Forum FiestaKlubPolska -

Tuning mechaniczny - [MK7) wymiana wiązki w kabinie

kporabik - 30 Sty 2022, 15:00
Temat postu: [MK7) wymiana wiązki w kabinie
Witam. Zastanawiam się nad wymianą kompletnej wiązki w kabinie przedliftowej.
Interesuje mnie wiązka z pełnej wersji wyposażeniowej ze wszystkimi konektorami jako baza do dalszych modyfikacji. Problem jest taki że nie wiem dokładnie jakiej wiązki szukać. Chodzi mi dokładnie o oznaczenie. Na allegro jest tego pełno a nigdzie nie ma informacji z jakich wersji owe wiązki pochodzą.

lehu8 - 20 Mar 2022, 17:57

Właśnie, trochę problem. Ja też miałem golasa, zmieniłem radio na to z większym wyświetlaczem, działa bez problemu, dołożyłem bluetooth jest osobna wiązka więc spoko do tego lampka z mikrofonem, (plus programowanie).
Lusterko fotochrom, wymiana mocowania na szybie i dołożenie wiązki, wiązka ma od razu kostkę do podpięcia sensora deszczu, jeszcze nie zrobiłem ale mam w planie i oczywiście obudowa uchwytu lusterka, kupiłem w ASO.
Tempomat też zrobiony, kwestia tylko dwóch przewodów z zegarów do zespolonego (czasem są), plus programowanie.
Podświetlenie na nogi też zrobiłem wiązkę, kupiłem oprawki i żarówki led i jest git.
Oświetlenie nastrojowe nad schowkiem zrobione, dwa przewody z konsoli środkowej do pociągnięcia, najtrudniej jest kupić tą listwę, praktycznie nie do dostania, dwa lata szukałem na allegro...
Wszystko stosunkowo proste jeżeli lubisz coś podłubać 🙂


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group