Forum FiestaKlubPolska -

Przed zakupem - bielizna termoaktywna

szynszyl - 6 Lut 2012, 16:09
Temat postu: bielizna termoaktywna
kto uzywa i ma pojęcie niech sie wypowie
drogie
średnie
tanie
po ostatnim marznięciu powiedziałem dość.

szynszyl - 6 Lut 2012, 21:46

nikt w góry nagle nie chodzi?? :9:
Nikuś - 6 Lut 2012, 21:53

Chodzą, ale tylko Ty jesteś takim burżujem żeby kupować to na allegro...

Przyjedź do Rzeszowa, jest dobry sklep z rzeczami do chodzenia w góry.

mieszko - 6 Lut 2012, 21:56

szynszyl, ostatnio kupiłem Outhorna - model chyba DryControl, bezszwowa, swoje zadanie spełnia więc chyba jest OK :yes:
kecaj999 - 6 Lut 2012, 22:09

Tani brubeck jest ok tyle ze nie kazdemu odpowiada jego kroj (do tego smierdzi po 2 dniach)... Ja polecam berknera jeśli chodzi o stosunek jakosc/cena to nie ma lepszej bielizny :) Naprawde rewelacja.
szynszyl - 6 Lut 2012, 23:09

Nikuś, ale buty kupiłem na allegro,a sa mega super wypasione i w pełni się sprawdzają
allegro, to tylko przegląd rzeczy

Nikuś - 7 Lut 2012, 16:39

Ale i tak jesteś burżujem.
szynszyl - 7 Lut 2012, 19:12

kurde nie mam czasu przejrzeć ofert, ale dzięki za sugestie
Nikuś, a Ty .. kurna Ty... trzy ... sześć..
wytłumaczyć ?

szewski - 8 Lut 2012, 10:19

Mam górę firmy Magnum już drugi sezon. Polecam, nie śmierdzi i nie niszczy się w częstym praniu. W połączeniu z polarem i kurtką z membraną na nartach przy -25 nie odczuwałem zimna.
Docio - 8 Lut 2012, 11:06

Szynszyl ja nie używam ale jeśli mogę podpowiedzieć to przejrzyj fora wędkarskie. Wędkarze łowiący pod lodem bardzo licznie używają takiej bielizny z powodu wydaje się prozaicznego. Jak wiercą dziury w lodzie to się pocą, potem siadają bez ruchu i muszą mieć sucho, bo zapalenie płuc gotowe.
free66 - 8 Lut 2012, 13:33

Brubeck jedna z najlepszych polskich firm produkujących odzień termoaktywną. Mam górę i dół Merino bardzo ciepła jest. Bielizna nie powinna śmierdzieć. Nie wolno ją prać zwykłym proszkiem. Specjalne preparaty do niej są np Toko Wash.
szynszyl - 8 Lut 2012, 21:03

sprawa sie rozwija. lubie posłuchać czyichś opinii. zakup nie jest pilny. zatem spokojnie poszukam
dzieki


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group