Forum FiestaKlubPolska -

Mechanika ogólna - [MK1] Klary i biale kierunki?

Qzyn - 5 Lut 2009, 16:21
Temat postu: [MK1] Klary i biale kierunki?
Hej - da sie w PL kupic przednie reflektory klary i biale przednie kierunki do mk I?
PumaRST - 5 Lut 2009, 16:40

raczej niee, kiedyś jak MHW mialo oddział w PL to coś tam było, raczej szukaj w UK i De
Rkalitka - 5 Lut 2009, 18:35
Temat postu: Re: Klary i biale kierunki?
Qzyn napisał/a:
Hej - da sie w PL kupic przednie reflektory klary i biale przednie kierunki do mk I?


W Polsce szybciej kupisz oryginalne spodnie Wranglera na bazarze za netto i po promocyjnej cenie, niż klary i białe kierunki do fiesty....
Chyba, że Żółw pewnego dnia się obudzi i stwierdzi, że wstawia do wanny 17" chromy ze spinerami i takoweż ekstra dodatki jak lampy i kierunki wysmyczy ze starego sznurka i sreberka po gumie orbit.... :cojest: :rotfl:

a tak na serio to na bayu ostatnio widziałem białe kierunki za równowartość rocznego budżetu afrykańskiego małego państwa.... :hahaha:

JoeMix - 5 Lut 2009, 21:27
Temat postu: Re: Klary i biale kierunki?
Qzyn napisał/a:
Hej - da sie w PL kupic przednie reflektory klary i biale przednie kierunki do mk I?
A są takie reflektory do mk1? nawet na zdjęciu się nie spotkałem chyba,,,
Qzyn - 6 Lut 2009, 09:07

No ja tez nie widzialem a uwazam ze moglyby ladnie wygladac... A tak BTW, czy fiesta mkI z okraglymi przednimi reflektorami ma takie same mocowania? Jest to plug and play?
PumaRST - 6 Lut 2009, 09:08

z tego co wiem to okrągle pasują od Golfa mk1 czy jakos tak wiec da sie kupić klary
Qzyn - 6 Lut 2009, 11:05

No to jest też mój plan, jeśli od golfa 1 da sie zaimportować ladne lampy i pasuja srednica do frontu emkajedynki to chyba sie na to skusze. Moze sie komus nie spodoba ale np w MK I polaczenie lakieru czarna perla z dymionymi klarami moze byc ciekawe...
diodalodz - 6 Lut 2009, 11:48

są pewne standarty okrągłych lamp
144 i 178 mm golf ma 178 tak jak skoda 105 , wszystkie terenówki z lat 90

JoeMix - 6 Lut 2009, 12:05

Qzyn, Mk1 z okrągłymi lampami z gładkim kloszem wygląda bardzo zjawiskowo - zapewniam :D
Rkalitka - 6 Lut 2009, 12:12

jak dla mnie prawie jak golf.... :fox: ale o gustach się nei dyskutuje...tym bardziej jeżdżąc z tą ochydną blachą u mnie z przodu ;-(
tajmus - 6 Lut 2009, 12:20

eee gadacie... jak polo 1 :-) :-)
JoeMix - 6 Lut 2009, 13:40

Rkalitka napisał/a:
jak dla mnie prawie jak golf....
Ponoć właśnie Golf miał dołożone w atrapę halogeny po tym jak zobaczyli Mk1 Xr2
Rkalitka - 6 Lut 2009, 13:58

JoeMix napisał/a:
Rkalitka napisał/a:
jak dla mnie prawie jak golf....
Ponoć właśnie Golf miał dołożone w atrapę halogeny po tym jak zobaczyli Mk1 Xr2


Halo, halo - dalej napisałem -
Cytat:
ale o gustach się nei dyskutuje...tym bardziej jeżdżąc z tą ochydną blachą u mnie z przodu


jeśli komuś się podoba to luz, mnie samemu się np. podoba golf mk1 ale mam fiestę i bardziej podobają mi się kwadraty :yes:
Tym bardziej, że ludzie mnie prostowali od samego początku kiedy jestem na forum - żeby likfidować tjuningi i inne ustrojstwa z mojego klekotka :ups:

JoeMix - 6 Lut 2009, 14:21

Rkalitka, nie traktuj mojej wypowiedzi jak jakiejś uwagi czy coś, po prostu stwierdzenie... mnie tez się bardziej podobają kanciaste reflektory w mk1,,, była seria Mk1 z mniejszymi niż Xr2 światłami i to wyglądało ciekawie, bo okrągłe światła w mk1 to nie tuning tylko oryginał (w przypadku Xr2 i US, UK)
Rkalitka - 6 Lut 2009, 14:36

JoeMix napisał/a:
Rkalitka, nie traktuj mojej wypowiedzi jak jakiejś uwagi czy coś, po prostu stwierdzenie... mnie tez się bardziej podobają kanciaste reflektory w mk1,,, była seria Mk1 z mniejszymi niż Xr2 światłami i to wyglądało ciekawie, bo okrągłe światła w mk1 to nie tuning tylko oryginał (w przypadku Xr2 i US, UK)


Wiem, że to nie uwaga, wiem, że xr miały oryginalnie okrągłe światła i nie mówię, że to źle wygłąda!
Mnie się to kojarzy jednak z golfem czy polo czy tym podobnym :yes:
Fajnie było by mieć taką w Polsce xr- kę oryginalną....

