Forum FiestaKlubPolska -

Tuning stylistyczny - Przyciemnianie szyb

pawel10092 - 17 Cze 2016, 09:34
Temat postu: Przyciemnianie szyb
Witam czy macie jakis sposob na przyciemnianie szyb chce to zrobic sam widzialem na filmikach jedne sposoby a brat mi mowil ze jak kiedys to robil to wyciagali szyby ktory sposob latwiejszy i bardziej efektywny?
Ganda - 17 Cze 2016, 12:58
Temat postu: Przyciemnianie szyb
Wiadomo że łatwiej wyciągnąć.
Ale osobiście, radziłbym żebyś dał sobie spokój z samodzielnym przyciemnianiem.

Po primo, na 90% spieprzysz robotę i jeżeli na początku będzie to dobrze wyglądać, to po tygodniu wyjdą kwiatki.
Po drugie, folia za 16 zł z allegro, po miesiącu robi się fioletowa i wygląda to po prostu śmiesznie.

Oddaj do zakładu który się tym zajmuje, dostaniesz gwarancje jak się coś spieprzy na około 5 lat.
Cena z folią to jakieś 400-500 zł.

Bizuu - 17 Cze 2016, 13:33
Temat postu: Przyciemnianie szyb
Ganda dlaczego tak mówisz?
Ja kupiłem folie za 20zl, mam ją prawie rok i nie widać żadnych przebarwień itd. Oklejałem z bratem i nie mamy o tym bladego pojęcia, choć już nabieramy wprawy, jeśli chodzi o szyby boczne to lepiej wyjąć, o wiele łatwiej jest nałożyć folie i ją rozprowadzić. No a jeżeli chodzi o tylną szybę no to już inna bajka bo folią za 20 zł tego nie zrobisz, potrzebna jest termoplastyczna, ze względu na kształt szyby, próbowałem tą za 20zl i niestety się nie udało, a jakoś nie miałem okazji kupić tej której potrzeba więc mam przyciemnione tylko boczne.

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Ganda - 17 Cze 2016, 21:12
Temat postu: Przyciemnianie szyb
Bizuu napisał/a:
nie widać żadnych przebarwień itd.


A pod ostre słońce, gdy patrzysz pod kątem - jaka jest barwa obrazu za szybą? Od zewnątrz oczywiście, nie ze środka.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group