| |
Forum FiestaKlubPolska -
|
 |
Elektryka silnika - Problem z rozruchem i gaśnięcie 1.25 82KM
Banano78 - Dzisiaj 10:02 Temat postu: Problem z rozruchem i gaśnięcie 1.25 82KM Dzień dobry,
Problem z rozruchem następuje głównie przy wysokich temperaturach lub ciepłym silniku. Nie jest to jednak reguła. Czasem zapala od strzała i przez dłuższy czas jest ok a czasami długo kręci lub odpala za drugim razem (wtedy bez problemu). Są/były sytuację że nie odpalał w ogóle. Immobilizer jest ok, sprawdzone na 2 kluczykach. Zmieniona pompa paliwa , czujnik położenia wałka rozrządu, błędów na desce brak. Zdarza się też zrośnięcie w czasie jazdy, tak jakby odcięło zasilanie paliwa. Trochę brakuje mi koncepcji co to może być. Świece itp tez wymieniane na bieżąco. Rocznik 2012 przebieg ok190k
|
|