Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

Przesunięty przez: szynszyl
1 Lis 2008, 20:16
Problem w dmuchawa... chodzi przez minute i koniec
Autor Wiadomość
JacekLondyn
[Usunięty]

Wysłany: 12 Sty 2006, 16:08   Problem w dmuchawa... chodzi przez minute i koniec

Witam,
od tygodnia jestem szczesliwym posiadaczem Fiesty 1,4 Si :D
Z autka jestem jak najbardziej zadowolony mam tylko jeden wielki problem z dmuchawa.
Otoz za kazdym razem gdy ja wlaczam nawet na najwyzsze obroty chodzi bardzo wolno i mocno piszczy po czym po okolo minucie calkiem sie wylacza. Osobiscie podejrzewam ze byc moze jest problem z lozyskiem ale nie znam sie na tym za dobrze wiec zwracam sie o pomoc na forum.

P.S.
Prosilbym tez o opis w ktorym miejscu moge znalezc dmuchawe i czy duzo przy tym grzebania.

Z gory dziekuje i pozdrawiam Wszystkich.
 
 
JoeMix 


Model: Ford Fiesta Mk7`09
Wersja: Titanium
Silnik: 1.4Duratec/96KM
Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2004
Posty: 12026
Skąd: Konstantynów
Wysłany: 12 Sty 2006, 16:18   

Tak, to problem z łożyskiem w silniku dmuchawy - co to znaczy całkiem się wyłacza? Zatrzymuje się? A bezpiecznik wywala?
_________________
Trist, yem nu enske ya vehatvase. Da!
 
 
JacekLondyn
[Usunięty]

Wysłany: 12 Sty 2006, 16:32   

Mowiac calkowicie sie wylacza mialem na mysli ze dmuchawa choc nadal teoretycznie wlaczona poprostu przestaje sie krecic. Wlacznik jest na 3 a dmuchawy nie slychac ani powietrze nie leci. Bezpiecznik jest ok nie wywala go.
Wiesz moze gdzie moge szukac dmuchawy?

pozdro
 
 
diodalodz 


Model: Ford Fiesta Mk1`82
Wersja: C
Silnik: 1.0/45KM
Imię: Krzysztof
Wiek: 39
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 5651
Skąd: Łódź
Wysłany: 12 Sty 2006, 16:36   

dmuchawa jest w ścianie grodziowej . Mozliwosci sa dwie albo nie ma szczotek albo zacieraja sie łożyska. ewentualnie potopiły sie złącza. hm poszukaj innej dmuchawy i podmień . naprawa nie ma sensu.
 
 
 
JacekLondyn
[Usunięty]

Wysłany: 12 Sty 2006, 17:40   

No to w takim razie wybiore sie jutro na poszukiwania dmuchawy.

Dzieki za pomoc.
 
 
Ethek
[Usunięty]

Wysłany: 16 Sty 2006, 21:08   

Ja mam ten sam problem Dmuchawa przesytała sie krecic a przedtem piszczała Jest cieżko dojsc do niej bez odkrecania Przegrody silnika A to jest troche odkrecania i mam zamiar jutro z kolegą to rozebrac bo jezdzic sie nie da Szyby parują a to odrazu zamarza......Mój niechodził jak kupiłem Xr-ke dostał trzy młodki i zaczął krecic ale teraz juz po nim chyba.Jutro bede działał.Pozdrawiam i powodzenia .....Napisz co wyszło i co zrobiłeś :lol:

[ Dodano: Sro Lut 08, 2006 23:40 ]
Najlepszym rozwiązaniem była wymiana silniczka wiatrak ten sam a za silniczek dałem 10 zł także warto było teraz jest wypas bo osłoniłem chłodnice i po kilku minutach daje ciepełko.Słychać działanie nawiewu ale nie przeszkadza mi to bo muzyka zagłusza szum,Myślałem że bedzie wiecej roboty z odkręceniem przegrodu ale wystarczy odkręcić pojemnik płynu chłodzącego i reszta jest dostępna śrubokrętem krzyżakowym. :lol: Podczas demontarzu miałem problem z odkręceniem osłony wiatraczka uszkodziłem ją ale dorobiłem następny z plastikowej rynny.Ważne żeby woda sie nie dostawała na łącza silniczka idziała bez problemu...Pozdrawiam
 
 
daro 


Model: Ford Fiesta Mk4`96
Wersja: Ghia
Silnik: 1.25i/75KM
Wiek: 42
Dołączył: 25 Wrz 2005
Posty: 76
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 9 Lut 2006, 18:29   

pewnie zawieszaja ci sie szczotki w silniczku a to co tak piszczy to zatarte,lub wyrobione tulejki slizgowe na wirniku
_________________
daro
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: Kto ma motory ten chodzi chory
czyli słabe pukty mk1/2
Żółwik Tuptuś Mechanika silnika 0 11 Sty 2006, 23:39
Żółwik Tuptuś
Brak nowych postów [mk3] dmuchawa problem
Gość Elektryka 3 9 Wrz 2009, 23:29
Pawełos666
Brak nowych postów problem z benzyną, na gazie super chodzi
wlochaty82 LPG 14 25 Sty 2010, 20:44
diodalodz
Brak nowych postów Ford SYNC - problem ze streamingiem audio przez bluetooth
langolier Elektryka ogólna 0 4 Lis 2014, 13:47
langolier
Brak nowych postów [MK3] mam problem z benzyna chodzi do około 4000 obr
[problem rozwiazany, moze sie przydac dla tych co maja gaznik i im sie nie wkreca]
Pawełos666 Mechanika 33 2 Wrz 2011, 17:31
JoeMix


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.