Forum FiestaKlubPolska -

Serwisy / Mechanicy / Sklepy - Łódzkie

Jareczek - 9 Lis 2005, 16:59
Temat postu: Łódzkie
JoeMix napisał/a:
GAZ
Nie podam ci adresu bo nie znam i nie wiem czy dobrze podam ulice, ale jak jedziesz aleksandrowską i skręcisz w szczecinską (na zgierz) to kawałek drogi i z lewej strony jest zakład energetyczny i wjazd na stacje lotosu... no i tam sie jedzie i za tym zakłądem jest firma CZAKAM która zakłąda gaz... ja mam BRC, na raty wyciosło mnie to 1,2 tyś - 10 rat to 120zł - montowałem ponad 3 lata temu - obsługa super, na miejscu można zrobić przeglad, przymierzyć butke, zarzadać aby byłą tak i tak zamontowana, wlew tu i tu, a reduktor to i tu... Była to jedyna firma w łodzi jaka się podjeła możtarzu LPG na moich zasadach do Mk1 z 600tyś przebiegu bez remontu silnika....


Fred napisał/a:
GAZ
Ja zakładałem 2 miesiące temu w Zgierzu na Szczawińskiej za 1250 złotych, jestem z gostka bardzo zadowolony bo zrobił bardzo solidnie (nie pierwszy raz korzystam z jego usług montowania gazu). Więcej info mogę ci podac na priv jak doniego dojechać.


diodalodz napisał/a:
GAZ
"Mdf" Zbigniew Stebelski
93-342 Łódź, ul. Kolumny 83 - woj. łódzkie
tel. (042) 6409431

Gość ma naprawde pojęcie . Wie co robi . Jest przedstawicielem Elpigaz na Łódź , ma strasznie duzo zbiorników LPG na miejscu . Jedyna wada to jego bezwzględne trzymanie sie przepisów .

Słyszałem jeszcze ze dobre asy siedza na obywatelskiej w serwisie opon (dębica dawna) oni sa dobrzy w takie klocki jak monowtryski , wtryski itp .


fiestka303 napisał/a:
jak ktoś poszukuje jakiejś części do fiesty polecam sklep na ul. Wólczańskiej 226, fachowa i uprzejma obsługa, doradzają w razie potrzeby. ponadto jeśli nie ma czegoś na sklepie z dnia na dzień sprowadzają, CENY niskie lub w najgorszym razie do przyjęcia i można się jeszcze potargować. :yes:


baq napisał/a:
Wiem ze dobry bo facet musial rozebrac moj samochod na czexci pierwsze :)
Ul Tomaszowska 158
649-98-77
kom. 0501-383-753
Mariusz Rozpierski


Nie polecani mechanicy
osimek1 napisał/a:
tez moge sie dozucic ze niepolecam pana na rabienskiej hmm 128 bodjarze - na samym roku ze szczecinska w podworku:)

dioda napisał/a:

ul kolejowa serwis forda nieautoryzowany
ul aleksandra serwis forda nieautoryzowany
konstantynów adresu nie pamiętam .
Mieszek salon obywatelska też nie bardzo bo drogo strasznie .

ElGrey - 4 Maj 2006, 15:28

Auto Gaz i Mechanika samochodowa "BOREX" ul. Rzgowska 163
Wlasciciel " :2xf: Piekny Roman postrach dziewic :2xf: "
Spieprzona instalacja gazowa, elementy dobrych firm, ale montaz ponizej krytyki, drecza mnie usterki wynikajace z niedokladnego wykonania instalacji, facet oszczedza na wszystkim, poczawszy na drobiazgach i na pracownikach konczac...
Zasada wszystko cacy do puki nie zaplacisz, puzniej za brame i spier...
Zalecam omijanie szerokim lukiem :?

baq - 16 Maj 2006, 17:00

Słuchajcie a ja polecam kolesia ktory ma szrot pum i cale mnostwo czesci do nich a jk wiadomo mk4-mk5 to praktycznie gorzej wykonana puma
a mozna od niego kupic naprawde kilka tanich czesci .. naprzyklad fotele kubly po 100 kazdy to chyba niezla cena szczegolnie ze sa w idealnym stanie :)poza tym inne czesci mechaniczne :)
kontakt: 69188374
koles sympatyczny ma na imie Maciek
powiedzcie ze jestescie z fiesta klub polska to pewnie i cena bedzie nizzsza
koles miesci sie w pabianicach/ lodzi

Intruder - 20 Sie 2006, 23:48
Temat postu: AUTOALARMY - Profesjonalnie i niedrogo :)
Witam

Proponuje sprzedaż oraz montaż autoalarmów różnej klasy w bardzo konkurencyjnych cenach. Warsztat mieści się w Ozorkowie w niedługo ogłoszonym I.G.Ozorków.

