Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Problem z rozruchem i gaśnięcie 1.25 82KM
Autor Wiadomość
Banano78 

Model: Ford Fiesta Mk7`12
Wersja: Titanium
Silnik: 1.25Duratec/82KM
Dołączył: 08 Maj 2023
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Dzisiaj 10:02   Problem z rozruchem i gaśnięcie 1.25 82KM

Dzień dobry,
Problem z rozruchem następuje głównie przy wysokich temperaturach lub ciepłym silniku. Nie jest to jednak reguła. Czasem zapala od strzała i przez dłuższy czas jest ok a czasami długo kręci lub odpala za drugim razem (wtedy bez problemu). Są/były sytuację że nie odpalał w ogóle. Immobilizer jest ok, sprawdzone na 2 kluczykach. Zmieniona pompa paliwa , czujnik położenia wałka rozrządu, błędów na desce brak. Zdarza się też zrośnięcie w czasie jazdy, tak jakby odcięło zasilanie paliwa. Trochę brakuje mi koncepcji co to może być. Świece itp tez wymieniane na bieżąco. Rocznik 2012 przebieg ok190k
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów PROBLEM Z ROZRUCHEM :(
Gość Elektryka 14 28 Mar 2006, 12:50
kazi
Brak nowych postów problem z rozruchem
Gość Mechanika 4 29 Lut 2008, 21:07
slawoj
Brak nowych postów problem z rozruchem (ale tylko czasami:()
Gość Elektryka 9 4 Mar 2006, 10:13
diodalodz
Brak nowych postów [MK3] Fiesta 1.8D Dziwny Problem z Rozruchem
dziwny przypadek
Gość Mechanika 4 22 Cze 2009, 22:21
diodalodz
Brak nowych postów [MK4] problem z rozruchem nagrzanego silnika :-/
vadertattoo Mechanika 0 20 Lis 2009, 17:51
Gość


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.