Forum FiestaKlubPolska -

Mechanika ogólna - Instalacja gazowa?

zcw - 2 Lut 2016, 21:54
Temat postu: Instalacja gazowa?
Cześć
Mam takie pytanie bo trochę zielony jestem.
Jaka jest cena instalacji gazowej, jak długo trwa taka instalacja... I jakie są z nią związane koszty po montażu?
I opinie wasze czy to opłacalne.

Peedro - 2 Lut 2016, 22:07
Temat postu: Instalacja gazowa?
Od 1000 do pewnie 10000. Napisał byś do czego, bo tak to se możemy gdybać... Jest kilka generacji różniących się diametralnie sposobem zasilania silnika, złożonością, jak i ceną.
Ganda - 2 Lut 2016, 22:55
Temat postu: Instalacja gazowa?
Po instalacji, przegląd szczelności+wymiana filtrów to jakieś 140zł
kaczkoryj - 2 Lut 2016, 23:00
Temat postu: Instalacja gazowa?
Jeśli się dużo jeździ to oczywiście jest to opłacalne. Instalacja zwraca się po około 10-15 tys. km. Co znaczy "jak długo trwa taka instalacja" :9: ?
zcw - 3 Lut 2016, 00:15
Temat postu: Instalacja gazowa?
Odp do pierwszego :
Chodzi o fiesta 1.25 montaż do tego auta sekwencji....
Chodzi mi o cene jaka jest +/-.... Nwm jakie dane ci potrzebne by Sprecyzować cenę....

Odp do drugiego użytkownika:
Ja miesięcznie robie ok 1000 do 1500 km wiec chyba opłacalne było by założenie...

Odp do trzeciego użytkownika :
Ile trwa montaż? - No chodzi mi o to ze jadę do osób które to robią i to Trwa godzinę? Dwie? Dzień?
O czas mniej więcej jak to długo się montuje

kaczkoryj - 3 Lut 2016, 12:25
Temat postu: Instalacja gazowa?
Ja odpowiem tak:
Ad1. W moim przypadku koszt wyniósł bodaj 2400 (lipne czerwone valteki, reduktor Tomasetto Alaska AT-09, sterownik Stag 200 GoFast, wlew pod klapką) Ogólnie to taka w miarę sensowna instalacja powinna wyjść gdzieś 2200-3000 zł.
Ad3. Montaż u mnie trwał jakoś 3-4 dni ze wszystkim, potem kontrola i dostrajanie po 1000 km.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group