Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka ogólna - Nie działające wycieraczki + pytanko o światła

Waju - 4 Sty 2016, 21:37
Temat postu: Nie działające wycieraczki + pytanko o światła
Witam,
jestem posiadaczem Forda Fiesty mk6 w wersji Ghia.
Mam kilka pytanek:
1. W pierwszym położeniu wajchy nie działają mi wycieraczki (te z opóżniaczem czasowym) natomasti w drugim i trzecim położeniu wszystko jest ok
2. Kiedy z pilota otwieram samochód zapalają się światła postojowe i samochód buczy trwa to około 50 sekund, czy da się to jakoś wyłączyć?
3. Czy da się jakoś ustawić automatyczne ryglowanie drzwi przy ruszeniu? Jeśli tak to jak?

Proszę o pomoc.

Parzych - 4 Sty 2016, 22:48
Temat postu: Nie działające wycieraczki + pytanko o światła
Waju napisał/a:
jestem posiadaczem Forda Fiesty mk6 w wersji Ghia.
2. Kiedy z pilota otwieram samochód zapalają się światła postojowe i samochód buczy trwa to około 50 sekund, czy da się to jakoś wyłączyć?
3. Czy da się jakoś ustawić automatyczne ryglowanie drzwi przy ruszeniu? Jeśli tak to jak?

To powinieneś mieć komputer pokładowy, wchodzisz w menu, szukasz w opcjach i ustawiasz , ot i cała filozofia... :ok:

Waju - 6 Sty 2016, 00:36
Temat postu: Nie działające wycieraczki + pytanko o światła
ktoś coś jeszcze poradzi?
Parzych - 6 Sty 2016, 00:54
Temat postu: Nie działające wycieraczki + pytanko o światła
Waju napisał/a:
ktoś coś jeszcze poradzi?

Radzę jeszcze poczytać instrukcję... readmore

PS.
Zmieniłeś ustawienia w kompie :?:

Waju - 6 Sty 2016, 23:13
Temat postu: Nie działające wycieraczki + pytanko o światła
przejrzałem wszystkie pozycje w komputerze, ale nie znalazłem automatycznego rygowania drzwi po ruszeniu
wycieraczki też nie zaczęły działać :hammer:
i jakby tego było mało to nadal po otworzeniu z pilota buczy. :yes:

Parzych - 7 Sty 2016, 00:32
Temat postu: Nie działające wycieraczki + pytanko o światła
Waju napisał/a:
przejrzałem wszystkie pozycje w komputerze, ale nie znalazłem automatycznego rygowania drzwi po ruszeniu

Dziwna sprawa, mam Ambiente, które kompa pokładowego fabrycznie nie miało, i po wymianie licznika na taki z kompem mogę sobie ustawić automatyczne ryglowanie drzwi po ruszeniu... :ok: Odnośnie postojówek, a właściwie to POZYCYJNYCH, jeszcze sprawdzę, co Ci buczy?

Waju - 7 Sty 2016, 00:39
Temat postu: Nie działające wycieraczki + pytanko o światła
Po otwarciu z pilota buczy w taki sam sposób jak wyciągne ze stacyjki kluczyk i nie zgaszę świateł (takie buczenie coby pamietać)
interpretuje to w ten sposób, że skoro automatycznie zapalają się pozycyjne po otwarciu to on buczy, żebym wiedział że są zapalone, ale nie wiem jak to przestawić/wyłączyć

Parzych - 7 Sty 2016, 15:57
Temat postu: Nie działające wycieraczki + pytanko o światła
Z tymi wycieraczkami to nie wiem, napisz do kolegi mayak --> memberlist.php?mode=viewprofile&u=20103 może coś doradzi (mieszka bodajże w Wawrze)... Porobiłem zdjęcia opcji dostępnych w moim kompie:









Waju - 7 Sty 2016, 22:38
Temat postu: Nie działające wycieraczki + pytanko o światła
Dzięki za wstawienie zdjątek, jednak ja mam dość inaczej,
mam naprzykład opcje, czy radio ma się wyświatlać na ekranie kompa (w sensie wykonawca, częstotliwość, czy tylko na ekranie radia), ale nie mam świateł powitalnych, mam w aucie elektryczne lusterka, ale w kompie nie mam ich ustawień, nie mam pola na blokowanie drzwi, nie wiem skąd takie różnice

Parzych - 8 Sty 2016, 14:53
Temat postu: Nie działające wycieraczki + pytanko o światła
Waju napisał/a:
mam naprzykład opcje, czy radio ma się wyświatlać na ekranie kompa (w sensie wykonawca, częstotliwość, czy tylko na ekranie radia)

Przecież ta funkcja jest na ostatnim zdjęciu... :9: Co do różnic w opcjach kompa
Parzych napisał/a:
napisz do kolegi mayak --> memberlist.php?mode=viewprofile&u=20103 może coś doradzi


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group