Forum FiestaKlubPolska -

Tuning stylistyczny - [Ogólny] Chciał(a)bym się zapytać o...

Marcin - 16 Wrz 2012, 15:03
Temat postu: [Ogólny] Chciał(a)bym się zapytać o...
Nowy temat! Mały HP w Tuningu Stylistycznym.
Chcesz się o coś zapytać... jaki kolor felg, jaki zderzak, czy coś pasuje, czy ładnie to będzie wyglądało itd... PYTASZ TU! Reszta może do woli odpowiadać, doradzać, sprowadzać na dobrą stronę mocy lub prawie bezkarnie drwić...


wszelkie sugestie proszę kierować do mnie na PW

Wisni@ - 24 Wrz 2012, 15:03

Jak samemu pospawac plastikowy zderzak ??
Krzysiek - 24 Wrz 2012, 16:11

spawaniem plastiku oddałbym raczej do profesjonalisty. Jeżeli jednak się uprzesz i chcesz żeby to było zrobione porządnie widziałem na allegro "spawarki" do plastiku czy jakoś tak... Nie wiem jak to działa poczytaj sobie, musiałbyś takową kupić i sam sobie zrobić o ile da radę coś takiego. Ja bym Ci radził oddać zderzak do fachowca od spawania plastiku.
zabka35i - 24 Wrz 2012, 18:03

Dokładnie jak kolega wyżej , oddaj do fachowca bo naprawdę nie są to duże koszty a jest profesjonalnie zrobione.
Bit1 - 24 Wrz 2012, 19:48

Jaki kolor felg do srebrnego auta?
Krzysiek - 24 Wrz 2012, 20:18

podpowiem Ci tak jak wybierałem kolor do mojego samochodu w grę wchodził :
takata green na aucie + czarne felgi
czarna perła + białe felgi
biała perła + czarne felgi

Moje zdanie odnośnie jaskrawych kolorów jak zielony czy pomarańczowy lub też biały jest jedno... felga czarna :twisted: na srebrnym też powinno być nieźle. Srebro + czarne felgi na połysk byłoby ciekawie <oki> ale niech się inni wypowiedzą :)

inno - 24 Wrz 2012, 20:30

Bit1 napisał/a:
Jaki kolor felg do srebrnego auta?


na ktoryms z angielskich for widzialem srebna fieste mk4 z fioletowymi felgami

Parzych - 24 Wrz 2012, 21:54

Krzysiek napisał/a:
felga czarna :twisted: na srebrnym też powinno być nieźle. Srebro + czarne felgi na połysk byłoby ciekawie
Bardzo ciekawie, optycznie felga maleje i wygląda jak stalówka... :9:
Bit1 napisał/a:
Jaki kolor felg do srebrnego auta?
Każdy byle nie czarny...
Krzysiek - 24 Wrz 2012, 22:06

No rzeczywiście ... : http://www.facebook.com/p...&type=3&theater
Parzych - 24 Wrz 2012, 22:07

Krzysiek napisał/a:
No rzeczywiście ... : http://www.facebook.com/p...&type=3&theater
Moje 15" wyglądają na większe... :2xf:
Krzysiek - 24 Wrz 2012, 22:18

:ok: kwestia gustu :)
Wisni@ - 24 Wrz 2012, 22:32

Biała perła Felga + rózowe zaciski :)
AccessX - 25 Wrz 2012, 16:54

Kolor samochodu: Grafit czy Folia Matowa?
Krzysiek - 25 Wrz 2012, 17:09

folią AccessX to owija się paczki do wysyłki :yes:
Mariox003 - 25 Wrz 2012, 17:47

a co powiecie na czarnej fiestce felgi czarne/czarno matowe z polerowanym rantem?
Np. takie: np te , lub te , albo te
będzie takie coś pasowało? lub czarno matowe z bokami ramion w połysku i na samej krawędzi rantu szary?

