| |
Forum FiestaKlubPolska -
|
 |
Mechanika ogólna - klapka wlewu paliwa
grzesiek8383 - 24 Cze 2026, 13:35 Temat postu: klapka wlewu paliwa ford fiesta 2011r 1.25 benzyna 82 konie , klapka wlewu paliwa nie zamyka się cały czas po naci¶nięciu jej ona się otwiera to tak ma być czy powinna być blokada po zamknięciu auta ?
damianisko5 - 24 Cze 2026, 16:03
więcej konkretów poprosimy, "klapka wlewu paliwa nie zamyka się cały czas".
grzesiek8383 - 24 Cze 2026, 16:07
hahahahah Ľle napisałem , klapka wlewu paliwa jest cały czas otwarta , to znaczy jak zamknę auto pilotem to klapkę wlewu paliwa można otworzyć, nie wiem czy tak ma być czy ta klapka powinna się zamkn±ć tak jak bagażnik się zamyka jak się zamknie auto to czy ta klapak ma się też zamkn±ć w ¶rodku jak±¶ blokad± ?
JoeMix - 24 Cze 2026, 22:46
| grzesiek8383 napisał/a: | | czy powinna być blokada po zamknięciu auta | Nie nie powinno być i nie ma korka od wlewu
grzesiek8383 - Wczoraj 7:15
co ty piszesz za bzdury ty potrafisz czytać ? gdzie napisałem korek od wlewu ? ty wiesz co to jest klapka od wlewu paliwa ?
JoeMix - Wczoraj 18:47
grzesiek8383, skoro nie ogarniasz że nie ma zamka,,, bo to widać, to uznałem że jak wielu nowych użytkowników mk7 możesz nie ogarn±ć też braku korka,,,
|
|