Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka - [MK6] lewe lusterko - nie podgrzewa

Maroo_ - 14 Gru 2011, 09:20
Temat postu: [MK6] lewe lusterko - nie podgrzewa
lusterka elektrycznie skladane podgrzewane ale od strony kierowcy zaniemoglo. sprawdzane bylo czy dochodzi prad - dochodzi sklada rozklada ale nie grzeje.. pytanie- czy do wymiany jest tylko szklo i bedzie ok? czy kompletne lusterko? ewentualnie jak z demontazem montazem szkla jest?
ElGrey - 14 Gru 2011, 14:22

Niestety elemety grzewcze sa wykonane podle slowacka jakas manufaktura i pali sie polaczenie konektora z elemetem grzewczym, fuu ;-|
Wystarczy wymienic wklad lustra i problem z glowy :)

Maroo_ - 15 Gru 2011, 09:07

a jest szansa zeby to zrobic w warunkach parkingowych? bo podobnosz nie wyjmuje sie tego szkla tak poprostu od frontu bo grozi uszkodzeniem.
ElGrey - 15 Gru 2011, 17:58

Bez problemu i tak zakladasz nowe lustro z elemetem grzewczym i ramka (to calosc to wklad), wiec nie ma sie czym przejmowac :)
Sam juz w kilku autach wymienialem i nigdy nic nie popsulem, w swojej foficy tez :yes:

lakiernik175 - 18 Gru 2011, 20:50

Ja się nie przejmowałem dopóki przy wkładaniu szkło pękło mi na najmniejsze kawałeczki.Nie chciało wskoczyć w zatrzaski i dociskałem ,dociskałem i trach.Było to może 50 lusterko jakie rozbierałem w mk6 i fusionie . Od tamtej pory jestem ostrożny, tym bardziej teraz ,przy niskiej temperaturze . :yes:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group