Oferuje profesjonalne systemy zabezpieczeń samochodowych począwszy od zwykłych alarmów na czujniki krańcowe (otwarcie drzwi) po bardziej rozbudowane systemy blokujące zapłon, odcinające paliwo, bez obsługowe systemy identyfikacji, alarmy z powiadomieniami na Pager.

Ceny ustalane są indywidualnie dla każdego klienta według jego upodobań.

Jeśli jesteś zainteresowany... oto kontakt:

tel. 509 234 668
tel. 602 138 708
GG: 6350615
email: jan@grestol.pl

Dla FKP zniżki... :)

SERDECZNIE ZAPRASZAM :)

[ Dodano: Sro Sie 23, 2006 16:50 ]
Dodatkowo proponuje usługi mantażu Centralnych zamków, czujników parkowania i mechanizmów do otwierania drzwi bez klamek. :)

SERDECZNIE ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY :)

Seba81 - 21 Kwi 2007, 21:46

Dużo części używanych do wszystkich fordów jest na Batorego 9 (przy Piłsudskiego 187, na przeciwko stadionu), tel. (42) 636 23 16, 502 096 479. Ceny nie są wysokie, a można kupić praktycznie każdą część. Polecam!
Heamone - 18 Cze 2007, 17:52

Witam
W Łodzi na ul. Drewnowskiej 77 jest warsztat sprzedają też tam części nowe i używane (robią wszystkie fordy)
Moim zdaniem dobrze robią i w miarę tanio :)
Zrobiłem skan wizytówki może komuś sie przyda :D

(jestem nowy na forum, wiec jakby co proszę mnie poprawić).

Zytek - 31 Sie 2007, 18:39
Temat postu: kołpaki
Cześć
Dostałem nowe kołpaki do mojej fiesty. Niestety są o rozmiar za duże. Szukam kogoś kto chciałby je ode mnie odkupić albo sklepu gdzie mógłbym je zamienić - wtedy w grę wchodzi jakas symboliczna dopłata z mojej strony. Czy może ktoś ma kogoś znajomego kto mógłby mi pomóc??
Kołpaki są 14. calowe wyglądają tak http://www.kolpaki.com.pl/foto/0_14.jpg Czyli jak fordowskie tylko bez logo. Pomocy!
gg: 1460007

ralph - 26 Paź 2007, 01:40

Ja ze swojej strony moge polecic mechanika z lodzi z ul. Siedleckiej 5. Zajmuje sie ogolnie mechanika, nie tylkko fordy, ale zna sie na rzeczy i nie jest drogi, pytajcie tam o Tomka w razie czego

Pozdrawiam

Polan - 18 Sty 2008, 14:52

Heamone napisał/a:
Witam
W Łodzi na ul. Drewnowskiej 77 jest warsztat sprzedają też tam części nowe i używane (robią wszystkie fordy)
Moim zdaniem dobrze robią i w miarę tanio :)


Swojego czasu przeczytałem tą pochwałę o nich i od tamtej pory jeżdżę tam przez całą Łódź, niestety tracą w moich oczach, teraz zapłaciłem 250zł za wymianę silniczka krokowego, który kosztuje na allegro 80 zł ... i to tylko kilka śrubek do odkręcenia, wiem że płacę za ich wiedzę że to właśnie to należy naprawić , ale trochę przesadzili...

osimek1 - 19 Sty 2008, 01:09

MCForce, przejedz sie do pana na ulicy komornikow (czy jakos tak)
tel. 604-840-168
narazie nienarzekam, robi dobrze i tanio - co wazne jezeli nietrzeba wymieniac czego i nie powiesz mu ze "ma pan to wymienic" stara sie naprawic we wlasnym zakresie

MAXIMU5 - 6 Lis 2008, 12:44

baq napisał/a:
Słuchajcie a ja polecam kolesia ktory ma szrot pum i cale mnostwo czesci do nich a jk wiadomo mk4-mk5 to praktycznie gorzej wykonana puma
a mozna od niego kupic naprawde kilka tanich czesci .. naprzyklad fotele kubly po 100 kazdy to chyba niezla cena szczegolnie ze sa w idealnym stanie :)poza tym inne czesci mechaniczne :)
kontakt: 69188374
koles sympatyczny ma na imie Maciek
powiedzcie ze jestescie z fiesta klub polska to pewnie i cena bedzie nizzsza
koles miesci sie w pabianicach/ lodzi



Wszystko pięknie Ładnie .. ale nr. kom jest nie pełny :9:

Zna ktoś prawidłowy ?

