Fiesta Klub Polska

Forum FiestaKlubPolska - Strona Główna » Tagi » sprezyny
Tematy oznaczone jako sprezyny
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

[MK6] Wymiana sprężyn


Witam od 2 tygodni jestem posiadacze Fiesty mk6 07' , mam więc kilka pytań do właścicieli tego pojazdu. Poprzedni właściciel mojego auta wymienił sprężyny amortyzatorów na sportowe kolor czerwony, ale nie wiem jaka firma i o ile obniżają, jednak są one bardzo sztywne i jazda po nierównościach zwłaszcza teraz w zimę jest bardzo niekomfortowa.

1. Czy opłaca się je wymienić na orginalne używane lub nowe ?
2. Czy tak wymiana będzie skomplikowa (droga) ?

Auto jest na oponach 195/50R15, arotyzatory raczej orginalne.
22330 17

[MK6] Sprężyny obniżające.


Witam Jestem Posiadaczem Fiesty mk6 z 2002r 1.4 16V 80KM, Dokonałem ostatnio zakup 16 '' 196/45 felg Bardzo mi się podobają :) Ale chciałbym obnizyc troszke swoją Fieścinke na samych springach, seryjny amor max - 40 mm, Chodzi mi o to żeby auto poszło w dół ale zeby nie było taczką , wiadomo ze taka sprężyna bedzie twardsza :)

1.Jakie sprężyny polecacie ?? Jamex, Sparco

2.Czym różnią sie springi z fiesty ST od zwykłej ?? Mam okazje kupic takie doś tanio bo za 150zł cały komplet , Czy normalnie przypasują pod mój zawias? czy trzeba modzic cos z talerzykami ??

3, czy w po lifcie jest taki sam zawias ??

Pozdrawiam Wszystkich
15949 17

[MK6] Sprężyny fiesta 1.3


Witam

Czy te sprężyny https://inter-rally.pl/product-pol-20352-sprezyny-obnizajace-Eibach-Pro-Kit-Ford-Fiesta-VI-10-08.html nadadza się do fiesty 6 rok 2003 silnik 1.3,3d? Czy może maci jakieś inne?
3874 3

[MK4] Sprężyny jak rozróżnić


Witam.
Mam taki problem, pękła mi sprężyna i dziś jezdziłem po szrotach w celach poszukiwawczych lecz nie wiem jak stwierdzić czy te co mi pokazuje pan ,,Jan'' będą pasować. na moich sprężynach jest oznaczenie w 3 kolorach - niebieski, żółty czerwony, lecz w żadnym szrocie nie znalazłem sprężyn z takim oznaczeniem, jedne były bez oznaczeń a inne miały różne kolory oczywiście każde miały pasować do 1.8D ale ale oczywiście w razie czego o zwrocie niema mowy...
Stąd moje pytanie czy jest jakiś sposób na stwierdzenie czy będą pasowały ? czy szukać z takim samym oznaczeniem jak moje ?

I jeszcze jedno pytanie, czy będą pasować sprężyny z MK3 do MK4 ?
2179 0


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.