Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

Przesunięty przez: szynszyl
17 Kwi 2006, 11:52
Co myslicie o tych glosnikach?
Autor Wiadomość
Gregus
[Usunięty]

Wysłany: 8 Kwi 2005, 17:39   Co myslicie o tych glosnikach?

Witam.

Na poczatku chcialbym poznac Wasza opinie o tym:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=46651501

Chcialbym zakupic jakis tani zestawik do drzwi fiesty mk3, przedzial cenowy 100-200zl.
Z tego co wyczytalem lepiej kupic zestaw odseparowany, ale w tym przedziale trudno cos znalesc:( Z drugiej strony juz za 300zl mozna kupic cos np HERTZ'a.
Warto inwestowac w cos pokroju tego powyzej? Nie oczekuje jakiegos super naglosnienia bo nie mam na to kasy, chce zeby cos w miare ladnie i tylko czasami glosno gralo:)

Z gory dzieki za rady.
 
 
Kurtus
[Usunięty]

Wysłany: 8 Kwi 2005, 23:12   

jezeli hertz jest dla ciebie za drogi to proponuje cos w stylu phonocar'a sinuslive'a .Glosniki te nie sa drogie a dobrze grają
 
 
Gregus
[Usunięty]

Wysłany: 9 Kwi 2005, 09:37   

Wlasnie sie zastanawialem na Phonocar'em ale w porownaniu z tymi do ktorych link podalem maja tylko 25W RMS. Zastanawiam sie czy to sie przeklada na rzeczywistosc bo wiadomo niestety jak jest z podawaniem mocy:(
 
 
Piesek 


Model: Ford Fiesta Mk3`89
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Wiek: 37
Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 1226
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 9 Kwi 2005, 09:53   

A ja ci zaproponuje taki głośnik i napewno Kurtus jako znawca car audio też będzie za:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=46995597
Na www.sinuslive.pl ten zestaw odseparowanych głośników kosztował 249zł, ale firma ta narazie w Polsce jest mało znana i musi jakoś zyskać renome robiąc takie promocje, użytkownik allegro który sprzedaje te głośniki ma nick Kummi jest Niemcem, w Niemczech na ebayu takie głośniki kosztujątyle co hertze. Takie głośniki mój kuzyn ma u siebie w fiacie pandzie, kupił jeszcze po starej cenei 249zł i naprawde czysto i głośno buczą, nawet czuć dosyć przyjemny bass, a niesposób nie zauważyć że to jest midbass a nie żaden głośnik bassowy. Jest to napewno bardzo dobra oferta, zwrotnic+tweeret+midbassy za 139zł to rewelka!! Tylko jest jeden probem są to głośniki 16cm... więc jak mają iść do produ będziesz musiał panele wykonąć.
 
 
 
Bero
[Usunięty]

Wysłany: 9 Kwi 2005, 11:22   

a co myslicie o firmie Boschmann??? http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=47439197 moze te glosniki wydaja sie interesujace ale nie znam sie za bardzo wiec, prosze o podpowiedz :-)
 
 
Darek s
[Usunięty]

Wysłany: 9 Kwi 2005, 11:25   

Bero napisał/a:
a co myslicie o firmie Boschmann??? http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=47439197 moze te glosniki wydaja sie interesujace ale nie znam sie za bardzo wiec, prosze o podpowiedz :-)

Ja mam Boschmanny i nie jestem zadowolony,będe zmieniał.Moja rada to NIE KUPUJ!!
 
 
Gregus
[Usunięty]

Wysłany: 9 Kwi 2005, 22:09   

No no ten sinuslive'y mnie zaintrygowaly. Na stronie 13 sa drozsze od tych 16 na allegro :(
Co do tych boshmann'ow to takze slyszalem ze to kicha :(
 
 
Piesek 


Model: Ford Fiesta Mk3`89
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Wiek: 37
Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 1226
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 10 Kwi 2005, 01:01   

Gregos na 16 jest promocja :P
 
 
 
Bero
[Usunięty]

Wysłany: 10 Kwi 2005, 10:51   

ok namowiliscie mnie :-) tez chce sunslive`y ale 6`x9` a one moglyby byc tansze :-D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Co sadzicie o tych glosnikach?
cinot Car Audio i CB 14 22 Kwi 2005, 00:30
Gość
Brak nowych postów co myslicie o tych kenwoodach??
michasso Car Audio i CB 12 26 Mar 2005, 21:03
Gość
Brak nowych postów [MK6] Nadawanie CB - trzask w glosnikach
AccessX Car Audio i CB 25 5 Maj 2011, 08:06
AccessX
Brak nowych postów Piski w glosnikach (cichy odglos silnika/skrzyni)
pio Car Audio i CB 8 14 Kwi 2005, 11:22
Gość
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi co myslicie o uturbieniu??
Gość Tuning mechaniczny 12 21 Sty 2008, 10:26
Daras84


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.