Forum FiestaKlubPolska -

Tuning stylistyczny - ..miłe dodatki z mocnego Forda ..

RKRman - 8 Sty 2006, 01:55
Temat postu: ..miłe dodatki z mocnego Forda ..
CZEŚĆ :P

..żeby moje Fordziaki nie czuły sie pokrzywdzone, musze troche klamotów porozdzielać pomiędzy Futro a Czarnucha :D .........a żeby zachować odpowiednią kolejność to do Futrowatej zapodam element który osłania próg :



..a do Eśka-Czarnucha takie miłe budziki :




..prawda że ludziska z FORDA potrafią czasem zrobić smaczne rzeczy .. :?: :-)

( nie wiem czy na 2-ej focie to widać, starałem sie zrobić ją z bliska - to szare tło nie jest idealnie głądkie, wygląda jak zamsz :yes: ...co by nie mówić bardzo elegancko.....oczywiście jak na stylistyke poprzedzającą lata 90-te ..)

Fordon - 8 Sty 2006, 18:56

Witam... ostatnio z Wooyo praymierzalismy takie same progi... i bedzie je trzeba skrocic o okolo 16-22mm... widac na ten efekt zamszu... ;)

Pozdrawiam

Kowal - 9 Sty 2006, 00:08

Widze Piotrze ze juz masz felunie z RSa :D
Bo chciałes zakupic swego czasu ;) jak dobrze pamietam :fox:
Pozdrawiam

RKRman - 9 Sty 2006, 00:38
Temat postu: dodatki...
Fordon napisał/a:
Witam... ostatnio z Wooyo praymierzalismy takie same progi... i bedzie je trzeba skrocic o okolo 16-22mm... widac na ten efekt zamszu... ;)

Pozdrawiam


..ze skracaniem nie ma najmniejszego problemu :) ..kolega naprawia wszystkie plastiki więc ma odpowiedni sprzęt do "spawania " takowych :ok:

[ Dodano: Pon Sty 09, 2006 12:44 am ]
Kowal napisał/a:
Widze Piotrze ze juz masz felunie z RSa :D
Bo chciałes zakupic swego czasu ;) jak dobrze pamietam :fox:
Pozdrawiam


tiaaa.. :lol: mam ....na razie 3 szt - jedna po uderzeniu ma totalnie rozjechaną wewnętrzną krawędz.........ale..obetne łajze..........i wszczepie w jej środek jakiś zegar.........będe w czasie garażowych prac widział " ...od ilu godzin mnie żona przeklina .." :V: hehehhehe..
natomiast co by kompletem dysponować ...już poczyniłem "łącznośći" z Herkamistym Tomaszem..........jak zwykle ....na pewno nie zostawi w biedzie ;-)

POZDRAWIAM .........już widze to pitolenie: piaskowanie , wyrównanie, gruntowanie, malowanie , nanoszenie perły i bezbarwnego z uelastyczniaczem :he: .......ale Damy Rade :-)

PumaRST - 9 Sty 2006, 09:14

co do kuł to polecał bym białą perłe, do twojego Futerka bedzie OK :D
RKRman - 9 Sty 2006, 10:25
Temat postu: rolki
PUMA napisał/a:
co do kuł to polecał bym białą perłe, do twojego Futerka bedzie OK :D


tiaaaaaaaaa :fox: :?: ...co Ty Marcinku nie powiesz .....odkrywczy z Ciebie facio hehehehe............wiem że mam mały avatar ale co nie co na nim widać - nie :ok:

POZDRAWIAM ;-)

rozzz - 9 Sty 2006, 10:32

Piotrek. Ty do felgi nie wkładaj zegara tylko kalendarz żebyś wiedział od ilu dni Cię nie ma w domu :rotfl:
Pozdrawiam rozzz

RKRman - 9 Sty 2006, 14:23
Temat postu: kalendarz....hmmmmm
rozzz napisał/a:
Piotrek. Ty do felgi nie wkładaj zegara tylko kalendarz żebyś wiedział od ilu dni Cię nie ma w domu :rotfl:
Pozdrawiam rozzz


nieeeee no tak mocno to nie przeginam.....zawsze o 19-ej jest wieczorynka :D więc zdąże złąpać coś na ciepło i chwile potowarzyszyć moim kobitkom.....poza tym.w garażu jeszcze nie mam .........wanny :lol: i...............kompa.. :hahaha: ..co by kontrolować Giełde FKP .........ale kto wie..........w zasadzie SKYP bezprzewodowy to nie problem.. :ok:

cinot - 10 Sty 2006, 12:13

Piotrze ja to cie podziwiam za zapał do mFordów i umiejętnośc wynajdywania bajerów do nich.