Parzych - 25 Wrz 2012, 18:28

Mariox003 napisał/a:
a co powiecie na czarnej fiestce felgi czarne/czarno matowe z polerowanym rantem?
Nie zginą jak całe czarne... <oki>
Stunt_Man - 25 Wrz 2012, 18:51

Krzysiek napisał/a:
folią AccessX to owija się paczki do wysyłki :yes:


ładna? a oklejona folią. więc nie pier**l

dla zainteresowanych nie tylko wyglądem :devil: KLIK

Krzysiek - 25 Wrz 2012, 20:19

narobię sobie bachorów i kij Ci do tego :-) nie ufam foli bo nie miałem z nią styczności koniec kropka :) a poza tym to w folie się kanapki zawija :cojest:
Stunt_Man - 25 Wrz 2012, 20:30

kanapki... i zwłoki <8>
Krzysiek - 25 Wrz 2012, 20:33

swoją drogą ciekaw jestem jak to jest np. z grubymi rysami mam na myśli raczej głębokimi... Istnieje możliwość że przetnie folię i będzie się rozklejać ?
Parzych - 25 Wrz 2012, 21:47

Odnośnie folii, bardzo ciekawy efekt daje folia "szczotkowanego" aluminium:



Wisni@ - 25 Wrz 2012, 21:54

Noo Ciekawy efekt :)

To ja mam pytanie : Chciałem lakierować plastikowe listwy na drzwiach pod kolor , a co wy na to zeby całkowicie sie pozbyć tych listew ??
Fiesta MK6

Parzych - 25 Wrz 2012, 22:19

Wisni@ napisał/a:
a co wy na to zeby całkowicie sie pozbyć tych listew ??
Niestety zostaną dziury montażowe... :bezradny: Pomijając fakt, że w MK6 są duuuże powierzchnie drzwi bez przetłoczeń...
Vegaa - 15 Paź 2012, 22:56

Że tak się spytam bo myślę ostatnio, na zimę muszę wyczyścić i pomalować stalowe felgi, niby cały czas jestem za tym, żeby malować na czarno, ale też jestem ciekawy jakby wyglądały białe albo jakieś inne ? Polecacie coś czy nie kombinować i malować na czarno ? :-P

Kolor Fiesty - http://i580.photobucket.c...ta/DSC_0102.jpg

Parzych - 15 Paź 2012, 23:05

Białe wyglądają zaje.biście. niestety tylko przez chwilę po umyciu... :bezradny:
hubi_2006 - 15 Paź 2012, 23:14

Vegaa, mam czarne stalofelgi na zimę i wyglądają na bardzo małe. Rodzice mają 13" + srebrne kołpaki i tam koła wydają się większe (też mk4 i taki sam rozmiar opon).
Biały bym odpuścił bo to taka namiastka "sportowego" wyglądu. Takie kółka widuję w cieniasach czy golfach nastolatków :rotfl:
Moja propozycja to ten ciemniejszy odcień srebrnego:

Puff - 16 Paź 2012, 09:32

Czarny mat! :D
Albo lepiej - podkład i Ciemnografitowa farba strukturalna :D

Wisni@ - 16 Paź 2012, 14:18

Czy są lotki na tylna klape do fiest mk6 wersji 5d ?
Parzych - 16 Paź 2012, 14:23

Są. :yes: Nawet parę rodzajów, oryginalne fordowskie takie malutkie "ogonki" i większe z laminatu na nóżkach...
Wisni@ - 16 Paź 2012, 16:03

Parzych, A teraz ta lotke co masz to właśnie z wersji 5d?
Parzych - 16 Paź 2012, 16:06

Obecnie nam lotkę z ST/S, średnio wygląda na 5d... Wcześniej miałem z 5d, fotki są na początku mojego tematu w projektach
Wisni@ - 16 Paź 2012, 23:04

