Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Przesunięty przez: arecki
1 Paź 2013, 10:52
[MK6] ST - proszę o opinie
Autor Wiadomość
anulaaaaa87 

Model: Ford Fiesta Mk6`07
Wersja: ST
Silnik: ST 150
Dołączyła: 30 Wrz 2013
Posty: 41
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 7 Sty 2014, 09:47   

to znowu ja;)
co myślicie o tym? http://otomoto.pl/ford-fi...-C31756544.html widać coś a pierwszy rzut oka?
 
 
pawel182 

Model: Ford Fiesta Mk6`05
Wersja: Inna
Silnik: 1.25i/75KM
Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 440
Skąd: Łódź
Wysłany: 7 Sty 2014, 11:33   

anulaaaaa87 napisał/a:
to znowu ja;)
co myślicie o tym? http://otomoto.pl/ford-fi...-C31756544.html widać coś a pierwszy rzut oka?


Może to kwestia zdjęcia ale lampa po stronie kierowcy wygląda jakby była nowa (jaśniejsza). Brak zaślepek w progach.
_________________
Nic nie zastąpi dużej pojemności, a od dużej pojemności lepsza jest tylko....jeszcze większa pojemność :)
 
 
anulaaaaa87 

Model: Ford Fiesta Mk6`07
Wersja: ST
Silnik: ST 150
Dołączyła: 30 Wrz 2013
Posty: 41
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 7 Sty 2014, 15:08   

zaslepki w progu od ziemi jakby? dobrze kombinuje?
 
 
sla32 

Model: Ford Fiesta Mk5`99
Wersja: Ambiente
Silnik: 1.3/58KM
Dołączył: 01 Sie 2008
Posty: 86
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 7 Sty 2014, 15:20   

pawel182 napisał/a:
Może to kwestia zdjęcia ale lampa po stronie kierowcy wygląda jakby była nowa (jaśniejsza).


Ciekawe że akurat brak zdjęcia z przodu.

" bezwypadkowy " ale trzeba pamiętać że stłuczka to nie wypadek. Tak gdzieś jakiś czas temu wyczytałem. :)
 
 
TSRules 


Model: Ford Fiesta Mk4`98
Wersja: Flair
Silnik: 1.3i/60KM
Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 1031
Skąd: ZIEMIA
Wysłany: 7 Sty 2014, 17:51   

Anula widzę nie odpuszczasz :-) zaślepki czy progi to raczej pikuś (pan pikuś) niestety trza pojechać i obmacać, zdjęcia śliczne (jak zawsze) dodatkowo czerwony na fotach wychodzi zawsze pięknie, możesz spajem pomazać czerwonym i też ładnie wyjdzie, nie ma co gadać, trza jechać zobaczyć :ok:
_________________

 
 
vegetagt 
Administrator / Klubowicz


Model: Ford Fiesta Mk2`87
Wersja: Inna
Silnik: 2.0 16V
Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 4003
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 7 Sty 2014, 18:11   

TSRules napisał/a:
zaślepki czy progi to raczej pikuś (pan pikuś)


A one nie są w chorej cenie przypadkiem? Żeby się nie okazało, że potem 4x500zl trzeba na kawałki plastików...
 
 
anulaaaaa87 

Model: Ford Fiesta Mk6`07
Wersja: ST
Silnik: ST 150
Dołączyła: 30 Wrz 2013
Posty: 41
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 7 Sty 2014, 18:22   

oczywiscie ze nie odpuszczam;p chce ST wiec szukam twardo;p ale już od dłuzszego czasu nic ciekawego nie ma w ogłoszeniach.. a te co ogłaszali na forum już sprzedane;/
 
 
TSRules 


Model: Ford Fiesta Mk4`98
Wersja: Flair
Silnik: 1.3i/60KM
Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 1031
Skąd: ZIEMIA
Wysłany: 7 Sty 2014, 19:26   

vegetagt napisał/a:
A one nie są w chorej cenie przypadkiem? Żeby się nie okazało, że potem 4x500zl trzeba na kawałki plastików...


chodziło mi w sensie że zdrowa blacha, silnik itp. wtedy te zaślepki można przeboleć

anulaaaaa87 napisał/a:
ale już od dłuzszego czasu nic ciekawego nie ma w ogłoszeniach..


no okres zimowy to będzie przestój, zresztą zimą się auta nie kupuje :ok:
_________________