Gilgamesz - 6 Lis 2008, 13:09

MAXIMU5 napisał/a:
baq napisał/a:
Słuchajcie a ja polecam kolesia ktory ma szrot pum i cale mnostwo czesci do nich a jk wiadomo mk4-mk5 to praktycznie gorzej wykonana puma
a mozna od niego kupic naprawde kilka tanich czesci .. naprzyklad fotele kubly po 100 kazdy to chyba niezla cena szczegolnie ze sa w idealnym stanie :)poza tym inne czesci mechaniczne :)
kontakt: 69188374
koles sympatyczny ma na imie Maciek
powiedzcie ze jestescie z fiesta klub polska to pewnie i cena bedzie nizzsza
koles miesci sie w pabianicach/ lodzi



Wszystko pięknie Ładnie .. ale nr. kom jest nie pełny :9:

Zna ktoś prawidłowy ?

MAXIMU5 wydaję mi się , że chodzi o szrot na karniszewickiej , rzeczywiście dużo rzeczy do Forda mają :) telefonu niestety nie mam

MAXIMU5 - 6 Lis 2008, 13:19

Gilgamesz napisał/a:


Wszystko pięknie Ładnie .. ale nr. kom jest nie pełny :9:

Zna ktoś prawidłowy ?

MAXIMU5 wydaję mi się , że chodzi o szrot na karniszewickiej , rzeczywiście dużo rzeczy do Forda mają :) telefonu niestety nie mam[/quote]


Pewnie masz na myśli Go-Car .. ale coś mi się wydaje, że to nie o to chodziło .. bo oni prócz Fordów mają jeszcze Alfy i inne autka .. fakt, że Fordów jest mnóstwo i to na ksale masową . ale żeby się specjalizowali tylko w Pumach to raczej się nie wydaje.
No chyba, że na Karniszewickiej jest inny szrot jeszcze ..

gkulka - 7 Lut 2009, 10:40

Witam,

Ostatnio autko trafiło do elektryka - musiał poprawić po innym "elektryku", bo wszystko przy stacyjce było pokopane[np. auto gasiłem wyłączając światła a nie stacyjką] oraz znaleźć przyczynę rozładowywania akumulatora[60 Ah padało po 2 dniach stania].

Efekt - wszystko chodzi jak trza, akumulator wygląda na to że trzyma[robione było tydzień temu]. Odstawiłem autko o 11 odebrałem o 18. Moim zdaniem koszt naprawdę przyzwoity.

Namiary

Łódź, ul.A.Struga 14[wjazd w podwórko zaraz obok biblioteki miedzy Wólczańską i Kościuszki]
te.(042) 636-70-54

chudy - 3 Kwi 2009, 17:43

ja osobiscie moge polecic goscia ktory sie zajmuje tylko fordami i drogi tez nie jest ostatnio za diagnoze z podlaczeniem pod kompa zaplacilem 50 zl :D
Lawinowa 14 tel: 601 242 347

elmek13 - 25 Cze 2009, 22:22

Nie polecam serwisu "Motozbyt" ul. Targowa 22

Nie dość, że chamskie podejście do klienta, to jeszcze łaska, że mi zrobi zbieżność kół.

Godzina 21:00. Telefon do nich: Jadę do Was. "No i co z tego" lub inne hasło na koniec rozmowy:

"Ma Pan 5 minut (słownie: pięć) inaczej Pana nie obsłużę. A pracują do 22. :2xf: :2xf: :2xf:

Radkalkin - 2 Lip 2009, 01:52

wydech
polecam warsztat na ul.polnej [na przeciwko lidla].
miła, fachowa obsługa i profesjonalne podejście do klienta.
wiem z autopsji.

margo - 4 Lut 2010, 21:02

Witam! znacie może jakiegoś znającego się na rzeczy i przy tym niedrogiego mechanika w okolicach Widzewa?
osimek1 - 5 Lut 2010, 11:01

moze niezbyt na widzewie, ale na źródlanej - koło parku helenów jest bardzo dobry mechanik - tylko u niego to na zapisy bo 80% aut jakie u niego stoja to taksowki (tylko tam jest dwoch obok siebie) jak cos to na PW moge Ci numer podac
chudy - 9 Lut 2010, 23:19

czytaj uwaznie forum...