WIELKI :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: oraz RESPECT DLA CIEBIE

marcus_87 - 10 Sty 2006, 16:52

niedaleko mnie na szrocie stoi czarny rs2000 sprowadzony do rozbiorki.
jak bym mial kase to bym go sobie kupil :D szkoda takich samochodow
wiecie czy fajne gałki do zmiany biegow tam byly?? moze bym cos poszukal..

RKRman - 10 Sty 2006, 20:38
Temat postu: RS2000
marcus_87 napisał/a:
niedaleko mnie na szrocie stoi czarny rs2000 sprowadzony do rozbiorki.
jak bym mial kase to bym go sobie kupil :D szkoda takich samochodow
wiecie czy fajne gałki do zmiany biegow tam byly?? moze bym cos poszukal..


cze :P ..no to jeśli nie problem ..zapytaj kolego za ile sprzedadzą leflektor prawy przód ( ten długi ) + mały postój obok :lol: ....jeśli jest mała , pełna atrapa pod krawędzią maski to również byłbym zainteresowany :ok: ..........ewentualne fotki lub inf na priw ..z góry dziękuje ;-)

PumaRST - 11 Sty 2006, 00:06

Piotrek bo zaraz sobie kupisz kolejnego RS2000 :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
DŻEJKU - 11 Sty 2006, 20:16

szalejesz Piotrek z tymi fordzikami :D normalnie musisz mieć niezły szrot za domem :ok: załatw jakiegoś japońca na części ;)
PumaRST - 11 Sty 2006, 20:35

DŻEJKU napisał/a:
szalejesz Piotrek z tymi fordzikami :D normalnie musisz mieć niezły szrot za domem :ok: załatw jakiegoś japońca na części ;)



Nie to już czas żebys wrócił na właściwe miejsce czyli stał sie szczęsliwym posiadaczem Fiesty na nowo :lol:

DŻEJKU - 11 Sty 2006, 21:04

nigdy nic nie wiadomo Puma, do forda a szczególnie fiesty mam duży sentyment więc kto wie co czas pokaże.... :-D
PumaRST - 11 Sty 2006, 21:11

hmmm, było by fajnie. Ja wiem jakie są zalety Hondy ale według mnie brak jej tego czegoś co sprawia że człowiek myśli o aucie jak o członku rodziny.
Niektórzy nazwą to duszą.

Dla mnie H jest takim VW z japonii ale to moje zdanie.
Dla wyjaśnienia mam też Civica z 1992 roku. Żeby nie było ze mówie z kosmosu.

DŻEJKU - 11 Sty 2006, 21:30

nie psujmy Piotrkowi topicu ;-)
na swoją obronę dodam że wlasnie dlatego wybrałem starszy model hondy bo one miały wg mnie ten unikalny charakter którego brakuje w późniejszych modelach (np. bezpłciowe wnętrze w civicu)

dodam jeszcze ze w porównaniu do fiesty zostaje mi dużo kasy w portfelu jeśli chodzi o benzynę i awaryjność.... ale osiągów brakuje.... ;-( coś za coś....

dobra koniec OT :)

RKRman - 12 Sty 2006, 10:25
Temat postu: ..
DŻEJKU napisał/a:


dodam jeszcze ze w porównaniu do fiesty zostaje mi dużo kasy w portfelu jeśli chodzi o benzynę i awaryjność.... ale osiągów brakuje.... ;-( coś za coś....

dobra koniec OT :)


...hehehe nooooo wreszcie sie odezwał "syn" marnotrawny...cioś mi sie widzi JQ że dociera do ciebie świadomość : " Miałem T A K Ą :!: Fieste.., teraz mam...honde ..jedną z wielu.." choć oczywiśćie nie umniejszam zasług i zalet tej maszynki :yes: ...ostatnio sam nakręciłem jednego fordowca .........zapewne niedługo sie zaprezęci :) efektem naszych rozważań ..

