Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

Przesunięty przez: szynszyl
17 Kwi 2006, 11:51
Zabezpieczenie Car Audio
Autor Wiadomość
Bongo 

Model: Ford Fiesta Mk3`93
Wersja: C
Silnik: 1.1/55KM
Imię: Mateusz
Wiek: 37
Dołączył: 18 Maj 2005
Posty: 467
Skąd: Lubin
Wysłany: 3 Sie 2005, 21:58   Zabezpieczenie Car Audio

Witam.Mam pytanie jak ma cie zabezpieczony swoj sprzet ?? chodzi o radio wzmacniacz tube...macie alarmy czy wszystko przykrecone do kasty?? jakie macie pomysly na to ??
Profil Facebook
 
 
 
2smart
[Usunięty]

Wysłany: 3 Sie 2005, 22:03   

Jedyny znany mi sposób to kamuflaż ..

na radyjko froncik np. z safari

Pzdr 2smart
 
 
Bongo 

Model: Ford Fiesta Mk3`93
Wersja: C
Silnik: 1.1/55KM
Imię: Mateusz
Wiek: 37
Dołączył: 18 Maj 2005
Posty: 467
Skąd: Lubin
Wysłany: 3 Sie 2005, 22:13   

hm taki front by sie znalazl ale jak to mocowac...??
Profil Facebook
 
 
 
Kurtus
[Usunięty]

Wysłany: 3 Sie 2005, 22:38   

beda chcieli to i tak ukradna,kolega zobaczy ze masz radyjko,powie innemy kumplowi wiesc sie rozniesie i nie masz radyjka :) .Wjezdzajac na osiedle sciszaj muzyke,nie dawaj im poznac ze masz skrzynie/tube bo na 90% do tego masz podlonczony wzmacniacz,i zmniejszasz szanse sprzetu na przetrwanie
 
 
rip18
[Usunięty]

Wysłany: 3 Sie 2005, 23:20   

kumpel mi mowil ze jego znajomemu wybili mu szybe aby zabrac radio wlasnie safari ja nie wiem ale to juz przegiecie bylo
 
 
Bongo 

Model: Ford Fiesta Mk3`93
Wersja: C
Silnik: 1.1/55KM
Imię: Mateusz
Wiek: 37
Dołączył: 18 Maj 2005
Posty: 467
Skąd: Lubin
Wysłany: 3 Sie 2005, 23:33   

to ze sciszaniem to wiem :) jednak mysle wszystko poprzykrecac do kasty i ponawierac lebki od srubek zeby byl problem z odkreceniem...:D
Profil Facebook
 
 
 
iang
[Usunięty]

Wysłany: 4 Sie 2005, 09:19   

Ja na radyjko mam zaślępkę czarną zasłaniająca cały obszar pod regulacją nawiewu, do tego głośniki z tyłu w miejsca fabryczne, (półki i tak nie mam ;) swoja drogą jakby kto miał to kupię), do tego w/w brak szpanu tzn radyjko nie tak aby wszyscy słyszeli, no i na razie odpukać brak przygód.
 
 
MATEUSZ 


Model: Ford Fiesta Mk3`90
Wersja: CL
Silnik: 1.8D/60KM
Imię: mateusz
Wiek: 42
Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 103
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 4 Sie 2005, 09:39   

kuzym miał zabezbieczone radyjko w fiacie 126p bardzo dobrze i jak nie dali go rady wyjąć to połamali całą konsole i poszli do domu z wszystkim
_________________
Fiesta rok 1990 1.8 D sprzedany
VW T4 rok 1991 2.4 D
Seat Toledo 1994 1.8 B+LPG
 
 
 
coccolino
[Usunięty]

Wysłany: 4 Sie 2005, 10:31   

Chyba nie ma na to sposobu. Nawet nawiercanie łebków na niewiele się zda - jak nie będą mogli sprzętu wymontować to w 95 % przypadków sprzęt zostanie zmasakrowany i jego okolice też (taka wiejska vendetta). Najlepiej dobrze zamaskować sprzęt. W miejscach gdzie nikt nie zna Twojego samochodu - pomoże, na parkingu pod blokiem już nie, bo i tak wszyscy wiedzą co tam masz (a złodzieje napewno).
Chyba najlepszym rozwiązaniem jest głośny autoalarm, bo nie wyobrażam sobie jak można wykręcać głośniki w samochodzie pod blokiem, czy supermaketem przy wyjącej syrenie. Przynajmniej niektórych wystraszy.
 