Lawinowa 14 tel: 601 242 347

lepszego chyba nie znajdziesz jezeli chodzi o fordy tylko ciezko z terminem u niego, zawsze kociol ma gosciu

crimen - 10 Maj 2010, 13:58

Witam,

Gdzie polecacie zrobić tzw. przegląd przedzakupowy? Chodzi o sprawdzenie wszystkich układów, silnika, grubość lakieru itp. Tylko nie ASO bo sobie życzą 300zl :|

przemek_stasiak - 10 Maj 2010, 14:25

Jeśli chodzi o Łódź to ja robiłem przegląd tego typu w PZM na aleksandrowskiej!!. Zapłaciłem 120zł.
bulldii - 16 Cze 2010, 19:08

Szukam Dobrego ale zarazem taniego Elektryka - Elektoromechanika w Łodzi ,ktory podejmie sie zamontowac w mojej fiescie mk4 " centralny zamek " .
osimek1 - 16 Cze 2010, 22:16

bulldii, sam to zrób - jest to nic skomplikowanego :) - mechanika, żadnego do tego nie znam
rafantek - 21 Cze 2010, 02:29

zapraszam do mnie :) z tym centralnym i nie tylko . (autoreklama)
tomwlod - 8 Lip 2010, 09:52

Zapraszamy do DZIUPLI mechanika samochodowa.
znajdziesz mnie na :
http://www.moto-dziupla.pl/

rafantek - 7 Sie 2010, 11:48

Zapraszam jak by ktoś chciał, na diagnostykę WDS - Ford, szczególnie posiadaczy nowszych fiest :)
Modele obsługiwane - te które maja obd2 czyli jakieś 96-2006
http://forum.fordclubpols...ead.php?t=73091

brewa7 - 22 Maj 2011, 17:44

Ja polecam serwis AutoRabionek na ul.Senatorskiej 3
Gostek jest miły i uprzejmy, a ponadto nie bierze jakiś gigantycznych sum.
Mój ojciec wcześniej przed P206 miał ZAZ-a Tavrię, a Rabionek był ASO Tavri.
Ceny są extra niskie. Za wymianę powiedzmy oleju, czy tak jak ja ostatnio za wymianę opasowania silnika zapłaciłem 20PLN.
Przy zakupie części gość też leci prawie po kosztach, bo jak ojciec powiedział mu żeby sprowadził na wymianę olej Total QUARTZ 6000.To ja wiem chyba z 10zł doliczył sobie do oleju oczywiście z filtrem no i 20zł za robotę. W sumie to jakoś wyszło 140zł za 4L oleju+filtr+robota. Nie więcej.
Ja za zmianę opasowania dałem 32zł za wymianę i pasek Boscha(pasek Bosch 12zł, a za chińską podróbę dałem 15 i jeszcze musiałem zwrócić, bo niepasował :9: ).
Facet zajmuje się teraz już wszystkimi samochodami, bo Tavrie to już w zasadzie poszły wszystkie na przemiał. W Łodzi zostało chyba tylko 4, więc na nich by już nie zarobił.

Morphinus8 - 13 Lip 2011, 18:23

Części do MK3 - Gdzie najlepiej ?
Wiem że to może głupie pytanie, ale rozglądając się za chociażby filtrem powietrza trafiałem na ceny od 10zł do 25zł i to identyczne firmy FILTRON.
Obecnie szukam kompletu filtrów, ale będzie tego więcej do wymiany.

brad1906 - 16 Lis 2011, 16:42

Panowie gdzie jakiś szrot ? pamiętam miły gostek był na syrokomli 11 ale utraciłem kontakt a gość dosyć dużo fiest rozebrał było co wybierać !
brewa7 - 30 Lis 2011, 00:02

zobacz może na wróblewskiego przy realu i tam obok jest jeszcze szrot to jest janiny 1 i jest jeszcze szrot na zakładowej taki dość spory i tam można dostać coś. Wiem że jest jeszcze szrot gdzieś jak się jedzie na bedoń ale nie jestem wstanie powiedzieć gdzie dokładnie i jeszcze gdzieś pod pabianicami jak się jedzie przez ksawerów
brewa7 - 30 Lis 2011, 00:04

nie przejmuj się tym że filtry są filtrona bo prawie każdy jeździ na nich i jest ok. Ja też jeżdżę na filtrach filtrona i jest git.
Mafios - 10 Mar 2012, 08:46