 
 
VonFeim 


Model: Ford Fiesta Mk5`00
Wersja: Trend
Silnik: 1.25i/75KM
Imię: Wojciech
Wiek: 29
Dołączył: 24 Wrz 2013
Posty: 65
Skąd: Warszawa
Wysłany: 7 Sty 2014, 21:14   

Na te chwile nie opłaca się szukać auta bezwypadkowego - takiego po prostu na dzisiejszym rynku nie ma, każdy miał swoją przygodę... nawet te salonowe, wprost z salonu nie wiecie jakie potrafiły przejść przygody, a następnie trafiają w rączki nowego nabywcy który się cieszy, że kupił nowe, bezwypadkowe auto. Jako iż też mam wuja handlarza i styczność mam z tym często wiem, jak wyglądają auta przed wystawieniem na allegro, a po wystawieniu... szczena opada :p Trzeba zwracać uwagę na licznik odwiedzin aukcji, jeżeli jest spory, a auto wciąż widnieje na aukcji znaczy, że już ktoś go musiał oglądać i nie zdecydował się na kupno auta. Kolejną rzeczą która mi nie leży w jednym foto to fotografia nr 2 gdzie jakby mam wrażenie iż maska jest źle spasowana. Autko przed wystawieniem zaliczyło polerkę lakieru, odświeżenie skóry jak i wszelkich plastików w aucie, a osoba prywatna to to nie jest... tylko handlarz, ściągnął auto i wypucował. Nie podał przebiegu więc ciekaw jestem czy w ogóle zdążył cofnąć licznik przed aukcją czy może czasu mu nie starczyło i dlatego aukcja jest bez podanego przebiegu :D A co do 'garażowania' to nie wierzcie w to... każdy handlarz ma ten sam chwyt ;x Ale nie zrażam całkowicie... zawsze warto jest pojechać i obejrzeć autko samemu, osobiście... upewnić się, przejechać, a jak wstępnie będzie okej no to na warszat by sprawdzili :) No i nie zrażaj się do autek bitych... bo są mechanicy którzy potrafią zrobić porządnie autko i nie odczujesz, że było bite :)
_________________

Profil Facebook
 
 
anulaaaaa87 

Model: Ford Fiesta Mk6`07
Wersja: ST
Silnik: ST 150
Dołączyła: 30 Wrz 2013
Posty: 41
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 7 Sty 2014, 21:25   

wiem że kazde z tych aut coś musiało przejsc tylko kwestia teraz jak mocno;) musze chyba zrobić sobie trase na dwa dni i na spokojnie poszukać i pooglądac kilka aut bo jechac 150km do jednego auta i jakby co wracać wkurzonym bo znów okazało się ze szrot to bez sensu;/
 
 
vegetagt 
Administrator / Klubowicz


Model: Ford Fiesta Mk2`87
Wersja: Inna
Silnik: 2.0 16V
Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 4003
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 7 Sty 2014, 21:37   

VonFeim napisał/a:
No i nie zrażaj się do autek bitych... bo są mechanicy którzy potrafią zrobić porządnie autko i nie odczujesz, że było bite :)


widzisz, bardzo mądrze piszesz. Tylko problemem jest, że potencjalny nabywca nie zna historii wypadku i nie wie, czy auto zostało poskładane na smarki i włókno szklane, czy naprawione wg technologii... Wstawiona ćwiara ćwiarze nie równa :-)
 
 
FFDriver 


Model: Ford Fiesta Mk7`13
Wersja: Titanium X
Silnik: 1.0EcoBoost/100KM
Dołączył: 21 Cze 2013
Posty: 636
Skąd: stąd
Wysłany: 7 Sty 2014, 21:37   

VonFeim napisał/a:
Na te chwile nie opłaca się szukać auta bezwypadkowego - takiego po prostu na dzisiejszym rynku nie ma, każdy miał swoją przygodę... nawet te salonowe, wprost z salonu nie wiecie jakie potrafiły przejść przygody, a następnie trafiają w rączki nowego nabywcy który się cieszy, że kupił nowe, bezwypadkowe auto


No to chyba lekko się zagalopowałeś w swojej ocenie rzeczywistości :)
_________________
--<< Moja Fiesta - kliknij tutaj >>--
 
