¶... Hmmm... Ciekawe... Poprosi³em o VIN, z w³asnych osobistych ¼róde³ dowiedzia³em siê, ¿e przy sprowadzaniu mia³o 150 ty¶... 30 ty¶ w 2 lata w PL... Có¿... Jest mo¿liwe... Wed³ug strony, na której mo¿na sprawdziæ historie w PL, wygl±da³o, ¿e wszystko siê zgadza... No có¿... Wraz z ¯on±, podjêta decyzja - jedziemy obejrzeæ...
Na miejscu wygl±da³ jeszcze ³adniej - wszystkiego dope³nia³y srebrne relingi oraz chromowany grill od wersji Highline (wymieniony jeszcze w Niemczech po st³uczce)... Chwila oglêdzin, pos³uchania silnika i przeja¿d¿ka - cudo - wszystko dzia³a, wszystko ³adnie, piêknie... Pytanie o olej, sprzêg³o, dwumase - i tu szok - wszystko wymienione w lutym i potwierdzone fakturami... Szybka decyzja - odwiedzony bank i podpisana umowa... Powrót 100 km do domu - Viki nie mog³em za ¯onk± nad±¿yæ... Ogólnie to mimo tego, i¿ pasa trzeba by³o zacisn±æ, tydzieñ u¿ytkowania auta (i codziennej trasy 150 km, auto chodzi IDEALNIE)... Oby tak dalej...

8. DOKONANE ZMIANY / WYKONANE PRACE
a. wizualne: diody w ¶wiat³a pozycyjne, diodowe pod¶wietlenie wnêtrza
b. mechaniczne: brak
c. audio: kupno SD
d. inne: brak

9. PLANOWANE ZMIANY / PLANOWANE PRACE
a. wizualne: Wymiana ¿arówek do¶wietlania zakrêtów na bia³e, aluminiowe dekory
b. mechaniczne: mo¿e kieeeeeeeedy¶ chip 130KM
c. audio: brak
d. inne: ogarniêcie telefonu pod bluetooth

10. FOTKI AUTA


========== 22.VII.2015 ==========
LED w postojówkach




blind227 - 11 Lip 2015, 20:05
Temat postu: [INNY] BlueMotion by Mi³y
Sprawd¼ czy nie masz takiego silnika Link A tak to autko fajne :)
Mi³y - 11 Lip 2015, 20:16
Temat postu: [INNY] BlueMotion by Mi³y
Patrzylem... mam bls

Wytapane z Sony Xperia Z3...

DemptD - 11 Lip 2015, 21:05
Temat postu: [INNY] BlueMotion by Mi³y
Passeratti :rotfl: teraz czisburgera mo¿esz je¶æ w presti¿u :D
Pele - 11 Lip 2015, 23:21
Temat postu: [INNY] BlueMotion by Mi³y
Wow, Mi³y, szalejesz :ok:
Mi³y - 22 Lip 2015, 23:08
Temat postu: [INNY] BlueMotion by Mi³y
========== 22.VII.2015 ==========
LED w postojówkach





Niedlugo dojda Osram Cool Blue Intense lub Hyper w doswietlanie zakretow (to ponizej 30km/h bo powyzej ksenony skrecaja)

Wytapane z Sony Xperia Z3...

Mi³y - 8 Mar 2016, 21:08
Temat postu: [INNY] BlueMotion by Mi³y
Jaki i¿ doszed³ do mnie w koñcu kabel tak¿e ma³a modyfikacja ¶wiate³ ty³ i przód. Z ty³u wy³±czy³em ¶rodek co daje fajny efekt ringu ( docelowo wewnêtrzne ¶wiat³a bêd± zaadaptowane do ¶wiecenia), natomiast z przodu dostosowa³em ¶wiat³a przeciwmg³owe tak ¿e dzia³aj± jako ¶wiat³a dzienne ¶wiec±c 50% mocy. Docelowo bêd± ¶wiat³a dedykowane dzienne jednak ¿e na t± chwilê nie mam ¶rodków pieniê¿nych na nie a nie u¶miecha mi siê kupowaæ ¿arnika za 250 z³. Tym bardziej ¿e robiê do¶æ du¿o kilometrów.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group