Forum FiestaKlubPolska -

LPG - [MK3] Wymiana filtra a regulacja instalacji

daniel89_lb - 26 Lis 2011, 21:47
Temat postu: [MK3] Wymiana filtra a regulacja instalacji
Elo.Wymieniłem filtr powietrza i po wynianie mam falowanie obrotów na wolnych obrotach.Jest to wina tego ,że przez nowy filtr dostaje więcej powietrza ;-|
pikaj - 27 Lis 2011, 09:26

Dobrze prawisz...
Miki - 27 Lis 2011, 09:36

na 99% jeszcze jak regulowałeś coś na starym filtrze to napewno.
daniel89_lb - 27 Lis 2011, 10:50

Miki napisał/a:
na 99% jeszcze jak regulowałeś coś na starym filtrze to napewno.
sam nie regulowałem bo samemu to można kurek w kuchence zakręcić a regulację to wole zostawić komuś kto ma do tego przyrządy :joint: ale tak myślałem że to wina filtra a co lepssze kupiłem filtr KAGERA po numerach i był za duży nunu no ale wszystkie wyroby prywaciaży się do :tyłek: nadają
Pawełos666 - 27 Lis 2011, 12:00

takie rzeczy dzieja sie kiedy przez gaznik nie leci lewe powietrze tylko wszystko zasuwa przez filtr lub kiedy filtr jest zadki i puszcza wiecej powietrza... jesli masz mozliwosc to teraz zwieksz mu ilosc gazu zeby sklad byl ten sam jesli masz zwykla instalke to delikatnie na parowniku w lewo srubka ale nie wiecej jak 5mm, zgasic i odpalic , powinna byc :gitarzysta:
daniel89_lb - 27 Lis 2011, 13:11

sekwencja to nie jest ale 1800 kosztowała 4 lata temu to nie jest chyba taka h... i BRC wkońcu :fajka: ale śruba ta metalowa w parowniku regulować
Pawełos666 - 27 Lis 2011, 14:53

ale srube od dawki gazu na wezu ma? bo jak nie ma to nic krecenie przy parowniku cisnnieniem moze nie dac...bo moze sobie sam dobierac, na parowniku masz rozne srubki musisz uzyc srubki od cisnienia i jesli krecenie w lewo podnosi cisnienie to odkrecic tylko sobie zaznacz najpierw i posluchac jak bedzie po
pikaj - 27 Lis 2011, 15:35

Pawełos666:...jeśli można:
Pawełos666 napisał/a:
filtr jest zadki
bardziej czytelne jest "rzadki", co zresztą sam Pan zalecał w kilku postach innych wątków :9:
daniel89_lb - 27 Lis 2011, 15:42

Pawełos666 napisał/a:
ale srube od dawki gazu na wezu ma? bo jak nie ma to nic krecenie przy parowniku cisnnieniem moze nie dac...bo moze sobie sam dobierac, na parowniku masz rozne srubki musisz uzyc srubki od cisnienia i jesli krecenie w lewo podnosi cisnienie to odkrecic tylko sobie zaznacz najpierw i posluchac jak bedzie po
o to chodzi że na wężu nie ma rzadnej regulacji :myśli:
pikaj - 27 Lis 2011, 15:52

daniel89_lb,
daniel89_lb napisał/a:
o to chodzi że na wężu nie ma rzadnej regulacji
Nawet takiego "czegoś czarnego", co od niego kabelki odchodzą? To byłby silniczek krokowy... <wow>
Pawełos666 - 27 Lis 2011, 17:18

wrzuc zdjecie instalacji i srub na parowniku

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group