Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka - [MK6] Fiesta 1,6 16V benzyna eac fail

Reggie - 28 Lip 2013, 17:59
Temat postu: [MK6] Fiesta 1,6 16V benzyna eac fail
Witam, szukałem i czytałem o błędzie eac fail ale niestety nie znalazłem odpowiedzi na moją przypadłość. A mianowicie, dziś pojechałem się zatankować, dojechać na stację dojechałem ale już nie odjechałem. cóż dopchałem auto na parking i dzwonie żeby ktoś po mnie przyjechał... na początku pomyślałem akumulator, podpieliśmy kable i odpalił od strzała, gdy dojechałem pod dom, zgasiłem auto i ponownie chciałem odpalić, auto próbowało próbowało i nie odpaliło po czym pojawił się błąd eac fail ... i teraz mam pytanie, bo nie jest zima i -30 tylko + 30, czy to wina słabego napięcia i akumulator aut, czy inny problem nie wiem jak to sie przejawia w benzynie? miał ktoś coś podobnego? dzięki za odpowiedź.
Reggie - 28 Lip 2013, 21:29

Benzyna to benzyna przepraszam ale telefon jest telefonem i nieraz jak się go niekontroluje robi różne rzeczy wracając do tematu auto odpalilem bez problemu jak trochę odstło więc akumulator chyba nie ma nic wspólnego z tym błędem... Niewiem czy może mieć to związek ale zauważyłem niski poziom płynu do chłodnicy co jest dla mnie dziwne bo niedawno sprawdzalem i było ok.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group