Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka ogólna - [MK5] moduł bluetootch

mikrus - 15 Lut 2018, 13:36
Temat postu: [MK5] moduł bluetootch
Czy ktoś z was zna magika który byłby w stanie podłączyć taki oto moduł do mojej fieściny

https://www.olx.pl/oferta...html#e1a6439acb

Radio 6000 CD

Puff - 15 Lut 2018, 16:34

Pomijając, że to jest pod Fiestę mk7, to radia starego typu nie mają nawet opcji podpięcia takich bajerów...
mikrus - 16 Lut 2018, 12:28

Hmmm. Ostatnio mój syn mi mówił że jego kolega z klasy (domorosły elektronik) właśnie coś takiego zrobił w swoim radiu. Co prawda nie wiem w jakim radiu i w jakim samochodzie. Więc może jest nadzieja :) bo ta ponoć umiera ostatnia.
Puff - 16 Lut 2018, 13:39

Pomijając, że historia przypomina "a słyszałem że kolega brata kuzyna ciotki wujka babci coś tam", to nie wiem ani jak to skomentować... Nie wiesz nawet w jakim aucie i radiu, i twierdzisz z automatu, że tu też się da.

Ujmę to tak - żeby dołożyć moduł BT, nawet druciarskimi metodami, trzeba mieć choć wejście liniowe do dyspozycji, chociażby podmieniając ścieżki toru AM. Tu takiej możliwości nie ma. A nawet gdyby była, to byłaby to głupota, bo radia z modułem BT da się wyrwać za grosze na Allegro. Badziewne, ale zawsze.

mikrus - 16 Lut 2018, 18:31

Czy ja napisałem że się da? Wiem tylko że to zrobił. Nie wiem w jakim ponieważ nie dopytywałem.
Postaram się zatem dowiedzieć jakie to było radio i ewentualnie w jaki sposób to zrobił.
Nie piszę też że na 100% to zrobię ale nie widzę przeszkód aby temat zgłębić.
Jak napisałem - nadziej umiera ostatnia.

Puff - 17 Lut 2018, 01:17

No tu właśnie chodziło o to, że detali brak, a nadzieja że się da, to jednak była. ;)

Na przyszłość polecam rozeznać się bardziej w temacie nim zada się pytanie, większość takich właśnie tematów traktowana jest z przymrużeniem oka i bywa, że autorzy nie doczekują się odpowiedzi :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group