Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

Przesunięty przez: szynszyl
1 Lis 2008, 20:19
Sposób na psujące sie silniczki krokowe w mk3 1.1
Autor Wiadomość
Kolo90
[Usunięty]

Wysłany: 14 Sty 2005, 22:45   

Zgodze się z tobą fido2001 lecz niewiem czy ty w swojej fiescie masz ten sam silnik krokowy co ja bo z tego co widze to maz 1,4. A w przypadku mojego to wykąpanie go nic nieda lecz może nawet pogorszyć.
 
 
tosterzz
[Usunięty]

Wysłany: 17 Sty 2005, 22:53   

juz od paru dni sledze rozne posty i mam pytanko. z tego co wyczytalem powodem falujacych obrotow jest silnik krokowy, czujnik polozenia przepustnicy, albo linka. A czy cos takiego ze jadac wcisne sprzeglo i obroty mi zostaja na wysokich (nie mam obrotomierza, ale silnik wyje jakbym cisnal gaz na luzie). Jeden moj kumpel powiedzial zebbym probowal nie jezdzic na sprzegle tylko wrzucal luz i puszczal sprzeglo, ale to tez nic nie dalo oborty mi zostaja wysoko. Nie jest tak oczywiscie zawsze,. Czasami mi sie tak zdarza, ale nie widze zadnych prawidlowosci (raz mi sie tak dzieje na zimnym silniku raz na goracym itd.) Dzieki za pomoc
 
 
tosterzz
[Usunięty]

Wysłany: 17 Sty 2005, 22:54   

a jeszcze jedno gdzie znalesc ten silnik krokowy (mam fieste 1.1 mk3 +LPG) i gdzie znalesc czujnik polozenia przepustnicy
 
 
Kolo90
[Usunięty]

Wysłany: 26 Sty 2005, 11:49   

Witam wszystkich. :D Od założenia mojego tematu upłyneło troche czasu. Obiecałem że napisze jak sprawuje mi się mój silniczek krokowy po naprawie. Jest wszystko wporzo. Działa tak jak powinien i chyba znalazłem lekarstwo na to ustrojstwo :wink: .. POZDRO WSZYSTKIM!!!!!
 
 
piotr123
[Usunięty]

Wysłany: 26 Sty 2005, 22:13   

Witam.Jestem nowy :)
Zainteresował mnie ten temat.Tez mam od poczatku kupna problemy z obrotami.Miałem już wymieniony czujnik położenia przepustnicy.Nie był to jednak strzał w dziesiątke.Nie mam co to może być, czy silnik krokowy czy sonda.Jak zrobi sie ciepło to się zabiore za moja fieścine i będe badał.Może do tego czasu czegoś tu się dowiem i uzyskam jakieś wskazówki.
Co do spalania to mam w normie.Latem na trasie nawet 4.8litra na sto(90km/h)teraz to coś do 8litrów.Dziwi mnie ze fiesta z silnikiem 1.1 moze spalić 11l!!
pzdr-PIOTR
 
 
Kolo90
[Usunięty]

Wysłany: 7 Lut 2005, 11:08   

Witam ponownie po dłuższej mojej nieobecności. Od ostatniej napisanej przezemnie odowiedzi w tym poście znowu mineło troche czasu. Przez ten czas zrobiłem ok 2500tyś.km I krokowiec działa wyśmienicie ani razu obroty sie niezawiesiły. Zyczę powodzenia wszystkim którzy mają probemy z wieszającymi sie obrotami. Jak czegoś jeszcze niewiecie to piszcie, gdyż jesteśmy tu poto aby sobie nawzajem pomagać!!!! :D :wink:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Przyklejony: Gry i inne bajery dla nudzacych sie w pracy
Mafios Linkownia 138 3 Sie 2015, 00:14
driver90
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: [MK3] Fiesta MK3
Fordy Fiesta III generacji (1989-1996)
Freeman Nasze auta 0 12 Lip 2011, 16:36
Freeman
Brak nowych postów Przyklejony: [MK3] FAQ - Shortshifter
Szybsza zmiana biegów
TomeX500 Tuning mechaniczny 39 25 Cze 2013, 22:37
rybek121
Brak nowych postów Przyklejony: Fiesta MK3 - 3D Project
Longer_007 Hyde-Park 205 2 Wrz 2015, 14:13
szagrad
Brak nowych postów Przyklejony: [MK3] Swap na RS2000..co potrzeba?
bigel Tuning mechaniczny 21 20 Maj 2013, 14:32
Daras84


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.