 
Piotere
[Usunięty]

Wysłany: 4 Sie 2005, 14:22   

Ja miałem trzy przygody. Jedna to było zwykłe radyjko na kasetke za 60zl (przykręcone tzw. wieszakiem do karoserii) z czasem zrobiłem sobie wzmacniacz i subwoofer (brałem go tylko gdy miałem zamiar słuchać muzyki) i tak wziołem go ze 3 razy, jak byłem tak 200-300 od bloku w którym mieszkam to ściszałem. Pewnego dnia ide rano z psem patrze, a tu cały samochodzik ładnie pootwierany drzwi kierowcy praktycznie całe otwarte na maksa :) no i efekt taki, ze zgineła gałka od podgłaszania i delikatnie zniszczony był panel, ale bez problemu poskładałem go w całość. No i dwa razy ukradli mi radyjko, za jedno dałem 15zł, a za drugie 20zł na szrocie. Jedno nawet kasety nie miało. :lol:

Moje zdanie jest takie: jeśli już coś ich skusi do włamania to z pustymi rękami nie wyjdą.

Teraz mam zamiar zrobić sobie jakiś bardzo przyzwoity alarm, najlepiej z lokalizacją położenia samochodu
 
 
Laskosz 


Model: Ford Fiesta Mk1`79
Wersja: RS
Silnik: 1.8i16V/130KM
Imię: Piotr
Wiek: 38
Dołączył: 04 Kwi 2005
Posty: 2321
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 4 Sie 2005, 14:28   

Ja specjalnie przyciemniłem szybki aby nie było widać co jest w środku.
Mam też autoalarm i centralny (zaspawałem zamki)
_________________
" zanim zadasz pytanie - poszukaj może jest już gotowa odpowiedź "
 
 
 
Intruder
[Usunięty]

Wysłany: 4 Sie 2005, 16:01   

ja mam bardziej niekonwencjonalny pomysl...

zalozyc na radiu maskownice z aluminiowej siatki i podlaczyc ja pod schowany paralizator :V: i nich gosciu fruwa :2xf: jak mu sie krasc zachcialo :-D
 
 
coccolino
[Usunięty]

Wysłany: 4 Sie 2005, 19:05   

No można kupić sprzęt "na szufladę" i nosić go ze sobą do domu. Głośniki dobrze zamaskować
i powinno być nieźle.
Swoją drogą to smutne, że w naszym kraju trzeba się ukrywać z dobrym sprzętem. Nasi zachodni sąsiedzi mają wyj....ane w kosmos caraudio, że aż oczy bolą i śpią spokojnie.
 
 
Laskosz 


Model: Ford Fiesta Mk1`79
Wersja: RS
Silnik: 1.8i16V/130KM
Imię: Piotr
Wiek: 38
Dołączył: 04 Kwi 2005
Posty: 2321
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 4 Sie 2005, 22:05   

Można też ubezpieczyć sprzęt
_________________
" zanim zadasz pytanie - poszukaj może jest już gotowa odpowiedź "
 
 
 
Bodo
[Usunięty]

Wysłany: 5 Sie 2005, 17:20   

Ja za całe 50zl przerobiłem sobie na kieszeń.
Mam wzmaka i skrzynie w bagażniku, ale z zewnątrz tego nie widać.
Jak gdzieś podjeżdżam to już wcześniej wyciągam radio (szczególnie supermarkety).
Zawsze jak wsiadam i odpalam radio to jest taka fajna chwilka niepewności. Zagra czy nie ?!
Bodo
 
 
Bongo 

Model: Ford Fiesta Mk3`93
Wersja: C
Silnik: 1.1/55KM
Imię: Mateusz
Wiek: 37
Dołączył: 18 Maj 2005
Posty: 467
Skąd: Lubin
Wysłany: 5 Sie 2005, 18:24   

