Forum FiestaKlubPolska -

Elektryka ogólna - Problem z immobiliser pomożcie

dawidzabaka - 29 Lis 2017, 17:52
Temat postu: Problem z immobiliser pomożcie
Witam juz nie mam siły do tego samochodu problem polega z immobiliser napewno, bo raz jest okey a raz ze wgl nie odpala.Mialem ostatnio taką sytuacje ze nei chciala mi odpali caly czas mrugala dioda,zostawilem ja na noc na drugi dzien jakby nigdy nic odpalila bez problemu wczoraj wychodzac z pracy znowu pojawil sie ten problem ze ani rusz. Wyciagnalem akumulator zabralem do domu podladowalem i dzisiaj odpalila ale po przejechaniu sie i zostawieniu jej na polg godziny znowu nie pali,świeci cały czas dioda od immobilisera. MAcie jakies pomysly jak to samemu naprawic
Puff - 30 Lis 2017, 13:13

Może klęka pętla immo, może coś jest z pestką, może na aku jest za niskie napięcie, bo masz problemy z ładowaniem... można strzelać.
Podepnij zwykły interfejs typu ELM327 v1.5 - są dostępne za grosze nawet na Allegro i sprawdź przez Forscan jakie masz kody błędów - to może bardzo dużo pomóc.
Poza tym - masz jakieś instrumenty do pomiarów, typu standardowy multimetr czy nic?

dawidzabaka - 30 Lis 2017, 17:12

Nie mam nic takze jutro wybiore sie na kompa. Raczej akumulator nic nie ma do tego bo jakies pol godziny temu odpalila ale już nigdzie sie nie ruszałem.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group