Forum FiestaKlubPolska -

Car Audio i CB - [MK6] Pilot do radia

jerzyn - 22 Lut 2011, 13:38
Temat postu: [MK6] Pilot do radia
Czy ktoś 'trenował" podłączanie pilota do radia w Fieście mk-6 , w chwili obecnej takiego pilota radio nie posiada, ale przeglądając Allegro zauważyłem pilota do radia MK-6 i teraz jak wygląda podłączanie tego pilota , OTO JEST PYTANIE :kaput:
link do pilota
http://allegro.pl/fiesta-...1442302836.html

Parzych - 22 Lut 2011, 14:33

jerzyn napisał/a:
jak wygląda podłączanie tego pilota
Jeśli radio posiada wejście na tego pilota, to sprawa jest prosta: wystarczy odpowiedni kabelek i pilota masz podłączonego... Ale radio musi mieć takowe wejście bo inaczej to jakieś kombinacje alpejskie będą...
Neo178 - 22 Lut 2011, 17:10

Jeśli masz standardowe radio forda to powinno być plug&play, ale jeśli masz inne, np. alpine, jvc, kenwood itd to raczej temat jest nie warty świeczki. Jeden kolo w sklepie gdzie zajmują się car audio mówił, że trzeba by było coś dodać(jakiś moduł chyba, który by tłumaczył 'wskazania' pilota na 'język' tego radia) - dodał, że taka zabawa jest raczej nie opłacalna, bo wyjdzie coś ok 500 złociszy.
JoeMix - 23 Lut 2011, 15:25

Neo178 napisał/a:
dodał, że taka zabawa jest raczej nie opłacalna, bo wyjdzie coś ok 500 złociszy.
I nie zawsze się da,,,
bartikrasnik - 23 Lut 2011, 16:23

jak czytałem pilot jest cyfrowy- sygnał cyfrowy ma ona dwa kabelki gdzies an forum jest schemat podłaczeń pasuje tylko do oryginalnego radia bywają inne radia co czasami potrafią odczytać sygnały
Neo178 - 23 Lut 2011, 23:12

bartikrasnik napisał/a:
jak czytałem pilot jest cyfrowy- sygnał cyfrowy ma ona dwa kabelki gdzies an forum jest schemat podłaczeń pasuje tylko do oryginalnego radia bywają inne radia co czasami potrafią odczytać sygnały


Zapewne tak, ale z niefordowskimi to nie jest plug&play, tylko trza trochę porzeźbić :-P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group