Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka - [MK6] Bezpiecznik regulacji wysokości świateł

Carolka - 25 Lis 2012, 13:51
Temat postu: [MK6] Bezpiecznik regulacji wysokości świateł
Witam

Czy posiadam fieste mk5 2003 rocznik 1,4 diesel nie dziala mi regulacja wysokosci swiatel, czy ktos moze mi pomoc czy jest jakis bezpiecznik odpowiadajacy za ta regulacje? moze jakis silniczek nie dziala czy cus? i gdzie mam tego szukac w aucie :P
pozdrawiam

Puff - 26 Lis 2012, 12:23

Popraw temat, bo jeśli masz 2003 rocznik, to to jest mk6, a nie mk5 :)
JoeMix - 26 Lis 2012, 12:30

I zasilanie regulacji świateł jest brane ze świateł - czyli działa jak włączysz mijania (bo na pozycji chyba nie) więc nie ma osobnego bezpiecznika,,, i pytanie czy regulacja działa i przestała, czy nie działała od zakupu auta?
Carolka - 26 Lis 2012, 20:07

poprawilam :P
a co do regulacji to wlasnie nie dziala od zakupu auta i srednio wiem co z tym zrobic zeby sprawdzic :P

JoeMix - 27 Lis 2012, 07:36

Były przypadki że regulacja się psuła i silniczek w lampie (do którego nie ma dostępu) pracował non stop - wtedy najszybsza i najskuteczniejsza "naprawa" to wyłączenie tego,,, nie przychodzi mi do głowy żaden pomysł jak to prosto sprawdzić czemu jest martwe,,,
Puff - 27 Lis 2012, 11:38

Generalnie można zmierzyć rezystancję takowego silniczka, ale ja dojścia do kostek i silniczków z mk7 nie posiadam. Wartości z mk5 podałem kiedyś na forum :)
Carolka - 28 Lis 2012, 08:36

jak w innych tematach- nie ma latwego sposobu na dostanie sie do silniczkow od lamp, istnieje tam cos takiego jak reczne ustawienie wysokosci swiatel ale ciezko ustawic na tej samej wysokosci swiatla w warunkach domowych bleh
JoeMix - 28 Lis 2012, 09:36

Carolka napisał/a:
ale ciezko ustawic na tej samej wysokosci swiatla w warunkach domowych bleh
No s takim czymś się jedzie na stacje diagnostyczną, chyba że ktoś ma sprzęt w domu,,,

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group