A moze masz jeszcze tą do 5d , Chętnie Kupie :)
Parzych - 16 Paź 2012, 23:44

Wisni@, sprzedała się ze 3 miechy temu... :bezradny:
Wisni@ - 19 Paź 2012, 00:24

Zderzaki Z Wersji St Pasują do wersji 5d? (mk6)
Parzych - 19 Paź 2012, 00:53

Tak... :yes:
Bartosz - 19 Paź 2012, 15:23

Czy gałka zmiany biegów od MK7 jest gwintowana i czy da się ją założyć do MK6?
lehu8 - 29 Lis 2012, 22:05

Prośba o wirtual tuning, może ktoś mi zrobić? :)
Zdjęcia wyślę. <8>

Puff - 29 Lis 2012, 22:18

lehu8 - daj tutaj i powiedz o co kaman :)
lehu8 - 29 Lis 2012, 22:28


Tak orientacyjnie potrzeba biały dach, maska i fele, oraz srebrny dach i maska.
<8>

Krzysiek - 30 Lis 2012, 17:50

Mam do Ciebie pytanie co Ci to auto zrobiło ?
lehu8 - 30 Lis 2012, 21:26

Nic mi nie zrobiło, nie bój się :) poprostu chcę zobaczyć jakby to wyglądało :-P
A jakby carbon był co? :devil:

Krzysiek - 30 Lis 2012, 21:47

Widziałem to na czarnej fieście maska dach i tylna klapa w tej folii co jest imitacją carbonu, szału nie robiło to na mnie ale beznadziejnie też nie wyglądało. Ale na tym zdjęciu co pokazałeś byłaby według mnie tragedia ale wiesz Ty tym będziesz jeździł nie ja, ja tylko mogę się wypowiedzieć.
Wisni@ - 30 Lis 2012, 21:53

dla mnie folia carbon = wieś tooning
a nie lepiej kase wydac na jakąs glebe ??

lehu8 - 30 Lis 2012, 22:15

Wiadomo że tego nie zrobię bo wolałbym tą kasę wydać na nechanikę ale w dalszym ciągu chcę zobaczyć jakby to wyglądało :-P
lehu8 - 30 Lis 2012, 22:35

http://www.youtube.com/watch?v=cMd1hHkFhdk
<8>

leila_69 - 6 Mar 2013, 22:13

jadę jutro pozaklejać szyby ;)
jaką folię polecacie?
na co zwracać uwagę przy wyborze?
no i co z szybą kierowcy i pasażera, może być chociaż troszkę przyciemniona, czy w naszym kaczymgrodzie wcale?

vegetagt - 6 Mar 2013, 22:15

leila_69, ma byc 70% przepuszczalności z przodu. Szyby w nowych autach są fabrycznie w jakimś stopniu przyciemnione i jakakolwiek folia w praktycznie każdym przypadku obniża przepuszczalność światła poniżej dopuszczalnego progu.
Krzysiek - 6 Mar 2013, 22:15

Przednia szyba i boczne przednie nie wolno nic przyciemniać chyba że chcesz folię zeskrobywać przy policji,szyby tylne tzn tylna + dwie boczne tylne można do woli. Folia ? Sprawdzona z atestem i profesjonalnie zamontowana żeby kichy nie było w stylu pęcherzyków powietrza itp.
leila_69 - 6 Mar 2013, 23:10

znalazłam profesjonalny zakład
ale nie chciał mi nic przez tel powiedzieć, kazał przyjechać jutro i na miejscu będziemy dogadywać
wracając do szyb,
to jak zakleję cały tył na czarno (auto jest granatowe) to czy to nie będzie dziwnie wyglądać, z przodu taki jasny a z tyłu czarny?