POZDRAWIAM :-) ...ps zimno jak cholera...RS do gleby mocno przywiera, góralowi paluszki kostnieją....nie ocieplił garażu....wszystkie chęci " parszywieją " :(

[ Dodano: Czw Sty 12, 2006 10:32 am ]
DŻEJKU napisał/a:
szalejesz Piotrek z tymi fordzikami :D normalnie musisz mieć niezły szrot za domem :ok: załatw jakiegoś japońca na części ;)


to te super maszynki też sie psują... :he: .....hehehhehe...


..a żeby tempa nie zgubić ...dorwałem wczoraj tego rodzaju zderzaczek - fota poglądowa :


...jak sie zrobi cieplej ...oba Fordy powinny wyglądać nieco bardziej bojowo niż je fabryka wypuściła... :ok: ...mam tylko jeden problem , żona póki co nie chce szłyszeć o zamianie silników...jeździ Zetykaczek i mówi że po okresie jazdy Zabką 1100 w końcu coś od życia się Jej również należy :D .....może uda mi sie wynegocjować moje rozwiązanie w zamian za przejażdżki Futrem Rs :ok:

Mafios - 12 Sty 2006, 11:01

mam taki zderzaczek do sprzedania tyle ze popekany z prawej strony :)
RKRman - 12 Sty 2006, 11:07
Temat postu: zderzak do RS
Mafios napisał/a:
mam taki zderzaczek do sprzedania tyle ze popekany z prawej strony :)


taaaaaa Patryk ja też mam oryginał na samochodzie z nieistniejącym prawy narożem niestety :-) hehe...będzie na zapasie jak by trzeba było coś wyciąć .. :ok:

PumaRST - 12 Sty 2006, 11:19
Temat postu: Re: ..
piotr-RKRmann napisał/a:
...mam tylko jeden problem , żona póki co nie chce szłyszeć o zamianie silników...jeździ Zetykaczek i mówi że po okresie jazdy Zabką 1100 w końcu coś od życia się Jej również należy :D .....może uda mi sie wynegocjować moje rozwiązanie w zamian za przejażdżki Futrem Rs :ok:


ja mam leprzy pomysł, skoro małżonka pragnie mocy, to trzeba zrobić silnik RS2000 i wsadzić do "Czarnucha" a zeteca do futra. Wszyscy bedą szczęśliwi :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Mafios - 12 Sty 2006, 11:47

ja tam pchalbym rs2000 do futra :) i fotele tez :D oczywiscie sluze pomoca przy swapowaniu :)
PumaRST - 12 Sty 2006, 12:02

Mafios napisał/a:
ja tam pchalbym rs2000 do futra :) i fotele tez :D oczywiscie sluze pomoca przy swapowaniu :)


To nie jest takie proste, z czego zdaje sobie sprawe Piotr, wiec wątpie żeby sie tego podjoł, ale kto wie?? Byłby to zajefajny projekt. w którym bym też chętnie wźoł udsział :fox:

A skoro niemcy wkładają to my też możemy, nie sądzisz Piotrze?? :fox:

RKRman - 12 Sty 2006, 12:21
Temat postu: silnik
Mafios napisał/a:
ja tam pchalbym rs2000 do futra :) i fotele tez :D oczywiscie sluze pomoca przy swapowaniu :)


panowie...nie róbta mi z mózgu wodogłowia :zly: ...może i troche jestem przykręcony na tle fordziaków...ale autko od codnia w wersi RS2000 ...sory ...nie na moje progi.. :yes: ..wystarczy mi niewielka zabaweczka która wyjeżdża o wiele rzadziej..w postaci Futra "RS".............jak bym tak zrobił oba potwory to co. :he: ........pewn Tanusa trzeba by zagazować i sie turlać tym 1.7 codziennie..... :he: hmmmmmm to raczej kiepskie rozwiązanie.....tak więc.......swoje koncepcje już mam i jak to mówi LOY .." Dobrze jest wiedzieć, kiedy trzeba powiedzieć - DOŚĆ :!: .."

