Fiesta Klub Polska

Forum FiestaKlubPolska - Strona Główna » Tagi » butla
Tematy oznaczone jako butla
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

jak sprawdzic poziom gazu


witam w moim autku gaz jest w kole zapasowym i nie wiem jak sprawdzać ile mi go jeszcze zostało. Kiedyś się położyłem i oglądałem to miejsce ale nigdzie nie ma żadnego licznika stanu itp..
14953 14

[MK3] Tankowanie gazu


moje pyutanie ejst odnosnie tankowania. Czy podczas tankowania gazu nie ma automatycznego odiciecia tak jak podczas tankowania benzyny gdy juz zbiornik ejst pelny?;> mam instalacje od niedawna...tankwoalem dopiero 3 razy i 2 razy koles patrzyl na jakis wskaznik i wylaczal sam a raz nie wiem czy zagapil sie ale cos jakby mi butla zaczela strzelac i wtedy podbiegl i szybko wylaczyl...czy cos sie wtedy stalo?;>
11827 12

[MK3] butla w koło- wymiary


Witam!
mam pytanko- może mi ktoś napisać wymiary butli w koło? zamierzam kupic i nie wiem jakie są wymiary. oczywiście butla zewnętrzna w koło pod bagażnikiem
dzięki za odp
7666 10

[MK3] butla LPG w koło- zakup- gdzie używaną dostanę?


Witam!
ciężko jest kupić samą butlę w koło LPG z uwagi na to że jest na zewnątrz. Ogólnie nową bez problemu ale gdzie mogę znaleźć używkę?
dzięki za odp.
pzdr
Łukasz
6625 8

[MK3] Manometr na butli przestał działać


Witam. Mam na butli wskaznik (manometr). Od pewnego czasu co były mrozy przestał działać, nawet po zatankowaniu do pełna stoi na "0". Co mogło strzelić w nim i jak to naprawić?
6319 6

[MK3] Powolne tankowanie gazu


Witam :)
Ostatnio podjechałem na stację, żeby jak zwykle zatankować do pełna. Gość podłaczył wąż, uruchomił maszynę :-P i....baaaardzo powoli ten gaz mi wchodził, gdy dobiło do końca to nie było tego charakterystycznego "syku" tylko jakieś głośne dźwięki/zgrzyty/trzaski w tym dystrybutorze, niby do końca dobiło, ale widziałem jak jeszcze troszkę minimalnie szło do przodu, Pan jednak wylaczyl i stwierdził, że mam walnięty zawór, że może jakaś rdza czy coś, bo w tym czasie to powinny się napełnić 3 zbiorniki... Myślę..., gość chyba się na tym zna i wie co gada, ale mówię upewnię się na forum. Może to od tego, że właśnie zawsze tankuje do pełna? Ktoś kiedyś mi mówił, żebym tak nie robił, bo jakaś membrana się szybko zużywa czy coś... Konieczna wizyta chyba u mechanika rozumiem? Pozdrawiam :piwkowanie:
4936 2


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.