Parzych - 6 Mar 2013, 23:15

Ja mam fabrycznie tył czarny i nie wygląda to źle, niestety przodu nie wolno... :sad:
leila_69 - 6 Mar 2013, 23:21

no ale mi się wydaje, że u Ciebie są CIEMNE
a ja bym chciała CZARNE jak noc :D
takie żeby nie było NIC widać

btw,
widziałam nie raz auta (ale nie daje nic uciąć czy Forda jakiegoś)z przyciemnianymi przednimi też,
ciekawe czy tylko do 1szej kontroli, czy mają fabrycznie takie ciemne...
a tak w ogóle, to można inaczej przyciemnić, niż folią?
zamalować? :rotfl:

vegetagt - 6 Mar 2013, 23:31

leila_69, kumpel miał w galancie przednie szyby przyciemnione. Nigdy go policja nie złapała. Widziałem natomiast, że w nocy jeździł z otwartymi szybami przednimi. Ciekawe, czy nic nie widział, czy akurat patrol mijał :D
leila_69 - 6 Mar 2013, 23:45

hahahahahahahahahaha
dobre!
przekonałeś mnie do przejrzystego przodu :) :)

EDIT
szyby zrobiłam w tym 3stopniu, chciałam ten najciemniejszy, ale Pan polecał ten 3, bo powiedział, że przez zbyt duży kontrast moja Fiescia straci na uroku :) :)
zaraz po nią jadę, 3majcie kciuki za moje wojaże na letnich ;/ w całej Polszy tak pada?

btw,
szukam tej lotki, ale dalej bez efektów, za to jeden specjalista :D zaproponował mi lotkę z carbonu???? czy jakoś tak, czy chodzi o tą wieś-folię :D o której pisał Wisni@?
ma ktoś taką carbonową lotkę?

PS
wykonałam swój pierwszy tuning <8> wymieniłam kierunki na białe i żarówki na pomarańczowe :)
jestem zachwycona efektem hehehe

Wisni@ - 8 Mar 2013, 15:34

leila_69,

podaj cene tej lotki

leila_69 - 9 Mar 2013, 21:18

Wisni@ nie pytałam, bo mi się przypomniał Twój post o tej folii,
ale koleś sprzedał mi uszkodzone radio, więc mam okazję go zapytać pojutrze ile..

Parzych - 10 Mar 2013, 01:39

leila_69 napisał/a:
mam okazję go zapytać pojutrze ile..
Jeśli mowa o lotce z "karbonu" to zrób zdjęcia i nam tu wrzuć... :yes:
leila_69 - 10 Mar 2013, 02:13

pytałam, czy mogę zobaczyć, to mówił, że ma u siebie w aucie, ale nie było pokazu...
postaram się o szczegóły ;)

Parzych - 10 Mar 2013, 02:51

leila_69 napisał/a:
ale nie było pokazu...
Łeee, to cienki bolek, pewnie się wstydził... :hahaha:
leila_69 - 11 Mar 2013, 17:54

byłam. ale speca od carbonu nie było dziś niestety :(
ubolewam.
ale radio mi przyjęli i za 2dni mam dostać sprawne.. to czekamy.

szlafrok - 1 Kwi 2013, 18:10

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.

Niestety, moje wczorajsze drifty na śniegu skończyły się dla fiesty tragicznie i 'zdjąłem' przodem słupek - efekt to zderzak do wymiany.
Postanowiłem zadośćuczynić mojej biednej mk6 i troszkę ją dopieścić - moje pytanie jest następujące - czy fundując jej zderzak przód od ST światła przeciwmgielne będą pasować? Do tej pory mój zderzak wyglądał tak jak na zdjęciu poniżej. Bardzo proszę o pomoc. Jednocześnie pilnie poszukuję (najlepiej granatowego) zderzaka - każdą ofertę dokładnie rozpatrzę!
http://www.speedace.info/...tchback_car.jpg

Krzysiek - 1 Kwi 2013, 18:48

Twoje stare lampy przeciwmgielne będą bezużyteczne jak chcesz wymienić zderzak na ten z wersji ST popatrz sobie w google grafika że ten z ST ma inne reflektory w zderzaku a jak już kupisz zderzak od ST to przydałoby się mieć te reflektory w komplecie ze zderzakiem.
szlafrok - 1 Kwi 2013, 18:51

Bardzo dziękuję za odpowiedź :hihihi: , myślałem, że to kwestia odpowiedniej wkładki itd.
Pozdrawiam!

