Forum FiestaKlubPolska -

Frakcja małopolska - gryll...

doogi - 4 Maj 2006, 16:12
Temat postu: gryll...
witam,
w zwiazku z tym ze siedze w pracy i poce sie nieustannie :D bo gorąco jest w piździec, moze frakcja małopolska pomyślałaby o zrobieniu jakiegoś zpota grillowego.
Myślałem tu o grillu i kiełbaskach gdzieś w krakowie (myślałem o lotnisku) lub obżerzach.

co wy na to ??
ostatnio grill bardzo modny :D :D (sie znaczy trendy/jazzy) :D

PitusK - 4 Maj 2006, 22:59

no ja bym sie pisal na jekiegos grilka. :)
Dynamike - 5 Maj 2006, 06:07

Na starym pasie to mi też pasuje, bo mam tam 10 minut drogi z buta! :lol:
doogi - 5 Maj 2006, 13:15

ok, czyli na pasie
teraz tylko kiedy?
w ten weekend?

maerik - 6 Maj 2006, 10:04

Ja w ten niestety nie mogę bo w poniedziałek mam egzamin którego pewnie nie zdam bo się z nim bujam od roku już ;(
Co do spota to dobrze by było zrobić go z tyg. wyprzedzeniem i powysyłać mailingi i takie tam, żebyśmy nie byli sami bigok

doogi - 6 Maj 2006, 10:44

przyjedziemy sami to bedzie wiecej kiełbaski dla nas :D
PitusK - 9 Maj 2006, 06:58

to kiedy ten grilek?? panowie ??:P mi stary pas tez pasuje bo mam tam 3minutki autkiem:P Dynamike to gdzie ty mieszkasz?
Dynamike - 9 Maj 2006, 10:20

PitusK napisał/a:
to kiedy ten grilek?? panowie ??:P mi stary pas tez pasuje bo mam tam 3minutki autkiem:P Dynamike to gdzie ty mieszkasz?

W tej chwili wynajmuje mieszkanie na Ugorku.
A co do terminu spota, to mi właściwie nie pasuje w najbliższym czasie tylko sobota, bo pracuje....niestety :-/

doogi - 10 Maj 2006, 09:31

no to sobota panowie ??
maerik wysylaj tam mailing liste o tym ze kiełbaski sa,
do zjedzenia...

:P

Jareczek - 10 Maj 2006, 23:21

Witam

Sekcja podkarpacka zaprasza na grilla w bieszczady

http://www.fiestaklubpols...pic.php?t=16100

Miło by było poznać sąsiednia frakcje (część zdąrzyłem już poznać)

Zapraszamy

maerik - 11 Maj 2006, 10:51

O której chcecie? Ja obstawiam obiadek tak kolo 12-13 :-P
lukesk - 11 Maj 2006, 13:52

ja odpadam. w sobotę jadę do Kielc :twisted: :twisted: :twisted:
virus2 - 11 Maj 2006, 19:46

niestety jestem w szkole ale moze uda mi sie urwac pub2
szymczas86 - 11 Maj 2006, 22:34

Samochód ciągle u mechanika banghead I jeszcze do szkoły muszę iść banghead
Dynamike - 12 Maj 2006, 12:24

Jakby co, to w sobote jestem wolny do 19, bo później praca....ale może niedługo będzie inna....w bardziej sensownych godzinach! :D
doogi - 13 Maj 2006, 11:35

OFICJALNIE W IMIENIU LUKASZA ODWOŁANY SPOT DO NASTEPNEJ SOBOTY,
bo spot we 2 albo w 3 to jakoś nie spot :)

pisać kto moze za tydzien w na pasie !!!???

Dynamike - 13 Maj 2006, 12:24

Ja właśnie wróciłem z zakupów w Geancie i szczerze powiem to miałem patrzeć czy się coś bedzie działo, ale po konsultacji telefonicznej z Maerikiem wróciłem do domu.
Jakby co, to w przyszłym tygodniu w sobote w godzinach obiadowych też jestem wolny! :D

maerik - 14 Maj 2006, 11:04

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło - wczoraj przez przypadek poznałem pewnego małopolskiego fiestomaniaka - Kakiego - być może stawi się na następnym spocie!
Mam nadzieję, że małopolska wreszcie się obudzi :twisted:

Aha - jeszcze jedna ciekawostka - byłem na pasie wczoraj po 12, a tak naprawdę to przed pasem... bo... NIE WJADE TAM! Więc... nie będzie spota na pasie :devil:
Proponuje umawiać się na jakimś dużym parkingu a potem podjechać w jakieś dogodne miejsce!

