Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka ogólna - klapka wlewu paliwa nie zamyka się

chromeks - 1 Lut 2021, 10:46
Temat postu: klapka wlewu paliwa nie zamyka się
Cześć Wszystkim. Może ktoś mi pomoże, bo mam problem z niezamykającą się klapką paliwa. Otóż normalnie się otwiera i zamyka po wciśnięciu, natomiast nie blokuje się po zamknięciu samochodu kluczykiem. Gdy auto jest zamknięte klapkę paliwa można otworzyć. Moim zdaniem problem jest gdzieś w elektryce że nie blokuje się ten bolczyk we wlewie. Miał ktoś już taki problem, wiadomo co zrobić, może jakaś wtyczka gdzieś jest, którą trzeba przeczyścić, wymienić? Proszę o pomoc.
AnonimowyAlkoho - 1 Lut 2021, 12:38

Przedliftowa nie miała czegoś takiego jak blokada z kluczyka, czy auto zamknięte, czy otwarte, zawsze da się klapkę otworzyć
chromeks - 1 Lut 2021, 13:58

Dziękuję za szybką odpowiedź. To teraz to mnie Pan zaskoczył. Byłem pewien że w każdym samochodzie jest blokada żeby niepowołane ręce nic w nocy nie dosypały/dolały. Taka blokada wydawała się oczywista. No ale przynajmniej teraz już wiem że to nie usterka. A takie drugie pytanie. Bagażnik mogę otwierać tylko z kluczyka? Jeżeli auto jest otwarte i chce otworzyć klapę ręcznie to po wciśnięciu przycisku na klapie i próbie otwarcia klapa nie reaguje/ cały czas jest zamknięta. To też normalne czy tym razem u mnie w fiescie coś nie tak ? Mam przedliftowa wersję.
AnonimowyAlkoho - 1 Lut 2021, 14:24

Typowa usterka w Fieście, masz uszkodzony przycisk w klapie. Możesz go wymienić lub naprawić:
http://fiestaklubpolska.p...pic.php?t=70058

chromeks - 1 Lut 2021, 14:33

Okej, dziękuję :D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group