Fiesta Klub Polska

Forum FiestaKlubPolska - Strona Główna » Tagi » tlumik
Tematy oznaczone jako tlumik
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

[MK6] Tłumik końcowy 2.0 ST150


Witam,
jako że mój obecny tłumik końcowy się rozsypuje mam pytanie do osób które może miały już z nim styczność.
A mianowicie w jakim sklepie internetowym mógłbym go nabyć?
Przyznaję się, że szukałem już ale jedynie dedykowane znalazłem a ja bym najchętniej został przy tym co mam czyli oryginał. W ostateczności zostaje tylko ASO czy dostane taki u nich i ile by kosztował. Obstawiam, że od fiesty z silnikiem 1,4 nie moge założyć :-) Albo jak silnik ten co w Mondeo jest pod maską to może wydech też jest przekładką z jakiegoś innego modelu z tym że pytanie jakiego ;P Chyba, że ktoś już zakładał jakiś inny do ST i ładnie brzmi to z jakiej firmy jest i ewentualnie jak sam zakładał to jakie koszta tego :)

PS. Wydech Milltek'a ze stali nierdzewnej też nie wchodzi w grę mimo, że nie będzie rdzewiał ;P[br ...
7801 7

[Ogólny] sportowy układ wydechowy na seryjnym końcowym


Witam,

mam zamiar na wiosnę/wczesne lato robić remap ale zanim to się stanie chcę przerobić układ wydechowy. Baza - Fiesta MK6 ST

czy ktoś próbował robić sportowy wydech z końcowym (komorowym) seryjnym a reszta na przelocie? Co o tym myślicie?

Nie chcę robić kompletu na bazie przelotu, po prostu jest za głośno. Nie chciałbym przerabiać też wydechu na głośniejszy no ale co moc to moc...

Wydech na tą chwilę jest seria + wycięty środkowy

Plan jest taki:

-kolektor Ebay 4-1 z plecionką, lub 4-2-1 (moment mógłby być większy) ale większość jest bez plecionki, a nie chcę robić tego 'na sztywno'
-zastąpienie kata rurą
-środkowy tłumik przelotowy
-końcowy seria

Nie zmieniałbym wydechu, ale zależy mi na zwiększeniu mocy.
Akurat tłumik końcowy najmniejszy ma wpływ ...
7363 7

[MK3] Wymiana tłumika.


Witajcie, chciałbym się was poradzić, jak wygląda wymiana tłumika. Planuje kupić i wymienić, ponieważ mój, jest w nie najlepszej formie. W związku z powyższym, mam do was dwa pytania, jak wymienić i jaki kupić, ponieważ patrzyłem na allegro i jest ich tam sporo. Do wyboru do koloru. Jednak w opisach, piszą o mocy silnika i koniach mechanicznych. Więc ja tutaj zgłupiałem, czy warto się tym kierować, czy kupić tłumik, tylko i wyłącznie do [MK3]?? Kolejnym pytaniem jest, jak wygląda wymiana, czy coś trzeba wycinać, odcinać. Jak to jest jeszcze z kupnem, czy kupić najlepiej samą końcówkę, czy cały zestaw. Bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam Łukasz
5545 5

[MK2] Tłumik koncowy, wymiary


Hej mam pytanko co do tłumika końcowego czy ktoś może podać wymiary tego tłumika?
Chciałbym wsadzić tam jakiś sportowy np Mugen.
5275 5


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.