Krzysiek - 1 Kwi 2013, 19:04

Być może stary byś mógł wkomponować w zderzak ST usuwając z ST'ka ten reflektor oryginalny bo na oko wyglądają podobnie, ale przy zderzaku zazwyczaj dają ori reflektory a mi się wydaję że reflektory ori z ST wyglądają lepiej ale to kwestia gustu :)
grabuss - 4 Maj 2013, 17:55

Witam!
Czy ktoś może polecić jakoś fajną stronę z pokrowcami do Fiesty mk7 2012r? Czy zostaje tylko na allegro poszukać?
Pozdrawiam

Krzysiek - 4 Maj 2013, 18:32

Większość sklepów wystawia swoje produkty na allegro więc myślę że tam będzie największy wybór, można też zapytać w aso :)
viosna - 25 Lis 2015, 08:27
Temat postu: [Ogólny] Chciał(a)bym się zapytać o...
Hej
Od jakiegoś czasu szukam spoilera/lotki do MK7 i nic nie ma na alledrogo czy olx.
Trafiłam na coś takiego, do malowania.
http://allegro.pl/spoiler... ... 82019.html
Spoiler tylny z światłem ?stop?
Element z podkładem, przeznaczony do malowania, 190 zł.

Z tego co wyczytałam tutaj każdy czatuje na oryginalny.
Czy ktoś może zaopiniować taki produkt ? nada się czy ma to jakieś wady ?
dzieki
pzdr

DAFIT - 25 Lis 2015, 21:28
Temat postu: [Ogólny] Chciał(a)bym się zapytać o...
witam

Ostatnio przerabiałem ten sam temat, szukałem i szukałem aż w końcu znalazłem oryginalny czarny w idealnym stanie za 360 zł z wysyłką.

Taki jak podałaś z malowaniem wyjdzie z 500-600 zł więc wg mnie lepiej szukać oryginalnego na allegro. trzeba być wytrwałym.

A jaki kolor potrzebujesz ?

pozdrawiam
DAFIT

Parzych - 25 Lis 2015, 22:23
Temat postu: [Ogólny] Chciał(a)bym się zapytać o...
DAFIT napisał/a:

Taki jak podałaś z malowaniem wyjdzie z 500-600 zł

Chyba w ASO... :9:

viosna - 26 Lis 2015, 15:13
Temat postu: [Ogólny] Chciał(a)bym się zapytać o...
Potrzebuje frozen white . Te pod malowanie doczytałam na jakims forum, że rózne rzezcy się dzieją np. na słońcu. Odpryskują, łuszczą się, wyginają :( No więc chyba zostane przy wytrwałości i poczekam na oryginalny.
DAFIT - 26 Lis 2015, 17:53
Temat postu: [Ogólny] Chciał(a)bym się zapytać o...
Parzych napisał/a:
DAFIT napisał/a:

Taki jak podałaś z malowaniem wyjdzie z 500-600 zł

Chyba w ASO... :9:



Raczej nie, 215 zł spoiler z wysyłka i nie wiem jak tam w Wawie ale w moim mieście trzeba zapłacić około 400 zł za malowanie od jednego elementu, no chyba że sam pomalujesz sprayem :)

Parzych - 26 Lis 2015, 20:02
Temat postu: [Ogólny] Chciał(a)bym się zapytać o...
DAFIT napisał/a:
nie wiem jak tam w Wawie ale w moim mieście trzeba zapłacić około 400 zł za malowanie od jednego elementu

Nie wiem z jakiego miasta jesteś, ale 400zł za lakierowanie elementu, to tylko ASO może krzyknąć... W Wawie (poza ASO) liczą ok 100-200zł, wystarczy poszukać i popytać... :ok:

DAFIT - 26 Lis 2015, 20:09
Temat postu: [Ogólny] Chciał(a)bym się zapytać o...
Jestem z Rzeszowa i niestety u nas właśnie liczą między 300 z 400 zł i nie mówię tu o ASO tylko o zwykłych warsztatach blacharskich, oczywiście w miarę uczciwych. To tylko pozazdrościć cen w Wawie za malowanie

pozdrawiam
DAFIT

'bijacz - 31 Sty 2016, 23:43
Temat postu: [Ogólny] Chciał(a)bym się zapytać o...
Mam pytanie czy mocowania zderzaków przednich są takie same w wersji przed fl jak i tej po fl?
Parzych - 1 Lut 2016, 00:20
Temat postu: [Ogólny] Chciał(a)bym się zapytać o...
'bijacz napisał/a:
czy mocowania zderzaków przednich są takie same w wersji przed fl jak i tej po fl?

Raczej nie inaczej, skoro S/ST były przed i po lifcie... :ok:

'bijacz - 1 Lut 2016, 09:32
Temat postu: [Ogólny] Chciał(a)bym się zapytać o...
Dobra, następne pytanie. Bo mam białą strzale czy robić jej czarny dach? Jak tak to okleic folia czy malować. Drugie pytanie jaki kolor i rozmiar felg. Jaki kolor zacisków najlepiej. I ogólne pytanie czy wiecie gdzie znajdę kolorowe emblematy Forda?
Puff - 1 Lut 2016, 12:32
Temat postu: [Ogólny] Chciał(a)bym się zapytać o...
Rób tak, żeby było dobrze. To nie forum VW, że jak nie zrobisz gleby -120, nie dasz BBS-ów i całości nie doprawisz dokładkami tak, żeby liście na drodze klinowały się pod zderzakiem, to zostaniesz wyklęty i obsmarowany z każdej strony. Zrób tak, żeby Tobie się podobało i już. :)

A kolorowe znaczki dostaniesz na pewno w "jukeju". Zacząłbym szukanie od tamtejszego e-baya :)

'bijacz - 1 Lut 2016, 16:55
Temat postu: [Ogólny] Chciał(a)bym się zapytać o...
Okej, jak zrobię na pewno pochwałę się efektami mojej pracy. dzięki za odpowiedź
David1n - 2 Lut 2016, 07:17
Temat postu: [Ogólny] Chciał(a)bym się zapytać o...
najtańsze badziewia masz na aliexpress.com na ebayu jest drogo, a i tak wszystko ściągają z ali xD do tego przesyłka darmowa i czas oczekiwania +- 2 tyg.
jak chcesz robić czarny dach to folia. Żadne malowanie. Znudzi Ci się to ściągniesz. Później do sprzedania nie ma problemu, bo w polskim przekonaniu oklejony dach tzn coś było nie tak xD

Puff - 2 Lut 2016, 10:39
Temat postu: [Ogólny] Chciał(a)bym się zapytać o...
David1n napisał/a:
najtańsze badziewia masz na aliexpress.com na ebayu jest drogo, a i tak wszystko ściągają z ali xD do tego przesyłka darmowa i czas oczekiwania +- 2 tyg.

Swego czasu był tutaj link do strony, gdzie ktoś przerabiał oryginalne znaczki. Ręczna robota. Nie wszystko to badziewie. ;)

'bijacz - 3 Lut 2016, 10:24
Temat postu: [Ogólny] Chciał(a)bym się zapytać o...
Puff napisał/a:
David1n napisał/a:
najtańsze badziewia masz na aliexpress.com na ebayu jest drogo, a i tak wszystko ściągają z ali xD do tego przesyłka darmowa i czas oczekiwania +- 2 tyg.

Swego czasu był tutaj link do strony, gdzie ktoś przerabiał oryginalne znaczki. Ręczna robota. Nie wszystko to badziewie. ;)


O to chodzi że nie mam przedniego znaczka, a kupować i oddawać komuś do przeróbki się nie kalkuluje.