 
VonFeim 


Model: Ford Fiesta Mk5`00
Wersja: Trend
Silnik: 1.25i/75KM
Imię: Wojciech
Wiek: 29
Dołączył: 24 Wrz 2013
Posty: 65
Skąd: Warszawa
Wysłany: 7 Sty 2014, 21:56   

FFDriver nie piszę o tym bo sobie tak ubzdurałem... piszę o tym z czym miałem styczność, co widziałem i czego uświadczyłem więc w czym problem :) nie mam powodów by kłamać. Oczywiście nie zaznaczam, że w każdym salonie tak jest, ale w większości... w szczególności tych małych, ale te duże też nie są bez grzechu :)
_________________

Profil Facebook
 
 
FFDriver 


Model: Ford Fiesta Mk7`13
Wersja: Titanium X
Silnik: 1.0EcoBoost/100KM
Dołączył: 21 Cze 2013
Posty: 636
Skąd: stąd
Wysłany: 8 Sty 2014, 09:39   

Ile widziałeś w życiu aut sprzedanych w Polsce przez salon, które miały jakieś przygody blacharskie, które zostały naprawione i klient nie został o tym poinformowany ? Proszę Cię podaj mi liczbę ?
Tak dla przykładu powiem Ci tylko, że rocznie tyko w Polsce sprzedaje się na okrągło 300 000 aut osobowych.
Ja też słyszałem o takich przypadkach ale to są pojedyncze egzemplarze więc po prostu śmiem twierdzić, że mocno przesadziłeś w swojej opinii i oto mi chodzi :)

Pozdrawiam
FFDriver
_________________
--<< Moja Fiesta - kliknij tutaj >>--
 
 
VonFeim 


Model: Ford Fiesta Mk5`00
Wersja: Trend
Silnik: 1.25i/75KM
Imię: Wojciech
Wiek: 29
Dołączył: 24 Wrz 2013
Posty: 65
Skąd: Warszawa
Wysłany: 8 Sty 2014, 16:18   

A czy ja napisałem, że każde auto w salonie tak ma? ;) Napisałem, że tak jest i że taki 'Kowalski' odkładał hajs aby kupić auto z salonu bo pewne, a w cale takie pewne nie są ;) I ciągle pisząc to nie mówię, że na 300k aut w salonach te 300jest trefnych tylko powiedzmy 100. Tak jest i to nie tylko u nas w kraju żeby nie oczerniać Polski i przede wszystkim nie mówię tu o totalnych zgniotach tylko np. auto podczas załadunku na lawetę z niej spadło... Takie przypadki. Po prostu to wiem :) Wierzyć nie musisz... wypowiadam się na temat o którym trochę wiem.
_________________

Profil Facebook
 
 
Obywatelka Higienistka 
Rodzynek FKP

Model: Inne auto
Wersja: Inna
Silnik: Inny
Wiek: 25
Dołączyła: 25 Wrz 2011
Posty: 416
Skąd: WaWa
Wysłany: 8 Sty 2014, 23:08   

anulaaaaa87, co do tego modelu. Maska i przedni zderzak na pierwszy rzut oka są źle spasowane. Auto po polerce, środek wychuchany, wydmuchany. Na pseudo skórę położono kupę plaku aby się ładnie błyszczała. Z resztą Radom to mekka aut bitych. Do Słomczyna, Radomia i Ostrowii Mazowieckiej nie jeździ się po auta. Nie znajdziesz ST czy jakiegokolwiek auta sportowego bez przygód. Pytanie tylko czy skasowany był cały przód i dorobiony i na handel czy na przykład, zderzak, błotnik szpachlowany i malowany po stłuczce. Ja miało auto po dzwonie przód i lewy bok. Było zrobione dobrze, ale zawsze to już rozbitek :/

Co do "nowych" z salonu. Nie raz słyszałam od osób pracujących w firmach leasingowych, że auta spadają im z lawet, robią, a odbiorca cieszy się nie bitym autem.
 
 
FFDriver 


Model: Ford Fiesta Mk7`13
Wersja: Titanium X
Silnik: 1.0EcoBoost/100KM
Dołączył: 21 Cze 2013
Posty: 636
Skąd: stąd
Wysłany: 9 Sty 2014, 08:48   

Obywatelka Higienistka napisał/a:
Co do "nowych" z salonu. Nie raz słyszałam od osób pracujących w firmach leasingowych, że auta spadają im z lawet, robią, a odbiorca cieszy się nie bitym autem.