PitusK - 14 Maj 2006, 13:22

panowie to jak bedzie jakis spocik prosilbym bardzo o jakiegos meska do mnie 503-999-540 :) z gory wam dziekuje
a to bylby dobry plan spotkac sie gdzes(na jakis parkingu) wszyscy, a potem pojechac na grilla Jestem za:)

doogi - 14 Maj 2006, 20:42

maerik ale nie tam byles co trzeba :)
po drugiej stronie sie wjezdza na pas, przez osiedle i tam nawet progu nie ma :)

po 2 stronie to nawet ja swoim nie wjade :D



spotkanie bedzie tutaj gdzie jest zaznaczone.

i sie nie spoznić :)

i napisać kto weźnie grilla :) ??

PitusK - 15 Maj 2006, 06:43

a to mnie zaskoczyles gebalku niewedzialem ze przez osiedle jest wjzad hahaha Oczywisce chodzi o to nowe osiedle co teraz powstalo przy pasie?
maerik - 15 Maj 2006, 08:32

zrobmy to w niedziele, co? :P
PitusK - 17 Maj 2006, 14:25

w niedziele powiadasz?? hymm jeszcze w ten weekend sa targi tuningowe w krk. Wiec postaram sie pogodzic obie rzeczy grila z wami i z targami:)
mi to obojetnie: moze byc niedziela i moze byc sobota

doogi - 17 Maj 2006, 15:11

moze byc i niedziela :D

no wjazd na pas jest taki:::

jedziemy sobie nowohucka (oczywiscie 70 do biecej przepisy nie pozwalaja :) ) i tak dojezdzamy do ronda (dyw. 303 chyba) i przejezdzamy go na wprost.
tniemy 2, potem 3 pasmowka i gdy widzimy pas startowy to skrecamy w pierwszą uliczke w prawo. tam też wjezdzamy w osiedle (uwaga na wilka dziure) skrecamy w prawo i jedziemy prosto jakieś 20m (przez prog chyba...) i tam odbedzie sie spot.
ja prawdopodobnie bede wczesniej.

zapraszam wszystkich

21.05.2006 niedziela 13:00

maerik - 17 Maj 2006, 16:10

Tomek jak juz tam szalejesz to zrób dokladną mapkę.
Ja tylko powiem, że oficjalne ogłoszenie (ciągle aktualizowane) jest tutaj: http://www.fiestaklubpols...p=145481#145481

Biore grilla i węgiel też skołuje także weźcie tylko kiełbachy lub miecho ew. coś do picia bezalkoholowego!

Bart_Skrzyszow - 17 Maj 2006, 16:44

Witajcie koledzy z sąsiedzkiego województwa ;)

http://www.fiestaklubpols...der=asc&start=0


Nasza grupa Podkarpacka organizuje mały zjazd w dniu 20.05.2006

Jeśli ktoś z Was zechciałby nas odwiedzić to zapraszamy.
Szczegóły w linku wyżej

tevenet - 17 Maj 2006, 18:24

Hmm... Jeżeli to jest niedziela to postaram się wpaść na chwilkę. Co prawda mam wtedy szkołę ale jeżeli nie będe miał żadnego egzaminu to się urwę i podjadę do was. Niestety tylko na chwilkę bo muszę jeszcze zaliczyć komunię kuzyna.
Btw. Mam nadzieję, że mnie nie zabijecie za to w jakim stanie jest obecnie moje autko :P Bo to istna profanacja ;)

doogi - 17 Maj 2006, 18:41



nawet zrobie :D

tevenet, to ty bys zobaczył moje :D bys powiedział ze twoje to cacuszko :D

PitusK - 17 Maj 2006, 22:50

aa na tym pasie :P trzeba bylo tak odrazu ja caly czas myslalem o tamtym pasie a moze np na zajezdni w czyzynach tam przed brama jest ladny placyk asfaltowy mniej ruchliwa droga niz na pasie:P


doogi - 19 Maj 2006, 22:32

juz postanowione.
na pasie i juz :) .
potem moze sie pomyśli jak bedzie tłok...
ale go być nie powinno :)

Dynamike - 21 Maj 2006, 15:47

No to jesteśmy po grilku, było bardzo sępatycznie, szkoda tylko że tak mało osóbek się zjawiło, ale nic to! :D
Uskuteczniliśmy na pasie starego lotniska lekką partyzntke, ale istota grilla została zrealizowana.....tzn, napilismy się piwa! :devil:
Pare fotek:
zaczynamy się rozkładać


główny grillowy w akcji


...ale piwo i tak lepiej smakowało! :-P


ekipa "smakoszy"


Również i Pitusk na chwilke zawitał po targach tuningowych


widok ogólny


A tyle się nas uzbierało w przeszło 800 tysięcznym mieście.....


Pozdrowionka dla wszystkich obecnych, było miło ;-)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group