Forum FiestaKlubPolska -

Serwisy / Mechanicy / Sklepy - ASO Katowice - Multexim (szukam opinii)

LefQ - 14 Lis 2013, 09:15
Temat postu: ASO Katowice - Multexim (szukam opinii)
Macie jakieś doświadczenia z ASO Multexim przy al. Roździeńskiego? Można tam FoFcię zawieźć na przegląd gwarancyjny lub jakieś naprawy, czy lepiej w inne miejsce?
Parzych - 14 Lis 2013, 21:53

LefQ, jeszcze nie odebrałeś Fiesty, a już szukasz miejsca na naprawy gwarancyjne :?: Gratuluję podejścia... :9:
My Fiestę kupiliśmy w najbliższym salonie Forda i tam jeździłem na przeglądy i naprawy...

LefQ - 14 Lis 2013, 22:35

@Parzych Zbieram wszelkie możliwe informacje. Podejście? Mam takie, że jak już kiedyś nastąpi taka potrzeba, to wolę oddać auto w polecone ręce ;-)

W okolicy mam 4 salony, a kupiłem tam, gdzie wynegocjowałem najlepszą cenę. Nie znaczy to jednak, że tam też będę jeździł na przeglądy :-) Usłyszałem już kilka opinii o serwisie w Multeximie. Nie wszystkie były dobre, ale każda z drugiej lub trzeciej ręki. Stąd też pytanie, czy ktoś miał jakieś doświadczenia z nimi.

redcat74 - 19 Lut 2014, 13:18

Czy jest tu ktoś kto korzysta z ASO Multexim Katowice? Chcę się umówić na 1-szy przegląd i nie wiem czy wybrać ich serwis. Jak zmieniałem opony na zimówki jakiś gość nie mógł z nimi dojśc do ładu - chodziło o porysowanie lakieru: facet twierdził, że to ich wina, oni że klienta. Co tu o nich myśleć?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group