Forum FiestaKlubPolska -

Konkurs Ford Polska - 7 Wspaniałych 2014 - Etap w Poznaniu - potrzebna wasza pomoc

van - 17 Mar 2014, 22:37
Temat postu: Etap w Poznaniu - potrzebna wasza pomoc
Będziemy mieli przyjemność uczestniczyć po raz drugi w konkursie forda. Ale bez waszej pomocy może nie przynieść ona oczekiwanych efektów.
W skrócie napiszę zasady konkursu:
-uczestniczy w konkursie 7 klubów
-zwiedzający głosują na danych reprezentantów klubu(auta)
-zebrana liczba głosów przekłada się na zajęte miejsce. Pierwsze trzy miejsca to nagrody pieniężne 20, 15, 10tyś zł. dla klubu.

Dlatego prośba o waszą pomoc.

Jeśli ktoś ma jakieś pomysły czym moglibyśmy poza samą prezentacją samochodu zabłysnąć by zdobyć jak najwięcej głosów niech podsuwa swoje pomysły.

Kto zechce uczestniczyć w tych targach i swoją osobą pomóc ?


Główne informacje:
Targi i sam konkurs odbywa się w dniach 27-30 MARCA
Czwartek to dzień prasowy dla mediów, flot itp. itd.
Piątek to dzień otwarty głównie dla różnych szkół, wycieczek
Sobota to już największy dzień zwiedzania i jest najważniejszym dniem zbierania głosów
Niedziela rozdanie nagród, podziękowania i rozjazd

Aby dotrzeć na targi wystarczy wsiąść w pociąg do Poznania i wysiąść na dworcu głównym, hale Expo w których są targi są pod samym dworcem. Wydaje się to najszybszy i najlepszy dojazd.

Aby wejść na targi potrzebna jest wejściówka, możliwe że jakimiś będziemy dysponować ale na tę chwilę należy liczyć się z kupnem jej na miejscu.

Parzych - 17 Mar 2014, 22:49

Przyjadę pociągiem w sobotę ok 8:30, wejściówka by się przydała... :ok:
MisiekT - 17 Mar 2014, 23:45

fajne hostessy możliwie skapo ubrane woskujace Twoja fieste i mamy 1-sze miejsce

PS. jak masz jeszcze ten stolik z silnika to zabierz

van - 18 Mar 2014, 00:14

Stolik jest z silnika V6, nawet dla laika nie będzie pasował do fiesty ;) to waży też z ok 60-70kg. Należy też pamiętać, że wokół auta mamy nie za wiele miejsca do popisów.

Opłacone cycki w tym roku nie biorą udziału. Bardziej liczy się pomoc fieściarzy.

Parzych - 18 Mar 2014, 00:38

van napisał/a:
Opłacone cycki w tym roku nie biorą udziału. Bardziej liczy się pomoc fieściarzy.
W sumie to mogę pokazać cycki... ZA DARMO... :devil:
hanysek - 18 Mar 2014, 15:58

pogodom z szefowa moze mi dadza czwortek abo piatek wolny to bych zugiem podjechol :ok: ale nie obiecuja :rotfl:
mmbu - 18 Mar 2014, 17:10

van napisał/a:
Jeśli ktoś ma jakieś pomysły czym moglibyśmy poza samą prezentacją samochodu zabłysnąć by zdobyć jak najwięcej głosów niech podsuwa swoje pomysły.


Ja tam mam kilka różnych modeli fordów, z czego dwa modele mają reprezentanta w konkursie, ale wszelkie nawet głupie propozycje, najlepiej do vana na PW. Często te głupie okazują się najlepsze:-P

Edit: Tak jeszcze pomyślałem , że jak ktoś chce pokazywać gołe męskie cycki(szczególnie Parzych) to darujcie sobie takie PW dla vana. Jeszcze mu psychika siądzie i się chłopak zamknie w sobie.

Parzych - 18 Mar 2014, 17:32

mmbu napisał/a:
Ja tam mam kilka różnych modeli fordów
Kurna, mam Fiestę, tyle że MK6, żółtą i w pięciu furtkach... ;-))
mmbu - 18 Mar 2014, 17:51

Parzych napisał/a:
mmbu napisał/a:
Ja tam mam kilka różnych modeli fordów
Kurna, mam Fiestę, tyle że MK6, żółtą i w pięciu furtkach... ;-))


yyyy

Moje:
Mondeo
Fiesta x 2
Transit


Pod opieką:
Transit Camper
Focus
Scorpio x3 od 2,0 do 2,9

O H Ci chodzi?

Intencją mojego poprzedniego posta było to, że inni czytają. A cycki, to masz. To już nie jest klata:-D

Freeman - 18 Mar 2014, 19:00

Nie piszemy tutaj o naszych planowanych działaniach.
trzeci - 18 Mar 2014, 19:28

hanysek napisał/a:
pogodom z szefowa moze mi dadza czwortek abo piatek wolny to bych zugiem podjechol :ok: ale nie obiecuja :rotfl:

Postaraj się chopie bo w Tobie jest moc :ok:
Masz pytanie na FB ;)
Pozdro ...

FiFa - 18 Mar 2014, 19:41

o której trzeba by byc na tych targach?? Bo moze uda mi sie zebrac mała ekipe na wycieczke do Poznania! :P
van - 18 Mar 2014, 22:01

bramy są otwarte w piątek i sobotę dla zwiedzających chyba od 10-tej albo i 9-tej
maciek127 - 19 Mar 2014, 21:39

na 90% będę na Targach :) myślę że +4 głosy z Lublina będą ;)
hanysek - 19 Mar 2014, 22:15

van mom takie pytanie :rotfl: co bys pedziol jakby mi sie udalo przyjechac jakbych wydubol jakiego arbuza z fiesta i postawilbys go kolo smerfetki?? :rotfl: :ok:
Freeman - 19 Mar 2014, 22:19

hanysek, nie pytaj tylko rób.
van - 19 Mar 2014, 22:24

dłubaj ......gdzieś się go postawi :-)
Parzych - 20 Mar 2014, 01:14

hanysek napisał/a:
jakby mi sie udalo przyjechac jakbych wydubol jakiego arbuza z fiesta
Tylko kurna MK1... :ok:
Panczyk - 30 Mar 2014, 22:08

Gratulacje za zajęcie 2 miejsca :rotfl:

A tu tak fotka z odbioru nagrody.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group