Fiesta Klub Polska

Forum FiestaKlubPolska - Strona Główna » Tagi » odpalanie
Tematy oznaczone jako odpalanie
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

[MK3] Problem z odpaleniem fiesty


SŁuchajcie mam problem z moją fieścinką (1,1 benzyna 93r.), mianowicie polega on na tym, że nie chce odpalić. Sprawa wygląda tak, że problem pojawil się 2 dni temu (w nocy ok. -20) rozrusznik kręci dosyć ladnie, akumulator sprawny, benzyna jest więc poprosilem kumpli o pchnięcie jej, niestety nic to nie dalo, najpierw zalapala na moment i później już nic, tylko czuć bylo intensywny zapach benzyny. Zauważylem, że obok świecy zaplonowej jest trochę mokro więc podejrzewam, że ją zalalo jednak nie mogę jej niczym wykręcić, skropilem wd-40 i może rano popuści. Myślicie, że problem tkwi w świecy mimo to, że nie odpalila na pych?
2473 3

[MK4] Problem ze światłami i odpalaniem


Witam, mam problem z moim fordem courierem fiestą 1998 r. 1.8D

Gdy przekręcam kluczyk wszystkie kontrolki świecą, ale są jakby wygaszone.
Czekam aż kontrolka świec zgaśnie całkiem i odpalam, odpala mocno i normalnie (a wygaszone kontrolki sugerują jakby aku był rozładowany...).
Po wciśnięciu hamulca silnik gaśnie...
Po dłuższym szperaniu odłączyłem tylne lampy i silnik już nie gaśnie, ale kontrolki nadal są wygaszone...
Drugi problem polega na tym że po przekręceniu kluczyka nie zawsze zapala się kontrolka świec, co za tym idzie samochodu nie da się odpalić... Po kilku próbach dopiero się zapala i kręci rozrusznik.
Jestem dopiero co po wymianie akumulatora, rozrusznika, włącznika zespolonego(na używany), alternatora, filtra paliwa, świec itd...

Proszę o szybką pomoc ;)
Pozdrawiam.
2176 1


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.