Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka silnika - Problem z rozruchem i gaśnięcie 1.25 82KM

Banano78 - Dzisiaj 10:02
Temat postu: Problem z rozruchem i gaśnięcie 1.25 82KM
Dzień dobry,
Problem z rozruchem następuje głównie przy wysokich temperaturach lub ciepłym silniku. Nie jest to jednak reguła. Czasem zapala od strzała i przez dłuższy czas jest ok a czasami długo kręci lub odpala za drugim razem (wtedy bez problemu). Są/były sytuację że nie odpalał w ogóle. Immobilizer jest ok, sprawdzone na 2 kluczykach. Zmieniona pompa paliwa , czujnik położenia wałka rozrządu, błędów na desce brak. Zdarza się też zrośnięcie w czasie jazdy, tak jakby odcięło zasilanie paliwa. Trochę brakuje mi koncepcji co to może być. Świece itp tez wymieniane na bieżąco. Rocznik 2012 przebieg ok190k


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group