Forum FiestaKlubPolska -

Tuning stylistyczny - Oklejone lampy - jak sie podoba ?!

harek - 27 Cze 2006, 12:41
Temat postu: Oklejone lampy - jak sie podoba ?!
Okleiłem dzis tylena lampy folią czerwoną - co myslicie ?

Przed:



Po:


AeRJot - 27 Cze 2006, 12:53

Hmm, widze ze nei mogłes sie juz doczekac ... :) Efekt całkiem fajnusny :)
madek - 27 Cze 2006, 12:54

Wyglada ok, tylko czy kierunki i wsteczny zachowaly swoj kolor swiecenia? ;)
AeRJot - 27 Cze 2006, 12:59

ja mam oklejone na czarno, od tego samego człowieka i nie ma praktycznie róznicy w kolorac, wiec nie sądze by z czerwienia był jakis problem ...
harek - 27 Cze 2006, 13:18

madek napisał/a:
Wyglada ok, tylko czy kierunki i wsteczny zachowaly swoj kolor swiecenia? ;)


wsteczny czerwony... kierunki bardzo ciemny pomarańcz - prawie czerwnien...

abla - 27 Cze 2006, 14:17

Nie wytrzymałeś ;)
No wygląda to fajnie - jak będzie stała na stacji to podjadę i zobaczę w realu :)
Czarna folia w zasadzie nie zmienia koloru świecenia, niestety czerwona tak, więc musisz liczyć się z tym, że szkieły będą się dopieprzać... ale zaletą folii jest to, że zawsze można ją odkleić w razie czego :)

djpleban - 27 Cze 2006, 15:08

harek napisał/a:
prawie czerwnien...

to żeby niebiescy panowie z gwiazdą szeryfa na klacie sie nie czepiali ;-|
czy mi się podoba :?: przyjemne, tyle powiem
co mi się nie podoba :?: jakośc drugiego zdięcia- pokazujesz nam efekt swojej pracy, fajnie; ale tak rozświetlone zdięcie nie bardzo oddaje esencję tego co prezentujesz; jakby ci się chciało- zrób jeszcze raz zdięcie jak będzie mniej słońca

harek - 27 Cze 2006, 15:38

djpleban napisał/a:
harek napisał/a:
prawie czerwnien...

to żeby niebiescy panowie z gwiazdą szeryfa na klacie sie nie czepiali ;-|
czy mi się podoba :?: przyjemne, tyle powiem
co mi się nie podoba :?: jakośc drugiego zdięcia- pokazujesz nam efekt swojej pracy, fajnie; ale tak rozświetlone zdięcie nie bardzo oddaje esencję tego co prezentujesz; jakby ci się chciało- zrób jeszcze raz zdięcie jak będzie mniej słońca


to drugie foto robiłem telefonem i przez przypadek w trybie nocnym :cojest:

jutro rano wkleje łaniesze foto. obiecuje ;)

Mackoooo - 27 Cze 2006, 15:38
Temat postu: Re: Oklejone lampy - jak sie podoba ?!
harek napisał/a:
Okleiłem dzis tylena lampy folią czerwoną - co myslicie ?





powiem Ci ze ja trafilem na milego Pana POLICIANTA old powiedział zebym tylko nakleił jakis odblask na wysokosci swiateł :) i tak zrobilem :P

harek - 27 Cze 2006, 15:41

abla napisał/a:
Czarna folia w zasadzie nie zmienia koloru świecenia, niestety czerwona tak, więc musisz liczyć się z tym, że szkieły będą się dopieprzać... ale zaletą folii jest to, że zawsze można ją odkleić w razie czego :)


jak bedą za mną jechac to nie bede włączać kierunków :)

abla - 27 Cze 2006, 16:12

harek napisał/a:
abla napisał/a:
Czarna folia w zasadzie nie zmienia koloru świecenia, niestety czerwona tak, więc musisz liczyć się z tym, że szkieły będą się dopieprzać... ale zaletą folii jest to, że zawsze można ją odkleić w razie czego :)


jak bedą za mną jechac to nie bede włączać kierunków :)