Ubezpieczyc...fajnie bylem w PZU to powiedzieli mi ze trza sobie kupic autocasco a to troche nie oplacalne...a na stronie www.pzu.pl pisze ze jest takie ubezpieczenie majatkowe wiec jak to w koncu jest ?? moze ma ktos znajomego ubezpieczyciela zeby sie spytac ??
Profil Facebook
 
 
 
Ketchup87
[Usunięty]

Wysłany: 10 Sie 2005, 17:27   

Propos kradzieży.. Mój ojciec miał w Asconie kaseciaka JVC i głośniki z telewizora na tylnej półce zakryte 30cm maskownicą... To ich musiało skusić. Radio było w nieoryginalnym miejscu i tym sposobem pozbyliśmy się części konsoli pomiędzy lewarkiem a deską... W sumie to nieźle się ubawiłem jak sobie pomyślałem ile trudu ich kosztowało wyjęcie starych głośników z drewnianej półki i radia za 20 złotych z konsoli... a głośników od BMW 7 w drzwiach nie zauważyli :hahaha:
 
 
Kacper
[Usunięty]

Wysłany: 18 Sie 2005, 00:35   

Bodo napisał/a:
Ja za całe 50zl przerobiłem sobie na kieszeń.
Mam wzmaka i skrzynie w bagażniku, ale z zewnątrz tego nie widać.
Jak gdzieś podjeżdżam to już wcześniej wyciągam radio (szczególnie supermarkety).
Zawsze jak wsiadam i odpalam radio to jest taka fajna chwilka niepewności. Zagra czy nie ?!
Bodo


Popieram
Za 70zł przerobiłem swojego Blaupunkta na kieszeń, kieszen posiada wyjscia na wzmak (4 chinche) i luzik.
Jak ide do domu to specjalnie radiem czukiereczekzeby było widac ze w aucie nie zostaje hehe.
Teraz sie troche martwie, bo po sciemnieniu szybek nie widac czy radio jest czy nie... i chyba sobie diode zamontuje tam, zeby po wyjęciu radia było widac całą luke po radiu... podepne sie od diode od alarmu i tak sobie migać beda heh
Ps. Jezeli zamierzacie przerabiac na kieszeń to polecam kupno Blaupunkta... odpada wtedy dorobienie pamięci do utrwalenia stacji radiowych - a to juz większa sumka....no i strata gwarancji fabrycznej
 
 
MARIUSZ.B 


Model: Ford Fiesta Mk5`00
Wersja: Sport
Silnik: 1.6i16V/100KM
Wiek: 45
Dołączył: 02 Lut 2005
Posty: 1961
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2 Wrz 2005, 16:13   

Wydaje mi się że jak kradną radio to świecą latarką do środka na ślepo raczej nie wchodzą.
_________________
PBXSERWIS centrale telefoniczne
 
 
 
luby- 

Model: Ford Fiesta Mk3`95
Wersja: Inna
Silnik: 1.3i/60KM
Wiek: 48
Dołączył: 29 Lip 2005
Posty: 25
Skąd: Olkusz
Wysłany: 5 Wrz 2005, 13:54   

Cytat:
ja mam bardziej niekonwencjonalny pomysl...

zalozyc na radiu maskownice z aluminiowej siatki i podlaczyc ja pod schowany paralizator i nich gosciu fruwa jak mu sie krasc zachcialo


za coś takiego to jeszcze złodziej Ciebie będzie targał po sądach- takie mamy prawo
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Ogłoszenie: Car Audio - FAQ
Czyli zanim zapytasz - zajrzyj !
molu Car Audio i CB 11 6 Lis 2023, 11:05
Wizja
Brak nowych postów Przyklejony: Fiesta - ciekawe montaże Car Audio
Linki i fotki
molu Car Audio i CB 4 17 Wrz 2018, 12:19
Lukasz341
Brak nowych postów [MK5] Car audio
sisar Car Audio i CB 11 28 Lis 2013, 16:45
sisar
Brak nowych postów Podłączenie car audio
Radioodtwarzacz + wzmacniacz + skrzynia
Bidzio Car Audio i CB 25 8 Kwi 2009, 20:21
Gość
Brak nowych postów Rozbudowa Car Audio
maciek85ty Car Audio i CB 18 12 Lut 2006, 10:54
Bongo


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.