PumaRST - 12 Sty 2006, 12:28

a ja mając kompletnego dawce w postaci RS2000 zastanowiłbym sie nad upchaniem tego silnika w Futrze. i tak wyciągniesz silnik z fiesty wiec mając blok od RS2000 mozesz go wsadzić i zobaczyć co sie dzieje, i czego brakuje. Tak naprawde nikt tego nie sprawdził jeszcze. A może da sie to zrobić bez przerabiani podłurznic. sam blok z wałem i kołem zamachowym nie bedzie ciężki wiec możan sie pokusić o mały test.

Ale to już twój "Projekt" wiec decyduj sam :ok:

RKRman - 12 Sty 2006, 12:29
Temat postu: pzrekłądka
Mafios napisał/a:
ja tam pchalbym rs2000 do futra :) i fotele tez :D oczywiscie sluze pomoca przy swapowaniu :)


Patryk........cały wic polega na tym że wiemy co nie co, ale sama wiedza nie wystarczy....niestety, nie dysponuje środkami żeby stworzyć w zasadzie od podstaw nową klatke pod silnik RS2000 w nadwoziu MK-3 .......prawy kielich jest do przerobienia...a to już jest grubsza sprawa....do tego dochodzi póżniejsze bezpieczeństwo całości.......jak już pisałem są zapewne chłopaczki co młotem , palinkiem wykonają w dość brutalny i brudny sposób metaloplastyke polegającą na wszczepieniu takiego serducha do MK-3.........ale ...ile to wytrzyma , i jak długo :?: ......a wozić sie takim potworkiem powiedzmy z niepełnym zakresem możliwośći - sory .......dla mnie porażka u podstaw........czyli................Panowie :!: pomysły dla zamożnych Angoli zostawy bo w naszych realiach niewydolimy............natomiast ciekawe poprawki fabryki, w ramach bezpoiecznych przekładek, sprawdzonych i wyliczonych pzrez producenta - TAK :yes: ..tutaj jeszcze możemy coś osiągnąć ;-)

POZDRAWIAM :-) ......powtarzam - nie mam aspiracji na najszybszą itp.......lubie po porstu koło "tego" grzebać .... :P

[ Dodano: Czw Sty 12, 2006 12:36 pm ]
PUMA napisał/a:
.. mając blok od RS2000 mozesz go wsadzić i zobaczyć co sie dzieje, i czego brakuje. Tak naprawde nikt tego nie sprawdził jeszcze.
Ale to już twój "Projekt" wiec decyduj sam :ok:


Marcinku ..jak myślisz ..dałbym sie rade wyspać po nocnych pogaduchach z Tobą jak bym sobie pomiarów już nie porobił :?: ...jest zadżebiście ciasno....już to robiono więc sprawa zapewne do wykręcenia............jednak licze siły na zamiary :-) .....nie uniose takich obciążeń finansowych w tym momencie....poza tym jazda Futrem znowu by sie odwlekła...a jak wiesz nic tak nie stymuluje do pracy nad własnym autem jak sukcesywne testowanie i sprawdzanie swoich pomysłów w praktyce na szosie lub torze.. :ok:

Piesek - 12 Sty 2006, 12:36

i jak tu się niepodniecać :P aj też chce mieć bbbbbbbbbbbeeeennnnnzzzzzzyyyynnnnnkkkkkkeeeee.
Mam nadzije że Piotruś będziesz robić dokładne fotorelacje swapika :D To pewnie jeszcze bardziej się zdąże napalić na benzyneczke ;) Ojojoojo ja już widzę jak twoja fiestka by latała... 150 kucyków pod pokrywą... ja pitole :P to byś musiał pomyśleć o jakiś skutecznych heblach :P

Fordon - 12 Sty 2006, 12:48

Piesek... pamietaj ze najpierw zaczyna sie od spraw bezpieczenstwa (hamulce) a potem mozna prawie w pelni przetestowac silnik i jego mozliwosci...a nie na odwrotnie ;)

