Fiesta Klub Polska

Forum FiestaKlubPolska - Strona Główna » Tagi » spryskiwacze
Tematy oznaczone jako spryskiwacze
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

[Inny] Ford Fusion - Padły wycieraczki oraz spryskiwacze


Witam

Moze na tym forum znajde pomoc :)

Wlaczenie spryskiwaczy powoduje przpalenie bezpiecznika, co oczywiscie konczy prace spryskiwacza i wycieraczek. Co ciekawe dzieje sie tak tylko przy wlaczonym silniku.Gdy silnik jest wylaczony, wszystko dziala dobrze.

( bylem w ASO 2 razy i nic nie znalezli ...)

Ford Fusion 2004 1.4 benzyna

ps. Przepraszam za brak polskich znakow, niestety nie mam, w tej chwili, mozliwosci ich wlaczenia.
4144 1

[MK6] Przerwany przewód do tylengo spryskiwacza


Jako że jest to mój pierwszy post na tym Forum, chciałbym na wstępie serdecznie przywitać i pozdrowić wszystkich aktywnych użytkowników.

A teraz przejdę do sedna. Jakiś czas po zakupie mojej Fiesty (+/- jeden dzień :) ) okazało się, że spryskiwacz tylnej szyby nie działa. Pompka pracuje, ale płyn nie dociera do spryskiwacza. Krótkie śledztwo wykazało, że przewód jest przerwany w odległości ok. 50-60cm od pompki. Niestety, nigdzie nie widzę drugiego końca przerwanego przewodu. Zatem moje pytanie brzmi: gdzie go szukać? Czy wie ktoś którędy biegnie przewód płynu do spryskiwacza tylnej szyby? I co ewentualnie trzeba zdemontować aby wymienić cały przewód na nowy?

Bardzo proszę o pomoc.
2542 1


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.