A to looz... To na pewno Cię nie shaltują ;)

Ziomekdln - 27 Cze 2006, 17:58

Calkiem fajnie...... i tak jak popatrzylem na Twoje czerwone i Mackoooo czarne to sobie pomyslalem ze to nie glupi pomysl tylko czy znalazla by sie niebieska folia i czy by to dobrze wygladalo ? kierunki byly by raczej ok , a wsteczne mogloby miec fajny kolorek....
Mackoooo - 27 Cze 2006, 18:03

Ziomekdln napisał/a:
Calkiem fajnie...... i tak jak popatrzylem na Twoje czerwone i Mackoooo czarne to sobie pomyslalem ze to nie glupi pomysl tylko czy znalazla by sie niebieska folia i czy by to dobrze wygladalo ? kierunki byly by raczej ok , a wsteczne mogloby miec fajny kolorek....


poszukaj na allegro napewnoe jest niebieska folia z tego co pamietam to 13zł + koszt przesylki :]

a co do czarnej folii to powiem wam ze swiatła świeca lepiej niż przed naklejeniem ....kierunki, stopy i wteczny bardziej wyraziste i czytelne :)

harek - 27 Cze 2006, 18:04

Ziomekdln napisał/a:
Calkiem fajnie...... i tak jak popatrzylem na Twoje czerwone i Mackoooo czarne to sobie pomyslalem ze to nie glupi pomysl tylko czy znalazla by sie niebieska folia i czy by to dobrze wygladalo ? kierunki byly by raczej ok , a wsteczne mogloby miec fajny kolorek....


na allegro jest 10 róznych kolorów :) niebieskie te są :)

Mackoooo - 27 Cze 2006, 18:06

harek napisał/a:
Ziomekdln napisał/a:
Calkiem fajnie...... i tak jak popatrzylem na Twoje czerwone i Mackoooo czarne to sobie pomyslalem ze to nie glupi pomysl tylko czy znalazla by sie niebieska folia i czy by to dobrze wygladalo ? kierunki byly by raczej ok , a wsteczne mogloby miec fajny kolorek....


na allegro jest 10 róznych kolorów :) niebieskie te są :)


Chyba Cie o minutke wyprzedziłem :) :P

djpleban - 27 Cze 2006, 20:45

ja powiem tak- kombinujcie z tymi foliami to was w końcu policja wystruga z miedzi.
zasada jest taka- kierunek ma byc pomarańczowy, do tego czerwony odblask; oba te warunki muszą byc spełnione.
Mackoooo, trafiłeś na miłego policjanta... a jak następnym razem trafisz na innegro, życzę ci aby był równie miły bo tak ciemne lampy to żadko przechodzą

Ziomekdln napisał/a:
czy znalazla by sie niebieska folia i czy by to dobrze wygladalo ? kierunki byly by raczej ok , a wsteczne mogloby miec fajny kolorek....


jak ci nie szkoda kilka złotóweczek- poszukaj na eBayu lamp helli niebieskich albo białych; będziesz miał estetycznie i policja ci się nie będzie czepiała
http://img317.imageshack....beztytuu6qr.png

[ Dodano: Wto Cze 27, 2006 19:47 ]
ceny nówek są oczywiście bajońskie, więc szukaj używek na ebay.de; ostatnio białe poszły za 250pln (po przeliczeniu). przesyłka do polski kosztuje ok 20-25(max) euro

Mackoooo - 27 Cze 2006, 22:26

djpleban napisał/a:
.......
Mackoooo, trafiłeś na miłego policjanta... a jak następnym razem trafisz na innegro, życzę ci aby był równie miły bo tak ciemne lampy to żadko przechodzą



w sumie zawsze mozna odkleic na poczekaniu folie co nie mozna zrobic raczej jak sa zroione spreiem :D