Pozdrawiam

RKRman - 12 Sty 2006, 13:40
Temat postu: hample
Piesek napisał/a:
Ojojoojo ja już widzę jak twoja fiestka by latała... 150 kucyków pod pokrywą... ja pitole :P to byś musiał pomyśleć o jakiś skutecznych heblach :P


eeeejjjj no coś Ty ..przecież ogólnie wiadomo że wszczepiam hample z RSa do Futra :lol: więc na 4-ech większych od serii tarczach będzie OK ....a i tak wiadomo że mocniejsze Fiesty maja seryjne hamulce na dobrym poziomie :yes: ...........co do mocy....tutaj jak mówie ide na skróty nieprzeceniając właśnych możliwosći - czyli odpuszczam 150 KM z seryjnego RS2000 którego nielekko jest włożyć do nadwozia MK-3 ...a rozkręcam Zetykacza 105 KM ( baza jest w super kondycji ! ) na fabrycznych zabawkach o których już nie raz tutaj pisano + ogólnie znane patenty z dolotem , wydechem .....powinno dać ok 140KM .....więc skoro zostawie tylko 2 przednie taborety.....to stosunek mocy do masy powinien sie ładnie przedstawiać......wtedy planowana hamownia :-) ..no i pare prób powiedzmy z seryjnymi autkami o mocach fabrycznych ok 150 KM :ok:

POŻYJEMY -ZOBACZYMY ;-)

DŻEJKU - 12 Sty 2006, 20:02

ooo widzę że rodzi się fiesta na 4 tarczówkach z dłubaną 1.8 16v pod maską...
no prosze, nie próżnujesz :ok:

trzymam kciuki za projekt i mam nadzieje ze dane mi bedzie zobaczyć efekty na żywo i... zmierzyć się :D
pozdro

RKRman - 12 Sty 2006, 23:13
Temat postu: projekt
DŻEJKU napisał/a:


trzymam kciuki za projekt i mam nadzieje ze dane mi bedzie zobaczyć efekty na żywo i... zmierzyć się :D
pozdro


hehe...no to mi sie na dzień dobry autko do próby dostało ehhhhh..no cóż.....jasne że chętnie stanę obok.....japonia do konkretny przeciwnik, CRX to już w ogóle wyższa półka.....no ale przecież nikt nie powiedział że będzie łatwo :lol: ...." Co nas nie zabije , to nas wzmocni .." :!: ...grunt żeby zabawa była przednia.. :ok:

DŻEJKU - 12 Sty 2006, 23:28

Piotrek nie bądź taki skromny! wiem jak idą obydwie furki bo sam miałem 1.8 i powiem że crx do 100km/h leci podobnie ale powyżej to brakuje mu momentu i w ogóle od 140km/h słabo sie zbiera a moja fiestunia szła równo jak bomba do 180, ale moja waga ciała może zrkompensuje braki w osiągach haha
pozdro i szczerze mam nadzieję że zobacze co nawyrabiałeś w swoich furkach jak mnie nie było :)

Danio - 14 Sty 2006, 00:34

DŻEJKU napisał/a:
Piotrek nie bądź taki skromny! wiem jak idą obydwie furki bo sam miałem 1.8 i powiem że crx do 100km/h leci podobnie ale powyżej to brakuje mu momentu i w ogóle od 140km/h słabo sie zbiera a moja fiestunia szła równo jak bomba do 180, ale moja waga ciała może zrkompensuje braki w osiągach haha
pozdro i szczerze mam nadzieję że zobacze co nawyrabiałeś w swoich furkach jak mnie nie było :)


mówisz poważnie? a jakiego masz crxa 130 czy 160? ja to miałem taką manię na tego japońca że aż mi sie gęsia skórka robiła jak jechał ...a wogóle to pochwal sie co tam kryjesz w garażu :)

maerik - 14 Sty 2006, 02:01

Danio napisał/a:

mówisz poważnie? a jakiego masz crxa 130 czy 160? ja to miałem taką manię na tego japońca że aż mi sie gęsia skórka robiła jak jechał ...a wogóle to pochwal sie co tam kryjesz w garażu :)


A ja pamietam jak szlismy z takim spod swiatel ze znajomym - najpierw HONDA wziela nas o odleglosc auta, obrotomierz juz sie konczyl wiec trzeba bylo wrzucic 2 a tu zdziwko CRX ciagnie dalej... 8k i dwojeczka... papa :P

Mocne to to ale dla mnie za male... :jupi:

Piesek - 14 Sty 2006, 09:13

mam nadzieje że intruder niebędzie zły jeśli umieszczę część naszej rozmowy z gg, a mianowice ford fiesta 1.6 turbo VS honda crx vtec
Cytat:
Ja (13-01-2006 23:36)
no i pieknie!
Ja (13-01-2006 23:36)
crx vtec czy zwykly?
[fkp] Intruder (13-01-2006 23:36)

[fkp] Intruder (13-01-2006 23:37)
vtec
Ja (13-01-2006 23:37)
to o la la biscie
Ja (13-01-2006 23:37)
i o ile go wyjebales?
[fkp] Intruder (13-01-2006 23:37)
niom
[fkp] Intruder (13-01-2006 23:37)
na pierwszym i drugim biegu szedl rowno ale jak wrzucilem trojke poszedl o dwie dlugosci
[fkp] Intruder (13-01-2006 23:37)
na 200 m hehehehe
Ja (13-01-2006 23:38)
to zajebiscie
Ja (13-01-2006 23:38)
a niby taka honda 160kucy ma
[fkp] Intruder (13-01-2006 23:38)



JQ sprzedaj CRX kup fieste 1.6 turbo :P

PumaRST - 14 Sty 2006, 09:25

nie do końca to tak jest niestety,
albo ten crx był 1,6 130KM albo był dość zajechany bo z własnego doświadczenia wiem że vtech jest strasznie szybki, i niestety ale jechałem z takim z wawy (coś dłubniety ale nie wiele) i niestety tylko 1 bieg był róny a potem tak do 160km/h to on odchodził dopiero jak złapaliśmy predkość około 160 to zaczołem go dochodzić bardzo powoli. choć z drugiej strony też zadżyło mi sie ścignąć z innym vteciem i to on dostał.

Ale niestety H crx vtec to bardzo szybkie auto. i jesli jest w dobrym stanie to jest go ciężko pokonac.

DŻEJKU - 14 Sty 2006, 11:15

tak jak mowi Puma, crx vtec to dobry kiler i musiałby być zajechany ze tak cienko szedł. Zresztą u Pumy w mieście jest dość silna ekipa crxowców więc mysle ze jest dużo okazji do probowania się na mieście.

ja mam niestety tą słabszą wersję....
co do mojej padaczki to narazie nic ciekawego, może na wiosne coś wykombinuje bo teraz jeszcze szczegolnego poziomu nie prezentuje :?

i znowu robimy Piotrkowi bałagan w topicu :D

PumaRST - 14 Sty 2006, 11:25

DŻEJKU napisał/a:
tak jak mowi Puma, crx vtec to dobry kiler i musiałby być zajechany ze tak cienko szedł. Zresztą u Pumy w mieście jest dość silna ekipa crxowców więc mysle ze jest dużo okazji do probowania się na mieście.

ja mam niestety tą słabszą wersję....
co do mojej padaczki to narazie nic ciekawego, może na wiosne coś wykombinuje bo teraz jeszcze szczegolnego poziomu nie prezentuje :?

i znowu robimy Piotrkowi bałagan w topicu :D


Piotr sie nie obrazi :D wkońcu próbujemy napówić cie do powrotu do fiesty 8)
natomiast ja ci polecam powrót do rs1800 :ok: a nie grzebanie przy japonii. może mniej sie psuje (choć to też zależy od stanu) ale taniej wzmocnić fieste niż crx.
a znam sie z tymi lludźni od Hond i wiem że vtec to mocne autko. ale to osobna historia

PS: Jakie ma osiągi vtec bo mnie sie nie chce wierzyć w niskie 7s 0-100KM/H??

DŻEJKU - 14 Sty 2006, 15:23

wg danych technicznych vtec ma 7.2 do setki. ale z prób wyścigów ze zwykłym crx wynika że obydwa idą do 100 prawie równo a vtec dopiero od 3 biegu wyrywa do przodu... a zwykły crx ma ok. 7.5-8.2s do 100km/h (takie są rozbieżności w danych)

na fieste narazie nie zamienię japonca ale wiem jaki potencjał jest w tym fordziku i kto wie czy nie wroce do niego:)

ps: za to starsze hondy bardzo dobrze trzymają moc a w nienieckich furkach nie jest z tym za wesoło.

a ty Puma masz seryną rs czy coś dłubniętą? hamowałeś ją?

maerik - 14 Sty 2006, 15:57

DŻEJKU napisał/a:
a ty Puma masz seryną rs czy coś dłubniętą? hamowałeś ją?


