Forum FiestaKlubPolska -

LPG - [MK4] Szarpanie na gazie brak mocy (sekwencja)

--koluch-- - 27 Paź 2012, 12:59
Temat postu: [MK4] Szarpanie na gazie brak mocy (sekwencja)
Witam mam problem z moją fieścinką. założyłem lpg sekwencja w kwietniu i od tego czasu same problemy. szarpie, dławi sie podczas jazdy brak mocy nie daje rady wyprzedzac. podczas wyprzedzania musze przełączać na benzyne. co może być przyczyną tych objawów?
dżolero - 28 Paź 2012, 13:41

odpowiednia regulacja. układ zapłonowy. skoro kwiecień a masz 2 lata gwarancji to jedzie to gaziarza niech poprawia robote
Wisni@ - 28 Paź 2012, 19:56

cewka -> Przewody -> Świece
--koluch-- - 29 Paź 2012, 16:18

u gaziaza byłem wiele razy czepia sie silnika a nie gazu.. mów ze uszczelka pod głowicą do wymiany.. stwierdził to po jednej minucie patrzenia na silnik hehe
henio82 - 7 Lis 2013, 18:14

U mnie miałem z tym problem to okazało się że miałem wode w komorze świec, były przebicia na gazie, podobno ma inną przewodność eletryczną, bo na bezynie było ok. Ostatecznie wymieniłem też uszczelke pod pokrywą bo olej chlapał a ta oryginalna była gów....warta. Chociaż dalej mnie martwi ta woda, mechanik mówił, że to może być woda z broków które masz w głowicy, może cos w tym być bo od czasu do czasu dolewam wody do układu chłodzenia. Narazie obserwacja. A ten Twój mechanik ciekawą ma diagnozę, jak na gazie nie jedzie a na bezynie jedzie to uszczelka pod głowicą. Powiedział co wiedział.
stanley1784 - 9 Lis 2013, 17:50

świece , przewody , filterki od gazu .(filtr fazy lotnej i ten co jest w parowniku jesli przejechales autem wiecej niz 15 tys to wlasnie czas na zmiane filterkow ) :yes:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group