Gumis - 27 Cze 2006, 23:13

A czy jak oidkleję na miejscu to mogę się przyczepić..:) mozna powiedzieć ze ktoś na parkingu ci przykleił..:) a ty nei zauważyłeś... :) :lol:
dday - 27 Cze 2006, 23:16

djpleban napisał/a:
kierunek ma byc pomarańczowy

ma świecić na pomarańczowo a być to sobie może zielony w kropki niebeskie lub jak kto woli :-P
co do odblasku to się zgodze i dodam że jeszcze światło wstecznego również powinno być bałe a nie w dziwnym odcieniu różu :he:

Ziomekdln - 28 Cze 2006, 00:49

djpleban napisał/a:

Ziomekdln napisał/a:
czy znalazla by sie niebieska folia i czy by to dobrze wygladalo ? kierunki byly by raczej ok , a wsteczne mogloby miec fajny kolorek....


jak ci nie szkoda kilka złotóweczek- poszukaj na eBayu lamp helli niebieskich albo białych; będziesz miał estetycznie i policja ci się nie będzie czepiała
http://img317.imageshack....beztytuu6qr.png

[ Dodano: Wto Cze 27, 2006 19:47 ]
ceny nówek są oczywiście bajońskie, więc szukaj używek na ebay.de; ostatnio białe poszły za 250pln (po przeliczeniu). przesyłka do polski kosztuje ok 20-25(max) euro


Te niebieskie sa cudowne i by cudownie pasowaly..... musze poszperac

dday napisał/a:
ma świecić na pomarańczowo a być to sobie może zielony w kropki niebeskie lub jak kto woli
co do odblasku to się zgodze i dodam że jeszcze światło wstecznego również powinno być bałe a nie w dziwnym odcieniu różu

Jesli chodzi o kierunek to rzeczywiscie ma swiecic na pomaranczowo , natomiast ze wstecznym nie wiem...... nie dam sobie reki uciac ale czy swiatlo wsteczne niejest " dodatkiem" ? nie we wszystkich samochodach jest wsteczne.....

doogi - 28 Cze 2006, 10:12

ja mam takie juz dobre pół roku i nigdy mnie nie zatrzymali.

tylko jezeli na wstecznym spowodujesz wypadek, to to będzie twoja wina niezależnie od tego jak wypadek będzie wyglądał :)

Rycho - 28 Cze 2006, 11:32

Proponuje poczytac KRD dział warunki techniczne pojazdów, to się sprawa wyjaśni co jest dodatkiem a co nie i na jaki kolor ma świecic.

Rycho

djpleban - 28 Cze 2006, 17:28

dday napisał/a:
ma świecić na pomarańczowo a być to sobie może zielony w kropki niebeskie lub jak kto woli

sorry, źle się wysłowiłem, chodziło mi o to co ty tu piszesz :hihihi:

Gumis - 29 Cze 2006, 00:44

Rycho napisał/a:
Proponuje poczytac KRD dział warunki techniczne pojazdów, to się sprawa wyjaśni co jest dodatkiem a co nie i na jaki kolor ma świecic.

Rycho


A ma ktoś KRD w wersji elektronicznej..;)

Jaro - 29 Cze 2006, 07:17

Gumis napisał/a:
A ma ktoś KRD w wersji elektronicznej..;)


Wpisz w wyszukiwarke "kodeks ruchu drogowego" lub www.kodeksdrogowy.com.pl


Pozdro

Kamil - 29 Cze 2006, 14:16

one są obklejone z zewnątrz czy od środka?
harek - 29 Cze 2006, 14:17

Kamil napisał/a:
one są obklejone z zewnątrz czy od środka?


na zewnatrz. od srodka raczej nie da rady ;)

[ Dodano: Pią Cze 30, 2006 00:04 ]
Tak jak obiecałem wstawiam foto w lepszej jakości :


