Fiesta Klub Polska

Forum FiestaKlubPolska - Strona Główna » Tagi » halogeny
Tematy oznaczone jako halogeny
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

[MK6] Halogeny - montaż (MK6 fl)


Witam wszystkich,

od października br. jestem szczęśliwym posiadaczem Fiesty 1.4 TDCi z 2007 r. Porównując ją z innymi Fiestami toczącymi się w jakże zawrotnym tempie po naszych wspaniałych , równych , szerokich i bezpiecznych drogach zauważyłem , że prawie wszystkie mają halogeny - a moja nie :( Od kilku tygodni przymierzam się do zakupu i montażu ale nie do końca wiem jak się za to zabrać . Wiem tylko tyle że na Allegro zestawy do samodzielnego montażu można kupić od 50 do 120 zł za sztukę (od 65 zł. z żarówką) a całość (2xhalogen + żarówka + maskownica) za ok. 300 zł. Może najlepiej podjechać do serwisu i zlecić to komuś by samemu nie zepsuć ??? Bardzo proszę o informacje , w szczególności własne doświadczenia życiowe Forumowiczów związane z montażem ww. świateł .

Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi .

...
18667 25

[MK6] Halogeny - montaż


Witam szanownych forumowiczów. Posiadam Fiestkę z roku 2004 1.4 TDCI i chciałbym zamontować w niej halogeny ponieważ ona ich nie posiada czy może ktoś z kolegów miał okazję je montować i chciałby się podzielić ze mną informacją krok po kroku jak to się robi pozdrawiam :myśli:
8818 16

[MK3] Halogeny - montaż do fiestki C


Szanowni.

W związku z tym, że często jeżdżę, gdy warunki widoczności są kiepskie, wymyśliłem sobie montaż dodatkowego oświetlenia.

Chciałbym podpiąć takie oto halogeny do mojej Fiestki, która ma z przodu zwykły, wąski zderzak.

Pytania mam następujące:

1. Co poza tymi halogenami muszę kupić (jakiś ori włącznik?, przekaźnik?, itp)
2. Czy Fofina ma jakąś instalkę pod tego typu światła? Mam przy reflektorach 3 wtyki (w tym wiem, że złącze dniagnostyczne kompa). Nie wiem tylko jak do tego podejść i do czego podpiąć ten kabelek wystający z żarówki H3.
3. Jak uważacie - lepiej montować do zderzaka (obawiam się, że będą drgać i mocno wystawać do przodu, czego nie chcę), czy da się je przykręcić do tej blachy na dole?

Może ktoś z Was ma halogeny w takiej Fieście (nie chodzi mi o futurę ani ...
8176 8

[MK3] Oryginalna instalacja pod halogeny XR2i


witam
właśnie jestem w trakcie walki z oryginalną instalacją z xr do hallo

no dzięki koledze jackrzec wszystko podłączone tak jak w oryginale,świecą wszystkie 4 tak jak powinny

jeszcze raz dzięki za schemaciki
7648 9

[MK5] Dobór halogenów


Witam !!! jakiej firmy poza oryginałami najlepsze halogeny do fiesty mk5? depo? tyc?czy w ogóle nie warte uwagi?z góry dziękuję
7264 9

[MK6] halogeny przód


hej
jaka jest średnica halogenu w przednim zderzaku bo sie zastanawiam
czy dałoby się zamiast oryginalnych halogenów wstawić do jazdy dziennej takie coś do jazdy dziennej w oryginalną zaślepkę
7099 7


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.