Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

Lustereczka M3
Autor Wiadomość
Kowal
[Usunięty]

Wysłany: 19 Lis 2005, 12:56   

Szkło jest na czterech zatrzaskach , podwadzisz z kazdej strony lekko i wyjmiesz bez problemu ;-)
 
 
Fordon 


Model: Ford Fiesta Mk3`94
Wersja: Inna
Silnik: ST 170
Imię: Konrad
Wiek: 39
Dołączył: 02 Kwi 2005
Posty: 3803
Skąd: WLKP.
Wysłany: 20 Lis 2005, 10:10   

Ja nie moge si eprzestawic na te lusterka M3 bo dziwacznie w nich widac... w porownaniu z paletkami... i wiem jedna ze nie zaloze ich do Fiesty...

Pozdrawiam
_________________

 
 
 
RKRman 


Model: Ford Fiesta Mk3`92
Wersja: Xr2i
Silnik: 1.6i/104KM
Wiek: 50
Dołączył: 06 Cze 2004
Posty: 454
Skąd: z podkarpacia
Wysłany: 20 Lis 2005, 21:03   

Jareczek napisał/a:
pvzon napisał/a:
Jareczek napisał/a:
Tak zazdroszcze Wam i nigdy takich ne założę ;) W moich planach jest założenie lusterek od couriera, żeby jeszcze lepiej widzieć niż w paletkach. A tak poza tym, to szukam naklejki na tylną szybę: "Pionier" czy jak sie to tam pisze, albo " Technics" :P

mam na zbyciu naklejkę "alpine", pasuje? :lol:


Nie bo to musi być jakaś porządna firma produkująca sprzęt grający, a "alpine" jest mało znana u nas na wsi wsród dziewuch ;) :P


Jarek , a jak byliśmy na Multi Mediach w Rzeszowie nie zabrałeś na pamiątke :?: . :D ....widze że teraz nadeszłą pora na rewanż z podesłaniem naklejeczek :lol: hehehe

..i koniecznie walnij sobie na przedniej zaraz pod dachem...to nic że widoczność będzie gorsza......słoneczko nie będzie Cie oślepiało ....wymiar naklejki : 45cm x 15cm....więc może podeśle 2 szt. :?:
..aha kolorek super pod Twój lakier na Fieście - taki zgaszony bordzik :-)

a jak już będziesz pomykał takim SuperBolidem..to napisz co i jak ....może też sobie nakleje ..........ze 4 szt. :hahaha:
_________________
fajnie było ją mieć
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.