Kliknij na jego stopke, a zobaczysz jaki kombinator :brawo:

PumaRST - 14 Sty 2006, 17:26

JQ
mam RST z innym IC z Turbiną od ESRT T03 i na tym auto pokazało 7,4s 0-100KM/h na G-techu (oczywiście uśredniony czas). wsadzona jest skrzynia od ERST ze szperą 20% ale za to ma strasznie długie biegi i myśle ze lepiej przyspieszął na skrzyni od xr2i bo krótszy dyfer jest tam.
teraz wsadziłem wtryski 701 i niedługo bede robił wydech 2,5" oraz jak bedzie kasa na wiosne smt6 lub coś w tym stylu.

wiecej danych: http://www.fiestaklubpols...opic.php?t=7868

ale z vtec-kiem nie szło z łatwo więc twierdze że to mocne auto.

Czy można nazwać moje auto seryjnym, hmmm raczej nie ale nie sądze żeby miało więcej niż 140KM i jakieś 190Nm na chwile obecną. wiesz poprawiłą sie z seryinych 7,9s na 7,4s wiec te 0,5s to dość sporo.

Pozdrawiam

maerik - 14 Sty 2006, 17:32

Mniam, kiedy hamownia? :P
PumaRST - 14 Sty 2006, 17:41

po mapowaniu. ale takie pytania to raczej w moim poście, bo wkońcu sie wscieknie Piotr :D


A co do tego CRX-a z którym wygrał Intruder to on był dohc 130KM. Co nie zmienia faktu że należą mu sie duże :brawo: :brawo:

Intruder - 14 Sty 2006, 20:41

tak to prawda to byl 1.6, 130 KM. Sorki PIESEK za pomylke :/

Dzieki PUMA :)

RKRman - 15 Sty 2006, 20:06
Temat postu: hehehehe
CZE :P

powiedzmy że sie nie wściekam........ ;-) ..ale z tego co widać ...tematyka posta wyczerpana..przynajmniej póki co.... :he: .............czekajcie...cholery jedne...jutro nowy-inny zderzak przywale.....co by nie było że sie wałkonie :ok:

[ Dodano: Sro Sty 18, 2006 4:02 pm ]
CZE :P

takie cóś na przodzik do Czarnucha:





coś mi sie widzi ......że zaczynam sie wyłamywać ze swoich początkowych "ustawień" :V: ..miało być oryginalnie, bez modzenia , do jazdy od co dnia.. :he: ..a już to przerabiałem więc wiem dokąd to może zaprowadzić :-)

PumaRST - 18 Sty 2006, 19:55

Lalunia :D

Zobaczysz, kiedyś wspomnisz moje słowa:
"Zrobisz tego escorta, bezwzgledu czy chcesz czy nie , to choroba o nazwie Tuning, z której sie nie wyrasta i ona nie przechodzi".

Ładny zderzak.

trzeci - 18 Sty 2006, 21:54

Ładne cacko :)
Ze swoim szczęściem do wyszukiwania takich skarbów i to jeszcze za takie pieniądze (bo ja wiem ile kosztował, ale nie powiem ;-) ) powinieneś Piotr zostać poszukiwaczem złota.
Po roku miałbyś go więcej niż jest w Forcie Knox. ;-)
Pozdro ..

RKRman - 18 Sty 2006, 23:26
Temat postu: zderzak
trzeci napisał/a:

Ładne cacko :) ..
ja wiem ile kosztował, ale nie powiem ;-) Pozdro ..


eeetam Arturo ..to żadna tajemnica :D ..dobrze kupiony i tyle......przecież nie sztuka wywalić 500 zł i montować takiego :he: .......ale nie ukrywam , miałem farta...koleś oddał mi tego oryginalnego , kompletnego RS-a na przód i to w gotowym malowaniu czyli jak w pysk...siup na Czarnucha bez dodatkowych kosztów :ok: ..........a w bonusie dostałem również fordowską lotke na tylną klape.....zrobioną na gładko - tą jednak musze przelakierować ;-)...........nawet okrutna sknera prędziutko by wypłaciła za całośc , łącznie z przesyłką 250 zł ..prawda :?: ... :V:

