Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka ogólna - [Mk 4] - nawiew i rezystor , przepalona kostka

Motar696 - 5 Sie 2015, 15:15
Temat postu: [Mk 4] - nawiew i rezystor , przepalona kostka
Witam

Jak w tytule mam przepaloną koste ka jednej wsuwce , a kabel który dochodził do niej został wyjęty z kostki i zaizolowany . Kożystam głownie
z 4 biegu dmuchawy bo wózek to typowy mułek roboczy :-P , ale od pewnnego czasu wyłącza się / przerywa nadmuch na 4 biegu . Co może być tego przyczyną ?

Przy okazji chciałbym abyście mi poradzili jak tanio mogę naprawić nawiew na biegach 1,2 i 3 , wiem że temat w kóło wałkowany , rezystor mam sprawny , chodzi mi o to czy można jak coś dorobić kabelek do tego odpowiedzialnego za 1,2 i 3 i czy nie bedzie problemu z instalacją po wymianie kostki lub zrobienia na wsuwki kabelków i owe dorobienie kabelka/ów . Wiem że kiedyś był temat w którym autor obszedł kostkę i rezystor czy jakoś tak , lecz nie mogę go znaleźć ;-( .

Będę wdzięczny za pomoc :)

Puff - 5 Sie 2015, 23:32
Temat postu: Re: [Mk 4] - nawiew i rezystor , przepalona kostka
Są zestawy (kostka + kawałek kabla) do tego, dostępne w sklepach z częściami do Fordów. Ew. można taki na szrocie wytargać.
Potem podmiana/cięcie/lutowanie i wsio powinno działać. :)

Natomiast jeśli mowa o przerywaniu na 4... to by wskazywało na problem z wentylatorem lub przerwę w instalacji na odcinku pokrętło-wentylator, bo 4 bieg nie jest puszczany przez rezystor.

A na przyszłość dopisz się do istniejącego tematu - po to on jest, żeby problemy tego samego typu trzymać w jednym miejscu.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group