Kamil - 30 Cze 2006, 10:05

No w sumie racja :-P
Świetnie wyglądają

Gumis - 30 Cze 2006, 23:05

Not o patrzta na to.. nie bede się męczył z oklejaniem i zastanawianiem się czy mnie smerfy zgarną czy nie..:) postanowiłem zrobić zakupy na ebay w reichu...:

http://cgi.ebay.de/Ford-F...1QQcmdZViewItem

http://cgi.ebay.de/Edle-S...1QQcmdZViewItem

licytuję za pśrednictwem kuzyna 2 i 3 ale pierwsze też ładne..:)

U nas cięzki do zdobycia coś... ;/

harek - 1 Lip 2006, 10:28

tylko ze ja chciałem miec czerwone lampy, a nie białe ani czarne. ale faktycznie - tanioszka
Bart_Skrzyszow - 1 Lip 2006, 10:43

Gumis napisał/a:

licytuję za pśrednictwem kuzyna 2 i 3 ale pierwsze też ładne..:)


Może zamówiłbys coś dla mnie? te pierwsze do białej fiestki by mi spasowały.

Gumis - 2 Lip 2006, 23:10

noi się pochwalę ze za 14,90 oczywiście euro ze wysztkimi kosztami kupiłem cuś takiego.. anjpierw facet chciał dać mi orginały lakierowane ale potem okazało się ze to są Hella lampi więc jest zadowolony..:)



Bart_Skrzyszow -> Mogę spróbować ale powiedz jaką ceną max możesz dać.

Fajne lampy tam na www.ebay.de mozna znaleźć wpisując w wyszukiwarce Rückleuchten Ford Fiesta ........ :devil:

Kamil - 4 Lip 2006, 09:31

każdy ma swój gust...
mi się jak narazie ciągle podobają całe czerwone ;)

harek - 4 Lip 2006, 09:47

Kamil napisał/a:
każdy ma swój gust...
mi się jak narazie ciągle podobają całe czerwone ;)



:ok:

Fordon - 4 Lip 2006, 22:59

http://img404.imageshack....ordon0023qk.jpg
Ja wole tego typu lampy od takich ciemnych po biale i niebieskie... :twisted:

Michael - 5 Lip 2006, 19:49

na czarno przyciemnia sie zwykla folia do szyb?
dday - 5 Lip 2006, 20:26

a ja się podepne z pytaniem :fox:
czy były lub są lampy tylne do mk3 czerwone z białym kierunkiem :?:
(zaznaczam, że z białym - nie przydymionym :!: )
ktoś wie :?: :?: :?:

Michael - 5 Lip 2006, 23:09

z tego co wiem to sa tylko z przyciemnionym kierunkiem - hella czy jakos tak.

co z ta folia na te swiatla?

harek - 6 Lip 2006, 08:39

Michael napisał/a:
z tego co wiem to sa tylko z przyciemnionym kierunkiem - hella czy jakos tak.

co z ta folia na te swiatla?


przeczytaj post od początku to bedziesz wiedział

Michael - 8 Lip 2006, 13:55

ogladalem jak sprawa stoi z rozebraniem tej lampy ale sie tego nie da zrobic bo ona jest zgrzana i ZONK nie wiedzialem ze jej sie nie da rozebrac.

nie wiem jak sie teraz zabrac za oklejenie jej z zewnatrz ??
jak przykelej folie to podejrzewam bedzie niezla kicha ale zobacze moze cos sie uda wymyslic

harek - 8 Lip 2006, 14:17

Michael napisał/a:
ogladalem jak sprawa stoi z rozebraniem tej lampy ale sie tego nie da zrobic bo ona jest zgrzana i ZONK nie wiedzialem ze jej sie nie da rozebrac.

nie wiem jak sie teraz zabrac za oklejenie jej z zewnatrz ??
jak przykelej folie to podejrzewam bedzie niezla kicha ale zobacze moze cos sie uda wymyslic


Chciałes oklejać wewnątrz ?? :yyy:

