Fiesta Klub Polska

Forum FiestaKlubPolska - Strona Główna » Tagi » mk7
Tematy oznaczone jako mk7
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

[MK7] Koło zapasowe i koła zimowe


Koledzy jako, że moja fiesta nie posiada koła zapasowego tylko zestaw naprawczy postanowiłem kupić takie koło. Znalazłem już nawet cały zestaw łącznie ze styropianem i wszystkimi gadżetami potrzebnymi do wymiany koła. Teraz auto stoi na alu 16. Moje pytanie jest następujące czy do stalowego zapasu muszę mieć inne śruby mocujące czy te od alusów podejdą?

No i jeszcze pytanie czy kolo zapasowe muszę mieć 16 cali czy np. 14 cali też może być?

Druga kwestia to koła zimowe. Chciałem dorwać jakieś używki (felga stalowa + opona) w dobrym stanie. Jednak do mk 7 ciężko jest cokolwiek trafić. Cz mógłbym kupić takie koła z fiesty mk 6 czy one będą pasować?
4669 2

Wymiana radia MK7


Hej! :czatownik: Mam pytanie czy da rade wymienić najprostszą wersje radia wraz z wyświetlaczem z roku 2010 na radio po lifcie z kolorowym wyświetlaczem nawigacją BT itp itd i jeżeli jest taka możliwość to z czym to jest związane np z wymianą przycisków na kierownicy itp. proszę o rade :twisted:
4267 0

[Lakiernictwo] Ford Fiesta MK7 rysa na drzwiach.


Witam. Jak myślicie, co mogę zrobić z taką rysą? Sorki za słabe zdjęcia, ale nie miałem jak zrobić lepiej. Rysa nie jest głęboka. Na zdjęciu za bardzo tego nie widać, ale nadkole jest mocno porysowane. Taki specyfik da rade?
http://www.ford-esklep.pl/pl_PL/p/Lakier-zaprawkowy-sztyft-szary-MAGNUM-GREY-Metalik-FORD/2274



4117 4

Radio SONY. Zawiesił się USB i tel


Witam panowie
Jak w temacie radio Sony (bogatsze)
Do dziś wszystko śmogało bez problemu
Niestety po pracy wsiadłem do samochodu, włączam radio i zong
Radio jak i CD działają normalnie niestety USB zawiesiło się na ostatniej piosence i nie reaguje na żadne akcje
Problem jest też z telefonem
Bluetooth wykrywa telefon, łączy się z nim ale nie ma dostępu do jego bazy danych ani nie reaguje na połączenia
Czyżby padł moduł zza schowka? :bezradny:
3232 2

[MK7] Przydławianie po przekroczeniu 2000rpm


Hej! :)

Od dwóch tygodni jestem posiadaczem nowej fiesty. Wszystko jest ok (chociaż również miałem kilka razy sceny ze wstecznym biegiem, ale nauczyłem się już wyczuć, kiedy wskakuje), natomiast jest pewna rzecz, która mnie niepokoi. Kiedy ruszam i auto przyspiesza, po zmianie na drugi bieg, auto przyspiesza dynamicznie do momentu, kiedy przekroczy 2000rpm, następnie lekko się dławi i powyżej 2300rpm znowu przyspiesza dynamicznie. Sytuacja ma miejsce tylko i wyłącznie na drugim biegu. Czy jest to kwestia dotarcia silnika, czy jakaś wada? Czy ktoś z Was spotkał się z czymś takim? Nie jest to uciążliwe ale mój idealizm nie pozwala mi zostawić tego pytania bez odpowiedzi. :)

Pzdr.
Costec
3037 1


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.