Puff - 3 Lut 2016, 19:42
Temat postu: [Ogólny] Chciał(a)bym się zapytać o...
'bijacz napisał/a:
O to chodzi że nie mam przedniego znaczka, a kupować i oddawać komuś do przeróbki się nie kalkuluje.

Nie przerabiali tam czyichś, tylko seryjne.

'bijacz - 10 Lut 2016, 21:41
Temat postu: [Ogólny] Chciał(a)bym się zapytać o...
Zegary od fl'a podejda do wersji przed fl? Jak tak to jakie modyfikacje trzeba dokonać
Parzych - 10 Lut 2016, 23:42
Temat postu: [Ogólny] Chciał(a)bym się zapytać o...
'bijacz napisał/a:
Zegary od fl'a podejda do wersji przed fl? Jak tak to jakie modyfikacje trzeba dokonać

Podejdą, ale jak na moje, to dopiero po wymianie deski na FL... :ok:

'bijacz - 11 Lut 2016, 09:40
Temat postu: [Ogólny] Chciał(a)bym się zapytać o...
No to czeka mnie sporo roboty xd
Ela - 6 Lip 2016, 16:36
Temat postu: [Ogólny] Chciał(a)bym się zapytać o...
Panowie, mam MK7 - czy ktoś z Was ma w niej felgi 17'? obecnie jeżdżę na 16 i oponach 195/45 . Muszę kupić nowe - czy zostać lepiej przy takim profilu?
Infra - 6 Lip 2016, 18:16
Temat postu: [Ogólny] Chciał(a)bym się zapytać o...
Sam poluję na 17tki :) Spokojnie wejdą > ET oryginalne to 49. Można zejść do 42-40 (dzięki MisiekT za pomoc w tym temacie).
Puff - 6 Lip 2016, 18:49
Temat postu: [Ogólny] Chciał(a)bym się zapytać o...
W kontekście obwodu, musiałabyś dorwać 195/40 przy R17, żeby nie fałszować wskazań prędkościomierza. Ewentualnie 205/40.
Pojawia się tylko pytanie czemu masz teraz 195 - przy mocy niecałe 100 koni, ten lać już jest trochę szeroki, a zmiana na ew. 205 (nie każdy producent robi opony 195 na profilu 40) jeszcze bardziej zmuli to auto...

bis24 - 6 Lip 2016, 18:50
Temat postu: [Ogólny] Chciał(a)bym się zapytać o...
Infra napisał/a:
ET oryginalne to 49

A nie 47,5

Rado.opp - 30 Sie 2016, 16:49
Temat postu: [Ogólny] Chciał(a)bym się zapytać o...
Witam was, interesuje mnie pewna rzecz czy w fiescie mk6 po liftowej (lub przed) oferowany był podłokietnik przedni?
slawomirro - 31 Sie 2016, 13:48
Temat postu: [Ogólny] Chciał(a)bym się zapytać o...
Rado.opp napisał/a:
Witam was, interesuje mnie pewna rzecz czy w fiescie mk6 po liftowej (lub przed) oferowany był podłokietnik przedni?


Był, taki niewielki, mocowany do oparcia fotela.

Rado.opp - 31 Sie 2016, 17:07
Temat postu: [Ogólny] Chciał(a)bym się zapytać o...
Czyli nieosiągalny raczej :/
RapStyle - 1 Wrz 2016, 09:24
Temat postu: [Ogólny] Chciał(a)bym się zapytać o...
To jak już jesteśmy w temacie podłokietników. Czy w Mk7 występował podłokietnik dla kierowcy?
Mirek01 - 6 Wrz 2016, 18:03
Temat postu: [Ogólny] Chciał(a)bym się zapytać o...
Tak , połączony z tunelem środkowym.

Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka

spiochu - 8 Wrz 2016, 07:28
Temat postu: [Ogólny] Chciał(a)bym się zapytać o...
Kupiłem sobie u skośnookich za zabójczą cenę 40$ i może być choć wiadomo, że to chińszczyzna... Mógłby być tylko ciut wyższy...

Wysłane z telefonu


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group