Myslałem ze to jasna sprawa ze lampy okleja sie na zewnatrz :)
Jak sie przyłozysz i usuniesz zbedne powietrze to uwierz mi kichy nie bedzie - bedzie wypas :)

marcus_87 - 8 Lip 2006, 16:49

dday napisał/a:
a ja się podepne z pytaniem :fox:
czy były lub są lampy tylne do mk3 czerwone z białym kierunkiem :?:
(zaznaczam, że z białym - nie przydymionym :!: )
ktoś wie :?: :?: :?:

pewnie widziales to zdjecie
to sa hella biale pomalowane lub oklejone na czerwono

Kamil - 10 Lip 2006, 15:33

dalej popieram koncept całych czerwonych i se folijke zamówiłem 8)
marcus_87 - 10 Lip 2006, 16:52

a oklejal ktos na zielono?? albo ma autentyczne zdjecia jak to wyszlo na jakims innym samochodzie??
rajczuk - 16 Lip 2006, 18:51

Ja nie oklejalem lamp na zielono i nie wiem czy te zdjecia sa autentyczne, :) ale znalazlem na allegro aukcje na ktorej zostala zaprezentowana na fotkach zielona folia, niestety w polaczeniu z innymi kolorami. Masz linki:
Zielono - czarny
Zielono - czerwony

PS: Widzialem kiedys VW Polo z zielonymi lampami i szczerze mowiac wygladalo to nieciekawie. Osobiscie wole biale :)

Na koniec jeszcze link do tej aukcji :)
Folia

Pozdrawiam

abla - 16 Lip 2006, 20:05

marcus_87 napisał/a:
a oklejal ktos na zielono?? albo ma autentyczne zdjecia jak to wyszlo na jakims innym samochodzie??

Wygląda to może jakoś tylko pytanie jak to świeci?! Np. czerwony kierunkowskaz jest jeszcze do przejścia ale zielony...

kratek - 21 Lip 2006, 08:59

Cytat:
czerwony kierunkowskaz jest jeszcze do przejścia
...pewnie gdzies w Stanach to tak :devil:

mialem kierunki malowane na czarno...a teraz wymienilem cale lampy na helle i roznica jest ogromna - moje zdanie w tym temacie - polecam cale lampy :D

hbr - 22 Paź 2006, 22:43

harek napisał/a:
madek napisał/a:
Wyglada ok, tylko czy kierunki i wsteczny zachowaly swoj kolor swiecenia?



wsteczny czerwony... kierunki bardzo ciemny pomarańcz - prawie czerwnien...


Myślałeś o włożeniu pomarańczowych żarówek? Najlepiej diodowych, bo mają węższy zakres częstotliwości fali...

[ Dodano: Nie Paź 22, 2006 22:07 ]
Eureka! Żółta żarówka w czerwonej lampie da pomarańczowe światło! :D :D :D

abla - 23 Paź 2006, 04:46

hbr :brawo: :brawo: :brawo:
Cenne odkrycie :!: Pozwoli niektórym uniknąć mandatu :)

maerik - 23 Paź 2006, 09:21

hbr napisał/a:

Eureka! Żółta żarówka w czerwonej lampie da pomarańczowe światło! :D :D :D


Hbr gratuluje - śmieszne, że nikt na to wcześniej nie wpadł ;) Jeszcze problem jest ze wstecznym ale chyba raczej nie do obejścia...

marcus_87 - 23 Paź 2006, 15:03

a sa zolte zarowki?? :he:
maerik - 23 Paź 2006, 15:43

Jak pomalujesz takim czymś, zółtym za 7zł z OBI to będą ;)

Ja malowałem na pomarańczowo białe żarówki do białych kloszy i było OK.

hbr - 23 Paź 2006, 16:46

maerik napisał/a:
Hbr gratuluje - śmieszne, że nikt na to wcześniej nie wpadł Jeszcze problem jest ze wstecznym ale chyba raczej nie do obejścia...