POZDRAWIAM :lol:

maerik - 19 Sty 2006, 23:37
Temat postu: Re: zderzak
No nie... jaki farciarz :brawo:
Kacper - 20 Sty 2006, 11:26

Gratuluje Piotrze super zderzaczka - to jeszcze znaleśc tą jedną lampe RSowska i bedziesz miał RS look jak nic :ok: :ok:
przy okazji wiesz jak sie robi przednie kierunki białe w zderzaku ? wycina się z kierunków od Sierry, bo dostanie białyych graniczy z cudem :he: a podejrzewam ze predzej czy póxniej to zrobisz :yes:
Ps Cena jak na pomalowany, kompletny (kierunk itd) jest niezła :ok:

Mafios - 20 Sty 2006, 12:00

powiem jedno ze zadrosze troszke Piotrkowi :) bo gdybym mial tego escorta to bym znowu wpadl na monster garage :) i zrobil modyfikacje ;D
RKRman - 20 Sty 2006, 21:05
Temat postu: zderzak
Kacper napisał/a:


Ps Cena jak na pomalowany, kompletny (kierunk itd) jest niezła :ok:


hehe chodziło mi o to że on jest w fabrycznym malowaniu taki sam jak kolor mojego Czarnucha :D ...widziałem tylko poprawki w okolicy pod blaszką rejestracyjną, pare przetarć ale nie do podkładu na narożach.......ale z tym sobie poradzi pasta polerska ;-)

[ Dodano: Pią Sty 20, 2006 9:12 pm ]
Mafios napisał/a:
powiem jedno ze zadrosze troszke Piotrkowi :) bo gdybym mial tego escorta to bym znowu wpadl na monster garage :) i zrobil modyfikacje ;D


eeeeeeeej niuniek ...przecież TY masz przy czym robić ..prawda :?: ..tyle czasu i kasy poświęciłeś swojej MK-3 ...że wartało by ją porzadnie wykończyć ........zwłaszcza mechanicznie-silnikowo........ale jak masz chęć popracowac przy Czarnuchu ..nie widze problemu...........zrobią panowie ponownie wesoły autobusik który z Łodzianki przywiezie paru fajnych kolesi prosto pod garaż górala :ok: .....no i jazda... :lol: hehe

marcus_87 - 5 Lut 2006, 14:40

Piotr kiedys pytales o reflektor do escorta ze szrotu kolo mnie, nie moglem wtedy znalezc namiarow na niego a nie bywam tam czesto, ale tragfilem go na allegro to moze sie z nim dogadasz. tu masz link do aukcji:
http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=83852041

hbr - 5 Lut 2006, 15:28

Ten zderzak od Escorta wejdzie na fieste, czy za szeroki?
marcel20 - 5 Lut 2006, 15:35

hbr napisał/a:
Ten zderzak od Escorta wejdzie na fieste, czy za szeroki?


Hehe za szeroki- niespotkałem sie z czymś takim jeszcze hihi jakbyś go poucinał :D
Dużo zabawy, ale orginalnie by było :P

RKRman - 5 Lut 2006, 20:09
Temat postu: esiek
marcus_87 napisał/a:
Piotr kiedys pytales o reflektor do escorta ze szrotu kolo mnie, nie moglem wtedy znalezc namiarow na niego a nie bywam tam czesto, ale tragfilem go na allegro to moze sie z nim dogadasz. tu masz link do aukcji:
http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=83852041


fenksssss...mam nadzieje że koleś maróżne klamoty ...jeśli myślisz o tych z aukcji - fotka - to niestety nie te :(

[ Dodano: Nie Lut 05, 2006 8:14 pm ]
marcel20 napisał/a:
hbr napisał/a:
Ten zderzak od Escorta wejdzie na fieste, czy za szeroki?


Hehe za szeroki- niespotkałem sie z czymś takim jeszcze hihi jakbyś go poucinał :D
Dużo zabawy, ale orginalnie by było :P


..to tak jak byś ukłądał puzle... :he: ....w gre wchodziło by totalne zniszczenie zderzaka do RSa...no chyba że ktoś jest mocno zdesperowany..i ma ogromną chęć wszczepić takie halogeny z kierunkami i wolt powietrza.............


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group