Fiesta Klub Polska


Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: Brak tagów.

Zamknięty przez: molu
20 Maj 2006, 11:22
głębokość montarzowa głośników
Autor Wiadomość
Dynamike
[Usunięty]

Wysłany: 4 Cze 2004, 21:39   głębokość montarzowa głośników

No właśnie, kiedyś już taki temat był poruszany na starym forum, ale chyba nie padła żadna konkretna odpowiedź. Chodzi o to jakie głębokie głośniki wejdą w drzwi do mk3. Noszę się z zamiarem zakupu jakichś 13 i nie chce wywalić kasy na marne jakby później miały nie wejść, bo miejsca tam raczaj nie za wiele chyba jest. ;/
 
 
molu 


Model: Inne auto
Wersja: Ghia
Silnik: 1.8i16V/130KM
Dołączył: 24 Maj 2004
Posty: 693
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 4 Cze 2004, 22:23   

Ostatnio jak mi wpadla instrukcja od moich sonaczy to bylo na nich chyba 52 mm (moge sprawdzic jeszcze dokladnie) i jak kladlem mate na dzrzwi to przestrzen miedzy opuszczona szyba byla juz niewielka-ledwo wchodzil palec :) to mysle ze tak 55mm by jeszcze weszly.(nie wiem czy jest jeszcze jakas roznica miedzy szyba opuszczana elektrycznie a manualem-chyba nie).

Tez tak sie tak przymierzam do jakiegos taniego systemu na przod 8) -powiedz jakie wypierasz spikery :D
 
 
 
Dynamike
[Usunięty]

Wysłany: 5 Cze 2004, 08:53   

Dzięki Molu, jeszcze nie wiem co wrzuce tam. Muszę się rozejżeć, tylko narazie nie mam zupełnie na to czasu (kupiłem sobie nowe lusterka z miesiąc temu i jeżdżą cały czas w bagażniku, bo nie mam kiedy ich złożyć :oops: ) Najbardziej by mi pasowały jakieś basiki 13' w umiarkowanej cenie. Muszę to zrobić przed końcem czerwca, bo później trzeba będzie opróżnić bagażnik i wysłać autko do pracy. :lol:
 
 
molu 


Model: Inne auto
Wersja: Ghia
Silnik: 1.8i16V/130KM
Dołączył: 24 Maj 2004
Posty: 693
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 6 Cze 2004, 09:55   

Ja tak sie zastanawiam nad czym takim systemem w dzrzwi:
http://members.lycos.co.uk/fiestamola/yelow.jpg
lub
http://members.lycos.co.uk/fiestamola/green.jpg
ale jeszcze nie wiem :D
 
 
 
Dynamike
[Usunięty]

Wysłany: 6 Cze 2004, 10:52   

Widze Molu że idziesz na całość! Tak z ciekawości spytam ile takie zabaweczki kosztują? Ja mam już założone gwizdki koło lusterek, więc teraz szukam jakiegoś przyjemnego basika w drzwi, tak żeby zamknąć się w 200zł.

P.S. Jak zmieścisz tego 30 centymetrowego?? :lol:
 
 
molu 


Model: Inne auto
Wersja: Ghia
Silnik: 1.8i16V/130KM
Dołączył: 24 Maj 2004
Posty: 693
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 6 Cze 2004, 12:23   

Dynamike napisał/a:

P.S. Jak zmieścisz tego 30 centymetrowego?? :lol:

Nie no tego 30 nie :) tylko ten systemik w srodku :)
Cena okolo 250 pln :)
 
 
 
Thomas
[Usunięty]

Wysłany: 6 Cze 2004, 13:25   

Witam...
Też chętnie bym zmienił głośniki w moich drzwiach. Mam tam jakieś (nawet nie wiem jakie) i juz troche trzeszczą, więc sa prawie całkiem wyciszone:( . Tylko na wszystko nie ma kasy

Pozdrawiam
 
 
Astilla
[Usunięty]

Wysłany: 6 Cze 2004, 20:39   

Generalnie nie ma większego problemu z głosnikami w fiestakach , bo miejsce na ich montaz jest bardzo nisko. Ja w swojej MK4 miałem założone Axtony bardzo głęboki i objawiało się to tym ze szyba mi sie do końca nie otwierała ale uszło...
 
 
molu 


Model: Inne auto
Wersja: Ghia
Silnik: 1.8i16V/130KM
Dołączył: 24 Maj 2004
Posty: 693
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 6 Cze 2004, 21:02   

Astilla napisał/a:
Generalnie nie ma większego problemu z głosnikami w fiestakach , bo miejsce na ich montaz jest bardzo nisko. Ja w swojej MK4 miałem założone Axtony bardzo głęboki i objawiało się to tym ze szyba mi sie do końca nie otwierała ale uszło...


W sumie tak ale jest to troche wkurzajace a przy szybach elektrycznych moze calkiem przeszkadzac :) Generalnie przy kupnie lepiej przymierzyc lub znac wymiar 8)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Głębokość montażowa
bloodthristy Car Audio i CB 2 10 Kwi 2006, 19:47
Gość
Brak nowych postów MK4 maksymalna głębokość montażu?
MKL Car Audio i CB 2 3 Paź 2007, 18:24
MKL
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi głębokość montazowa glosniczkow w przednich drzwiach
Annita Car Audio i CB 5 7 Sie 2005, 01:57
Gość
Brak nowych postów 6 głośników
Slawekkkk89 Car Audio i CB 11 27 Wrz 2009, 11:25
Slawekkkk89
Brak nowych postów mocowanie głośników
Matis Car Audio i CB 6 8 Lip 2007, 13:09
osimek1


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group




Instagram




Fiesta Klub Polska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek treści umieszczane przez użytkowników forum.
Odpowiedzialność ta spoczywa na autorach tych treści.