I tu się mylisz :) Oto, co znalazłem: http://www.m4xww.co.uk/5june04.html

Ostatnie trzy fotki ukazują home-made wsteczny. Natomiast defaultowe światło wstecznego zostało przerobione na drugie przeciwmgielne :)

A żarówki malować farbą to chyba średni pomysł... na allegro widziałem żołte żarówki diodowe. Ale może zwykłe żółte też by się znalazły, trza by poszukać.

[ Dodano: Pon Paź 23, 2006 15:48 ]
A tak wygląda tył z podwójnym przeciwmgielnym:


djpleban - 26 Paź 2006, 15:36

podepnę się pod temat
z góry przepraszam za czystośc auta, przepraszam za brak ładnego tła, przepraszam jeśli naświetlenie i jakośc zdięc są nieodpowiedznie...
ale ostatnio troszke zabiegany jestem i nie mam czasu na zabawę w fotografię

a wracając do tematu- oto moje wcześniej niepublikowane "NIEoklejone" lampy :ok:



lampki mam już jakiś czas ale nie miałem głowy, żeby fotki strzelac, ale pomyślałem, że w końcu wypodałoby się... POCHWALIC :D
przy okazji możecie zobaczyc jak mnie 2 tygodnie temu pewien niemiły pan w bmw użądził :cry:
ukamieniowac go chair

Kamil - 26 Paź 2006, 15:46

mój kolega wczoraj pojechał na przegląd i miał obklejone całe lampy na czerwono i musiał zrywać folie bo sie gościu przywalił ale on leje na to i zamówił juz drugą...
djpleban - 26 Paź 2006, 15:57

bo tu chodzi o to że kierunki muszą świecic na pomarańczowo a nie na czerwono
a ja jako że mam hella z atestem to może cwaniakuje, ale uważam że słusznie zatrzymują dowody za tylne światła
chocby za te zbyt mocno przyciemnione chair
ubic takich ludzi, co se skręcają a ty se nie możesz zobaczyc ich kieruku bo se lampki musiał ładniejsze zrobic i prysnął 7 warstw sprayem

abla - 26 Paź 2006, 17:57

Cwaniakujesz :-P ;)
Często przyciemnione lampy świecą jaśniej niż lampy w niejednym maluchu...
Na lampy Hella nie stać wszystkich, dlatego sie kombinuje. Ale oczywiście zgadzam się z Tobą, jeśli ktoś walnie lampy na czarno 7 warstawami spray to za to dowód powinni mu zabrać.
Ja mam przyciemnione kierunki folią, robiłem porównanie z drugim nieprzyciemnionym kierunkiem i świeci naprawdę prawie tak samo jasno w miejscu żarówki, tylko jest nieco mniejszy rozbłysk, ale kierunek jest jak najbardziej zauważalny, chyba że ktoś śpi za kierownicą.
A te Twoje Helle miodzio :) A ten pan z BMW to Ci dziwne kuku zrobił, tak ponad zderzakiem się wbił a zderzak cały...

Daras84 - 26 Paź 2006, 19:21

no no Plebania bardzo ladne :) super si eteraz prezentuje D:
djpleban - 26 Paź 2006, 23:22

abla, to była stara betka (rekin) no i właśnie tym dziobem mnie trafił
a zderzak jest uszkodzony również, tylko tego nie widac na fotkach (jest wytarty lakier oraz pęknięcie nad wydechem) :cry:

Kamil - 27 Paź 2006, 08:42

to chyba ten frajer jeździć nie umiał.........

apropo lamp ja sobie trysłem sprayem kierunki i nałożyłem tylko trzy warstwy i jest git...

