Forum FiestaKlubPolska -

Kupię - [MK3] Kupię podłużnice, uszczelkę tylnej szyby do xr2i

Mariox003 - 30 Kwi 2021, 13:59
Temat postu: [MK3] Kupię podłużnice, uszczelkę tylnej szyby do xr2i
Jak w temacie. Kupię do fiesty mk3
uszczelkę tylnej szyby w jak najlepszym stanie
Podłużnicę przednią lewą, tam gdzie mocowane jest mocowanie wahacza
Nr. OEM Ford 6745500 lub 6633313. Chyba że ma ktoś jakieś dojścia gdzieś?
Zdjęcie dla wizualizacji

luk-90 - 30 Kwi 2021, 19:57

Jest to jedno z newralgicznych miejsc mk3 niestety. znalezienie tego będzie trudne, sam kiedyś szukałem i się nie udało, zrobiłem z blachy 1,5mm ten element, trzeba mieć do tego trochę fantazji i zaplecze.
U mnie najpierw zjadło najpierw od strony pasażera, w tym samym czasie druga była na prawdę spoko, po dwóch latach wyżarło ją też. Ten element jest już beznadziejnie zrobiony/zabezpieczony z fabryki, bo tam w środku spotykają się chyba 3 blachy z tego co pamiętam. Niestety jest jeszcze kilka takich miejsc ;-( Jak już tam ogarniasz to obejrzyj drugą stronę, jak z zewn wydaje się ok to skołuj kamerkę inspekcyjną i zajrzyj do środka od strony kabiny wyjmując z podlogi zaślepke plastikową to da ci wiedzę jak z drugiej strony jest w środku

Mariox003 - 30 Kwi 2021, 21:51

Dzięki za radę. Kamerkę inspekcyjną mam to zajrzę. Dzwoniłem do ASO to mi powiedzieli że ten element został wykreślony z listy części zamiennych, I nie jest dostępny, na rynku gdzieś może będzie albo w UK.
FIESTA Moondust - 1 Maj 2021, 00:36

W Polskich realiach to zapomnij o takich elementach nowych. Jak już to szukać w Niemczech albo GB. Alternatywa to znalezienie dobrej karoserii na dawcę. Ale to też nie jest łatwe zadanie. Sam wiem coś o tym bo jestem na etapie renowacji od podstaw jednej Fiesty. Mnie uratowały wycinki zdrowych fragmentów z Fiesty przywiezionej z Niemiec.
Mafios - 12 Cze 2021, 23:34

Uszczelke szyby mam
Mariox003 - 13 Cze 2021, 11:50

Mafios, ile i w jakim stanie?
Mafios - 26 Cze 2021, 21:15

Mam z 10 szt cos ladnego bedzie

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group