Forum FiestaKlubPolska -

Sprzedam - [MK3] Sprzedane

Ignacy - 15 Paź 2021, 16:28
Temat postu: [MK3] Sprzedane
sprzedane
Diuned - 21 Paź 2021, 22:24

Za szybko się poddajesz... Tak się kończy kiedy nie ma się wiedzy i doświadczenia oraz przede wszystkim miejsca na takie naprawy. Trzeba być mega zawodowcem aby np. wymienić sprzęgło w rowie...

Nie panikuj, tylko znajdź jakiś mały warsztat mechaniczny, może znajdziesz jakiegoś starszego Pana, który naprawi Ci to za grosze.

Mówiłem Ci ze to wina elektryki, kable są stare i pływa rezystancja na kablach, albo w ogóle brakuje styku.

Silnik jak i buda są super, wywalisz super samochód na złom z powodu jednego czy dwóch zwykłych kabli.

Myślisz ze za 2, 3, 5 tyś kupisz coś lepszego? Wszystkie stare samochody, to graty.. Jest jeszcze gorzej, bo mają zajechane na maksa silniki, a silnik w tym samochodzie powinien być w bardzo dobrym stanie... Poproś kogoś o pomoc...

Czy tutaj na forum nie ma nikogo w okolicy Warszawy, kto mógłby podjechać do tego młodego człowieka i mu coś pomóc?


Moi znajomi i rodzinna mają inne samochody, takie jak audi, opel astra, mazda, renault myślisz ze te auta się nie psują?

Moja mama co 3 miesiące wydaje 1000 zł na astrę, która miała być w super stanie z małym przebiegiem, ostatnio wymiana chłodnicy i czegoś tam...

Samochody kosztują i nic na to nie poradzisz... Ile do tej pory dałeś zarobić mechanikowi? Uwierz mi ze jeżeli nie jesteś wstanie sobie poradzić z tak prostym samochodem jak fiesta, to tym bardziej nie dasz sobie rady z żadnym nowocześniejszym... Bo wszystko jest obudowane i trzeba wykręcić pół auta, aby wymienić żarówkę.

Próbowałeś w ogóle podłączyć pompę paliwa z zewnętrznego źródła zasilania, tak aby odpalić samochód i podjechać do mechanika?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group