Fiesta Klub Polska

Forum FiestaKlubPolska - Strona Główna » Tagi » swiatla mijania
Tematy oznaczone jako swiatla mijania
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

[MK6] Świecenie świateł któtkich i długich jednoczesnie


Witam,
Chciałbym uzyskać informację czy to normalne, czy można i czy się da....

Problem dotyczy jednoczesnego świecenia świateł mijania i drogowych. Jest to pytanie mnie nurtujące z uwagi ze taka kombinacja daje ZNAKOMITĄ jakość oświetlenia drogi co oczywiście przekłada się na bezpieczeństwo.
1) Czy tak jest zawsze ze jak się zapali długie to krótkie gasną?
2) Czy jest możliwość i da się tak zrobić aby świeciły oba ja włączę na długie?

Pozdrawiam
Szymon

P.S.
Aby w nowym roku lepiej się działo, NAM szczęśliwcom i aby dalej NAS woziły NASZE Fieścinki :hihihi: ( A mogę się pochwalić - posiadam 3 wersje - moja siostra mk5, ja mk6 , mój tata mk7 - oczywiście wszystkie poczciwie srebrzyście zmetalizowane:D)
25378 58

[MK3] Światla mijania - ustawienie


jak ustawic wysokosc swiatel mijania bo podczas jazdy ini mi migaja i mysla ze ma drogowki
11011 19

[MK3] Światła postojowe/mijania/drogowe - proszę o pomoc


Witam.

Posiadam Fieste mk3.5. Proszę o pomoc elektryka, kogoś kto się zna, w podłączeniu świateł postojowych/mijania/drogowych w taki sposób żeby gasły po wyłączeniu zapłonu, wyjęciu kluczyka ze stacyjki bez wyłączania ich włącznikiem. Problem zapewne polega na odpowiednim przełączeniu zasilania w skrzynce bezpieczników.

Pozdrawiam :-)
7114 5

[MK6] Problem ze swiatlami mijania


Czesc,
to pierwszy moj post na tym forum wiec witam wszystkich. Od razu zaznacze, ze nieco przegladalem ten dzial w poszukiwaniu podobnej przypadlosci i niestety nie znalazlem.

Moj problem polega na tym, ze prawe swiatlo mijania/drogowe mi nie dziala.
Wymienilem zarowke - nie pomoglo. Jak sie okazalo to byl bezpiecznik. Wymienilem i podczas wlaczenia zaplonu ladnie slychac jak sie spalil kolejny. Potem jeszcze jeden sie spalil ;] Trzeciego nie wkladalem :D
Przyczyna moze byc jakies zwarcie po drodze lub za duze natezenie. Co robic w takiej sytuacji? Zastanawialem sie czy po podlaczeniu miernika i zbadaniu natezenia nie rozwalilbym sobie czegos innego - wszakze przy pomiarze natezenia miernik dazy do tego aby nie utrudniac przeplywu pradu. A jak wiadomo bezpiecznik jest od tego by sie spalil od czasu do czasu gdy to konieczne. Czy sa miejsca gdzie mozna zajrzec w kable czy cos sie nie ...
6259 8

[MK3] Brak prawego swiatla mijania i postojowego


Witam,

Przy wymianie zarowki swiatla postojowego przy okazji cos sie stalo z prawym swiatlem mijania- patrzac zza kierownicy. Dodam ze probowalem wymienic bezpiecznik i wlasnie wtedy skiepscilo sie to swiatlo ;-| Wiecie moze ktory bezpiecznik jest do swiatel mijania a ktory do swiatel postojowych?:)
5875 3

[MK3] Światła mijania


Witam

Przejrzałem forum w poszukiwaniu odpowiedźi na mój problem ale niestety nie znalazłem tego co szukałem i postanowiłem założyć nowy temat.

Mianowicie

Mam problem z elektryką w mojej fieście mk3 95r dokładnie są to światła mijania, działały normalnie bardzo długi czas, po czym przygasały przy wrzucaniu kierunków, to go wyczyściłem i było ok, po jakimś czasie spalił się przekaźnik od świateł mijania, również go wymieniłem wszystko było wporządku do momentu aż pewnego razu po odpaleniu auta chwilę działały i zgasły i na tym koniec. Żarówki są sprawne (sprawdzone w innym aucie), przekaźniki są sprawne, również bezpieczniki są sprawne.

Nie mam pomysłu co można jeszcze sprawdzić żeby się dowiedzieć co jest przyczyną, proszę o podpowiedź jak tę ustrkę znaleźć i ewentualnie naprawić

Z góry dzięki
4165 5

[MK6] światła mijania


Witam. Mam problem. Jak włączam światła mijania to się nie włączają tylko postojowe świecą. Jak zmienię na długie i z powrotem na mijania to zaświecą się mijania i jest ok. Co to może być. Bezpieczniki już wymieniłem. dodam że problem nie powtarza się za każdym razem
4009 4

[MK3] automatyczne swiatla


witam wie moze ktos jak podlaczy kabelki tak aby po przekreceniu zaplonu automatycznie zapalaly sie swiatla mijania
3976 5

[MK3] Pozycyjne z mijania


Witam jak to jest mozliwe ze podczas wlaczania swiatel pozycyjnych mam swiatla mijania nunu . ktos mial podobny problemik prosze o odpowiedz :]
2908 1


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.