Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka - Kierunek,obroty,alaram cos jest nie tak??

ardiq - 18 Cze 2005, 23:12
Temat postu: Kierunek,obroty,alaram cos jest nie tak??
Witam
Wiec problem jest taki jechalem sobie wczoraj po miescie i nagle sam wlonczyl mi sie autoalarm wysiadlem z samochodu i poruszylem jeden kabel przy akumulatorze i wylonczyl sie bylo wszystko ok jezdzilem dalej dzis normalnie odpalil jezdzilem i cos mi sie stalo z prawymi kierunkami nawet nic nie slychac zeby mrygalo wogule nic zadnego znaku lewe normalnie dzialaja , kiedy wlanczam awaryjne to pali sie tylko lewa strona niewiem co moze byc nie tak ale to nie wszystko gdy zepsuly sie kierunki gdy przejechalem jakies 5km niewiem co sie stalo silnik jakbynie wchodzil na obroty na wolnych obrotach slabo pracuje ma malą moc jakos aha i chcialem jeszcze zapytac czy to nie jest wina akumulatora bo taki czujnik w srodku pokazuje ze jest wyladowany a swiatla wszystko dobrze swieci niewiem jaka jest wogule tego wszystkiegp przyczyna tych awarii moze ktos mial taki problem albo wie jak mi pomoc????? z gory dzieki

diodalodz - 19 Cze 2005, 01:50

wypnij centralke od alarmu i zobacz czy pojawia sie kierunki . Zbadaj napięcie ładowania na różnym zakresie obrotów . Zobacz czy po 10 min pracy alternator nie bedzie bardzo gorący .
ravnet - 19 Cze 2005, 11:09

Prawdopodobnie masz coś z ładowaniem (alternator lub regulator napięcia) - chyba samochód chodzi na samym akumulatorze lub prawie na samym,
alarm może mieć czujnik spadku napięcia dlatego się włączył,
brak jednego kierunkowskazu to może być bezpiecznik lub coś w kablach od alarmu się odpieło.

Sprawdź dokładnie te kable, same od akumulatora nie powinny się odpinać, podokręcaj wszystko, podociskaj gdzie sięda.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group