Chciałbym Was przestrzec przed tym oszustem firma to : TURBO-TECH REGENERACJA SPRĘŻAREK POWIETRZA I TURBOSPRĘŻAREK. ul. Giewont 18 , Stoki, 92-002 Łódź. Wydałem 1300zł na regeneracje turbosprężarki która nadaje się do kosza , po regeneracji turbiny auto przejeżdżało 2-3 tyś km i padała sprężarka , gość za wszelką cenę próbował mi udowanić ze mam coś ze smarowaniem silnika a po 6 regeneracji reklamacyjnej aż mu uwierzyłem i odłożyłem turbo na półkę i zrobiłem kapitalny remont , założyłem ją na nowy silnik i ..... po 900km wirnik w turbinie lata jakby wałek był z gumy. Dowiedziałem się również że facet składa turbiny na najtańszych chińskich częściach w dodatku nie ma o tym pojęcia, po każdej reklamacji zakładał łożyska na krzywy wirnik aby było sztywno przez chwilę i na wykresach pokazywał , że wszystko jest ok . Wkurzyłem się i kupiłem turbo w używce i mój problem odnośnie sprężarki się zakończył. Firma turbo-tech odmówiła zwrotu pieniędzy oraz nie przedłużyła gwarancji ( dlatego żałuje , że w okresie gwarancji turbo spoczywało na półce czekając na remont silnika ) dodatkowo narazili mnie na dodatkowe koszta w warsztacie za usługę ciągłego do montażu sprężarki !

Jak możecie podajcie to dalej

brewa7 - 31 Gru 2012, 15:36

Układy wydechowe tanio nawet można załatwić w Rąbieniu na ulicy Aleksandrowskiej 66( zaraz za rondem po lewo jak się jedzie od Konstantynowa).
Tłumik końcowy - 70 zł
Tłumik środkowy- 88 zł
Cybanty - 5 zł
Montaż na miejscu - 40 zł

Facet prowadzi hurtownie układów wydechowych(ERCAR) i trzeba sprawdzić jaką cenę wystawia na allegro, bo jak pojechałem to chciał mnie w lewo zrobić żebym dał 100 zł za tłumik środkowy.

Michaś22 - 5 Sie 2013, 12:11

Polecam dobry zakład w łódzkim Elektromechanika Pojazdowa Michał Kamiński ul. Czekaj 11, Uniejów tel.607-176-008 Robiłem w tym zakładzie LPG i jestem zadowolony zna się właściciel na rzeczy.
Kazek - 20 Sie 2013, 01:20

Miałem okazję udać sie pare razy do Nastapolu na ul. Piłsudskiego. Panowie naprawdę szybko i dobrze ogarniają, choć ceny są dośc spore. Polecam udać się tam z własnymi częściami.
baku82 - 19 Lut 2014, 12:24
Temat postu: nowy
Witam jestem nowy na forum i nowym szczęśliwym posiadaczem fiesty mk3 :)
Mam zapytanie ponieważ przydało by się wymienic amorki i pewno sprężyny,więc może coś polecicie/mogą być używki usztywniające w rozsądnej bardzo cenie.

Z czasem się nazbiera bo autko trochę zapuszczone ale mało pali lpg i od 3 tyg. wozi mnie do pracy 50 km dziennie.

brewa7 - 14 Maj 2014, 21:57

poszukaj na motoneo.pl tam widziałem mieli jakieś na wyprzy KYB, chyba gazowe na przód tylko musisz pamiętać jakie masz wymiary zwrotnic, żeby cię w lewo nie zrobili bo tam jakieś głąby pracują i dobrze oglądaj towar łącznie z mierzeniem, bo podaje im się VIN a oni tego nie sprawdzają.

Do Twojej to muszą mieć fi 45,5 mm

http://motoneo.pl/k-a-FOR...y-i-j.html#cont

http://motoneo.pl/k-a-FOR...a-i-j.html#cont


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group