O ilu ja już w życiu rzeczach słyszałem, a ile bzdur w internecie przeczytałem.
Nie raz słyszałem też, że wszyscy Polacy to pijacy złodzieje i kłamcy :)
Pełno jest różnych miejskich legend. Znacie osobiście choć jedną osobę, która rzeczywiście tak miała ? Oczywiście, że takie rzeczy się dzieją ale to jest jakiś promil w stosunku do sprzedanych aut.
Wyobraźcie sobie taką sytuacje. Mam auto nowe z salonu. Po paru latach sprzedaje je i nagle podczas sprawdzania wychodzi, że jednak było coś robione, choć ja nic nie robiłem. Myślicie, że normalny człowiek zostawi coś takiego ? Przecież to jest sprawa do sądu.
Pamiętać należy o tym, że sprzedający również kłamią. Wychodzi coś podczas sprzedaży, a on wstawia bajkę, że nic nie było i że musiało tak z salonu wyjechać :)


Pozdrawiam
FFDriver
_________________
--<< Moja Fiesta - kliknij tutaj >>--
 
 
VonFeim 


Model: Ford Fiesta Mk5`00
Wersja: Trend
Silnik: 1.25i/75KM
Imię: Wojciech
Wiek: 29
Dołączył: 24 Wrz 2013
Posty: 65
Skąd: Warszawa
Wysłany: 9 Sty 2014, 15:11   

Nasz sejak z salonu był bity i wyszło przy sprzedaży, ale to już inny temat abyś mi Panie nie wpierał, że na tym bazuję ze swoją opinią :) Ogólnie już nie będę się wypowiadać na ten temat... wierzyć nie musisz, swoje zdanie możesz mieć :p mówię tylko jak jest bo nie mówię tego 'co słyszałem', ale to już temat nie do poruszania przez internet ;) A co do zakupu przez Anulke no to szukaj, szukaj... radź się, a my na pewno pomożemy :) Sam jak coś znajdę to także podeślę.

Pozdrawiam.
_________________

Profil Facebook
 
 
anulaaaaa87 

Model: Ford Fiesta Mk6`07
Wersja: ST
Silnik: ST 150
Dołączyła: 30 Wrz 2013
Posty: 41
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 9 Sty 2014, 21:23   

http://otomoto.pl/ford-fiesta-st-C31820471.html świeżynka w ogłoszeniach.. co Wy na to?
 
 
VonFeim 


Model: Ford Fiesta Mk5`00
Wersja: Trend
Silnik: 1.25i/75KM
Imię: Wojciech
Wiek: 29
Dołączył: 24 Wrz 2013
Posty: 65
Skąd: Warszawa
Wysłany: 9 Sty 2014, 23:03   

Co jak co... ale w przebieg to ja nie uwierzę o.O Książkę serwisową można teraz spokojnie kupić/załatwić więc też jednak potwierdzeniem stu procentowym nie jest... Typ handlowcem raczej nie jest, nie widać tego i jeszcze jest możliwość zamiany na inne autko. Prezentuje się ładnie, ale niech w sumie się wypowiedzą więksi znawcy fiestki bo więcej to już powiedzieć nie powiem, bo nie wiem na co patrzeć w tym modelu :)
_________________

Profil Facebook
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Przyklejony: [Ogólny] Proszę o ocenę samochodu.
W tym temacie prosimy o ocenę auta z ogłoszenia i prośby o sprawdzenie
Freeman Przed zakupem 298 21 Maj 2021, 05:43
mariusz131
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: [MK6] Fiesta MK6
Fordy Fiesta VI generacji (2002-2008)
Freeman Nasze auta 0 12 Lip 2011, 16:30
Freeman
Brak nowych postów Przyklejony: [MK6] Dołożenie IC w 1.4 TDCi
bas87 Silniki diesla 26 30 Wrz 2020, 12:32
rosomac
Brak nowych postów Przyklejony: [MK6] Wygłuszenie drzwi - fotorelacja
Gość Car Audio i CB 15 22 Sie 2016, 15:24
slawomirro
Brak nowych postów Przyklejony: [MK6] Wymiana filtra paliwa TDCI
zizu Silniki diesla 20 26 Lis 2014, 19:13
MarcinCe


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.