Forum FiestaKlubPolska -

Car Audio i CB - [MK5] Wi±zka tylnych g³o¶ników

Foka14 - 27 Cze 2021, 21:15
Temat postu: [MK5] Wi±zka tylnych g³o¶ników
Cze¶æ wszystkim, ostatnio natchnê³o mnie aby do³o¿yæ sobie g³o¶niki 13 w oryginalne miejsca w mojej Fie¶cinie. Wyj±³em radio (wymieni³em starego kaseciaka 3000 Tarffic na 6000 CD z RDS-em) i wmojej kostce wsystkie kable s± wyprowadzone (wsystkie "sloty" zajête). Czy wystarczy ze teraz kupiê odpowiednie g³o¶niki i pod³±cze pod wi±zkê i bêdzie "gra i tr±bi zespó³ Kombii"?. Jezcze jedno pytanie, mianowicie gdzie mam szukaæ wi±zki tylnych g³o¶ników? W progach?
Pozdrawiam :)

modell1 - 4 Lip 2021, 00:34

By³y wersjê bez niestety.
Naj³atwiej poprowadziæ nowe kable.
A je¶li chcesz fabryczn± to mam gdzie¶ :2xf:

kuba87 - 4 Lip 2021, 07:23

Kable s± schowane pod kanap± pewnie, paniêtaj o wymianie radia na takie które ma funkcjê fader. Fabryczne kable s± dobre o ile nikt ich wcze¶niej nie dotyka³
Darekptr - 7 Lip 2021, 13:55

kuba87 napisa³/a:
Kable s± schowane pod kanap± pewnie, paniêtaj o wymianie radia na takie które ma funkcjê fader. Fabryczne kable s± dobre o ile nikt ich wcze¶niej nie dotyka³


Teoretycznie nie musi. Kombinowa³em kiedy¶ przy Fie¶cie Mk5 z radiem 4500RDS na kasety je¶li dobrze pamiêtam. Radio wcze¶niej gra³o w Focusie Mk1, wiêc cztery g³o¶niki jak najbardziej mia³o. Kiedy pod³±czy³em je do Fiesty nie da³o siê ju¿ ustawiæ fadera, by³ tylko balans.

Foka14 - 7 Lip 2021, 19:23

Radio jest wersji 6000 CD i ma fader. Kostka ca³a zape³niona, nie mogê znale¼æ przewodów przy tylnej kanapie, id± prosto do ¶wiate³.
modell1 - 17 Lip 2021, 22:14

Darekptr napisa³/a:
kuba87 napisa³/a:
Kable s± schowane pod kanap± pewnie, paniêtaj o wymianie radia na takie które ma funkcjê fader. Fabryczne kable s± dobre o ile nikt ich wcze¶niej nie dotyka³


Teoretycznie nie musi. Kombinowa³em kiedy¶ przy Fie¶cie Mk5 z radiem 4500RDS na kasety je¶li dobrze pamiêtam. Radio wcze¶niej gra³o w Focusie Mk1, wiêc cztery g³o¶niki jak najbardziej mia³o. Kiedy pod³±czy³em je do Fiesty nie da³o siê ju¿ ustawiæ fadera, by³ tylko balans.


Czyli brak g³o¶ników ty³ radio wychwyci³o i tyle jak wy¿ej pisa³em :jupi:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group