Mafios - 30 Paź 2006, 10:06

wystrzalalbym kazdego co maluje lampy od srodka sprajem lub obleja je folia efekt beznadziejny i na drodze mnie tylko wkurza w sloncu za cholere nie widac takiego czy hamuje czy skreca ! tuning nie polega na tym ! wrr chair
QBOSS - 30 Paź 2006, 10:17

Hehe pleban mam takie same lampki :) Miałem kupić sobie ala lexus style ale stwierdziłem że to lampy bardziej dla szpanerów a nie normalnych ludzi wiec strzeliłem sobie oryginalnie przyciemnione lampy i jestem bardzo zadowolony :)
Daras84 - 30 Paź 2006, 11:40

Mafios napisał/a:
wystrzalalbym kazdego co maluje lampy od srodka sprajem lub obleja je folia efekt beznadziejny i na drodze mnie tylko wkurza w sloncu za cholere nie widac takiego czy hamuje czy skreca ! tuning nie polega na tym ! wrr chair


Mafia to wtedy takiemu ciulasz w dupala i jak przyjezdza psiarnia tomowisz ze nie widziales stopu bo koles ma zamalowane swiatła.... rzeczoznawca to potwierdza i kaska na twoje konto ;)

djpleban - 30 Paź 2006, 15:17

QBOSS napisał/a:
Hehe pleban mam takie same lampki

do ciebie bardziej by podeszły białe 8)
można coś wykombinowac z niemieckiego ebaya...

QBOSS - 30 Paź 2006, 17:20

I tutaj sie mylisz :) Bardzo ładnie sie komponują z białym kolorkiem :) Fajny kontraścik to daje :)
borys71 - 30 Paź 2006, 23:03

QBOSS napisał/a:
Miałem kupić sobie ala lexus style ale stwierdziłem że to lampy bardziej dla szpanerów a nie normalnych ludzi


nie podoba mi sie to co napisales...
ja posiadam lexusy w swojej fiescince i jestem bardzo z nich zadwolony i bardzo mi sie podoba... 8)

djpleban - 30 Paź 2006, 23:21

borys71 napisał/a:

nie podoba mi sie to co napisales...
ja posiadam lexusy w swojej fiescince i jestem bardzo z nich zadwolony i bardzo mi sie podoba... 8)

bez urazy borys ale jestem tego samego zdania co Kuba...
chodzi o to, że lexy są już tak obiechane, że nie prezentują sobą ani kszty dobrego smaku
jest to świetny przykład czegoś co jest szałowe ale modne przez 5 minut
hella natomiast zawsze będzie ładnie wyglądac

nie jest to oczuwiście reguła, bo w niektórych autach lexy poprawiają wygląd... ale tylko w niektórych...

borys71 - 30 Paź 2006, 23:40

ja jestem zdania ze auto ma mi sie podobac... a lexy w mojej fiescie mi sie podobaja... wiec spelniaja moje kryteria... pozdro 8)
maerik - 31 Paź 2006, 09:43

A wy o oklejonych lampach czy o gustach? chair
LOY - 31 Paź 2006, 09:57

maerik napisał/a:
A wy o oklejonych lampach czy o gustach? chair

widzę ;) jak się chłopaki wygadają to poczyszczę temat.

djpleban - 31 Paź 2006, 14:53

czysc Michał, ja się wygadałem :ok:
sorry za mały spam

piterak - 31 Paź 2006, 18:32

W piątek jak byłem w niemczech widziałem Fieste xr2i, która miała 2 jednakowe tylne lampy, tzn. w obydwu lampach był biały wsteczny, tak jakby obie były prawe :yyy:
Tak rozkminiałem w trasie i jedyne co wymyślilem to to, że niemiec mógł dokupić prawą lampe od anglika :fox: ale nie jestem pewien czy w anglikach wsteczny byl w lewej lampie.
Nawet fajnie to wyglądało :-P

Jakby ktoś suzkał do oni mają takie lampy na 100%
http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=135438052
mają tam większość anglików a "odwrotne" lampy są raczej nikomu niepotrzebne ;)

Daras84 - 1 Lis 2006, 11:43

tak lampy od angola miał :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group