JoeMix - 6 Lut 2009, 14:58

Wydaje mnie się że jest taka jedna :P
Rkalitka - 6 Lut 2009, 15:14

no właśnie jest - mój błąd :ups:
odyniec - 6 Lut 2009, 16:00

ha, mk1 z takimi lampami to patrząc z przodu...nie mk1! Parę razy widziałem i pierwsze spojrzenie wcale nie mówiło, że to Ford Fiesta.
Qzyn - 6 Lut 2009, 19:24

Hmmm, wypowiedzi coraz bardziej mnie zachecaja do eksperymentu :D Dioda napisales jakie ma golf i jakie maja terenowki srednice kloszy - ale jaka srednice ma MK I??? :)
kostek88wjcz - 6 Lut 2009, 19:25

Intel ma orginal ;)
JoeMix - 6 Lut 2009, 19:50

Qzyn, do fiesty podchodzą Golfowskie światła z ramkami (od dwójki bodajże) wtedy do budy mocujesz ramkę, klosz jest już mocowany i regulowany w ramce. i mówię że gładki klosz ciekawie wygląda - niestety nie dysponuję fotką.
Laskosz - 6 Lut 2009, 20:42

JoeMix napisał/a:
Qzyn, do fiesty podchodzą Golfowskie światła z ramkami (od dwójki bodajże) wtedy do budy mocujesz ramkę, klosz jest już mocowany i regulowany w ramce. i mówię że gładki klosz ciekawie wygląda - niestety nie dysponuję fotką.

ramka klosza pasuje z gulfa mk2? aaa i pamiętajcie dzieci :) w okragłtym kloszu nie ma kierunków :) trzeba się zaopatrzyćw zderzaki z xr :)

JoeMix - 6 Lut 2009, 21:06

http://www.emoto.com.pl/i...ktor_lampa.html mniej więcej coś takiego
odyniec - 6 Lut 2009, 23:41

kostek88wjcz napisał/a:
Intel ma orginal ;)
podkręć go na spota, uchlej i odkup za 50zł po pijaku :P
Qzyn - 7 Lut 2009, 00:28

No ta ramka to pol biedy. Boli mnie ciagle atrapa.... Skad to ustrojstwo dostac
LOY - 7 Lut 2009, 00:59

nie wiem ile ma fiesta ..wiem ze golf ma ok 180 srednice a duzy fiat 140 i BMW ma 140 i dlatego mam w fiacie czarne soczewki :-) ..aha do bmw sa dostepne krzyze i gładkie reflektory ...w wersji gotowej jak i self made .
do golfa kupisz za psie pieniadze u wesema http://sklep.wesem.pl/3/6...1_tuning_Golf_1

Qzyn - 7 Lut 2009, 09:03

Yyy, Loy nie widze tam ciemnych klarow. Ale znalazlem juz gdzie indziej wiec spoko ;)
Rkalitka - 7 Lut 2009, 10:17

Qzyn napisał/a:
No ta ramka to pol biedy. Boli mnie ciagle atrapa.... Skad to ustrojstwo dostac


zobacz dokładnie te zdjęcia, przyjżyj się i daj już spokój tej atrapie... :yes:













Czyli atrapa jak wcześniej było wspomniane jest taka sama jak taa z kwadratowymi lampami...

[ Dodano: Sob Lut 07, 2009 10:21 ]
Ps: jeśli nie było w tym wątku to w innym o atrapie. na zdjęciach masz też podgląd jak to wyglada bez atrapy

Qzyn - 7 Lut 2009, 21:52

W sumie fakt a ramki plastikowe maja w uk niedrogo :) No to walcze ;)
kostek88wjcz - 9 Lut 2009, 19:10

Qzyn napisał/a:
ramki plastikowe maja w uk niedrogo
tzn ile ??? jak cos to napisz mi na priv bo moze tez bym sie skusil :)
Qzyn - 9 Lut 2009, 19:22

wiesz co, ja je tak na szybko lookalem. Przejrzyj ebay.co.uk - classic car parts ;) ale o ile dobrze pamietam ponizej 50 funtow a moze nawet 30
Rkalitka - 9 Lut 2009, 20:19

Qzyn napisał/a:
wiesz co, ja je tak na szybko lookalem. Przejrzyj ebay.co.uk - classic car parts ;) ale o ile dobrze pamietam ponizej 50 funtow a moze nawet 30


licząc 30 plus przesyłka z 20 to już jest około 300 zł... dla mnie to by było drogo.... może samemu dorobić, przerobić??

Laskosz - 9 Lut 2009, 21:36

Qzyn napisał/a:
onizej 50 funtow a moze nawet 30

wczoraj patrzyłem to były chyba po 5 funtów :yes:

DziDzia - 10 Lut 2009, 00:20

Qzyn napisał/a:
wczoraj patrzyłem to były chyba po 5 funtów :yes:


Zdaję się, że o to chodzi :)




pozdro :!:

kostek88wjcz - 10 Lut 2009, 07:23

Qzyn jak bys bral te po 5 to chetnie wezme dwie sztuki a przesylke na pol ?? jak cos to pisz na priv :)
Qzyn - 10 Lut 2009, 09:20

kostek88wjcz napisał/a:
Qzyn jak bys bral te po 5 to chetnie wezme dwie sztuki a przesylke na pol ?? jak cos to pisz na priv

Jestem jak najbardziej za :)

Rkalitka napisał/a:
licząc 30 plus przesyłka z 20 to już jest około 300 zł... dla mnie to by było drogo.... może samemu dorobić, przerobić??

Fakt ze wtedy by to wyszlo troche kasy ale wolalbym i tak wydac tyle i miec porzadnie bo samorobki moglyby wygladac troche z dupy ;)

LOY - 11 Lut 2009, 01:59

Qzyn ..mam dobra pamięc ..tylko ze wesem sie wycofał :fox: ..ale jeszce sa gdzies po magazynach
czarne plus krzyze ..nówki za smieszną kase
http://www.allegro.pl/ite...tory_black.html


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group