Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka ogólna - Cykanie przekaznika w GEM

Sonic - 3 Lis 2021, 20:46
Temat postu: Cykanie przekaznika w GEM
Witam, od niedawna jestem właścicielem fiesty i od samego poczatku drażni mnie pewien mankament.
Otóż z modułu GEM dosyć czesto ale nie jestem pewny czy cyklicznie słysze zalączający i wyłączający się przekaznik. Podpinałem się Forscanem, wyłączałem różne elementy w Gemie ale przekaznik dalej cyka. Jedynymi rzeczami które nie działają w aucie jest kontrolka otwarcia drzwi od drzwi kierowcy(mikrostyk, nie sygnalizuje otwarcia drzwi) oraz tylna wycieraczka(nie działa jak pociągne dzwignie do siebie) O ile zamek bede wymieniał tak z wycieraczką nie wiem co może być, nie wyrzuca mi żadnych błędów poza wspomianym mikrostykiem. Przekaznik zaczyna cykać po przekreceniu stacyjki w ostatnią pozycje stacyjki nawet jak auto nie jest odpalone. Ktoś ma pomysł co to może być? Moduł to wersja C.

damianisko5 - 4 Lis 2021, 09:41

Ty oczekujesz, że np. usterka wycieraczek będzie generować błąd? lub kontrolka otwarcia drzwi. Zapomnij o tym. To tak nie działa.
Mam starszą wersję Fiesty oraz Focusa i tam często słyszę wspomniane dźwięki pracujących przekaźników.
Ten TTM, nie pomyślałeś czasem, że tak ma być.

Sonic - 4 Lis 2021, 11:42

Oczywiście, że usterka mikroswitcha wywala błąd bo mi go wywala. Temat można zamknąć. Winien był uszkodzony silniczek tylnej wycieraczki. Pozdrawiam

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group